Gdzie kupowaliście Oc?

nicole
Posty: 8
Rejestracja: 2015-12-10, 11:35

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: nicole »

Kalkulatory online są pomocne. Ja od kilku lat kupuję w axa i nie narzekam szczególnie.
Gość

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Gość »

[quote="Gość"]Dobry do porównywania polis jest ten wspominany już kalkulator cuk.[/quote]
Sprawdziłem z ciekawości. Wychodzi że mogę trochę zaoszczędzić na OC. Fajna sprawa.
Gość

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Gość »

Trochę.... u mnie to było ponad trzy stówki heh Tyle ile wyliczył kalkulator, tyle dokładanie było do zapłaty.
Gość

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Gość »

To już spory pieniądz w kieszeni.Oni pewnie mają trochę tańsze polisy bo to multiagencja.
Gość

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Gość »

Dokładnie i pakiety w cuk się opłaca brać.
Gość

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Gość »

[quote="Gość"]Dokładnie i pakiety w cuk się opłaca brać.[/quote]
OC i AC warto wykupić moim zdaniem
Wyklarowana
Posty: 10
Rejestracja: 2016-05-22, 12:03
Kontakt:

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Wyklarowana »

Teraz mam w Ergo Hestii, wcześniej w PZU ale tam strasznie drogo było. Warto patrzeć na to, czy kupuje się samo OC czy też OC i NNW.
Gość

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Gość »

Muszę zajrzeć na ten polecany kalkulator cuk, ciekawe czy teraz jak były podwyżki cen Oc nadal te różnice są takie duże.
Gość

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Gość »

Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że w porównaniu z zeszłym rokiem - polisa też kupiona w cuk, cena OC za moje auto jest prawie ta sama.
Gość

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Gość »

To na Płockiej jest ten cuk co mówicie?
Gość

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Gość »

[quote="Gość"]To na Płockiej jest ten cuk co mówicie?[/quote]
Dokładnie. Bardzo łatwo trafić :)
wargaijan

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: wargaijan »

Ostatnio problem z oc jest taki, że wszędzie podrożało. Ciężko szukać w różnych firmach indywidualnie, agenci w multi też mają swoje sztuczki. Ciekawi mnie, co jest powodem takiego wzrostu cen. Czyżby ubezpieczycielom nie spinały się portfele? Tak z innej beczki wiem, że oc mocno zależy od pojemności silnika, ciekawi mnie jak w tej kategorii plasują się elektryczne samochody przecież tam silnika jako takiego prawie nie ma :) Czytałem o tych autkach w sieci na mojej ulubionej stronce i jestem ciekawy jak ich popularność ma się do tematu ubezpieczeń.
helmut15
Posty: 4
Rejestracja: 2018-02-19, 14:40

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: helmut15 »

Najlepiej iść do pierwszego ubezpieczyciela, podać dane samochodu i on powie która ubezpieczalnia na chwile obecna ma najlepsza dla Ciebie ofertę. pozdrawiam
jakub444
Posty: 1
Rejestracja: 2019-12-06, 07:01

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: jakub444 »

Ja bardzo dobre prywatne ubezpieczenie znalazłem na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne . Może państwo tym ubezpieczeniem się zainteresujecie.
Gość

Re: Gdzie kupowaliście Oc?

Post autor: Gość »

Fajne porady, ciesze sie, ze tu trafilem.

Polecam Wam ergobus.eu
ODPOWIEDZ