Osiedle Polanka - proszę o opinie

gooo

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: gooo »

jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem mieszkania i chce zobaczyć mieszkanie to zapraszam do mnie. Mieszkam 2 lata i u mnie jest wszystko ok. nie przesadzajcie z tymi zielonymi ścianami i z tym, że się ludzie z ta wyprowadzają. z tego co wiem to ta rodzina, która się stąd wyprowadziła nie była właścicielem mieszkania, tylko wynajmowała je od inwestora. sami robicie sobie świetna reklamę, ciekawe co powiedzie, jak życie zmusi was do zmiany miejsca zamieszkania i będziecie mieć problem ze sprzedażą. pozdrawiam wszystkich sąsiadów tych zadowolonych i tych wiecznie narzekających :)
Mirq

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: Mirq »

Nigdy nie wiadomo kto pisze na forach, czy na prawde mieszkania konkurencji sa duzo lepsze? Tam nie ma zielonych scian i problemow z administratorem?
W wielu mieszkaniach mialam problem z plesnia na scianach, ale tylko w jednym okazalo sie, ze problemem byl zle zbudowany komin, w innych pomoglo wietrzenie, rozszczelnianie okien i inne dostepne w sklepach srodki.
Mysle, ze warto po prostu, przed zakupem zrobic wywiad sasiedzki na miejscu i tyle.
553510274
Posty: 8
Rejestracja: 2011-02-20, 13:09

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: 553510274 »

Macie problemy? To zapraszamy do nas na osiedle MB ,na Młodzieżową .Nie polecam! Nie polecam! Nie polecam! i jeszcze raz, Nie polecam! MB nieruchomości to wielki talent w udawaniu ,że wszystko jest w jak najlepszym porządku więc proszę dać nam spokój, i tak aż okres gwarancyjnych napraw spokojnie upłynie, wszelkie usterki które zostały zgłoszone i na zebraniach i dodatkowo w formie pisemnej ,do dnia dzisiejszego zostały nie tknięte wręcz przeciwnie , Państwo MB dolewa oliwy do ognia ,niszczą ogrodzenie ,robią wykopy na naszym terenie ,a zasypać nie ma komu i tak 3 tygodnie (a może czyjeś dziecko wpadnie i zrobi sobie krzywdę a co?) niszczą kostkę brukową i krawęrzniki, obojętność i idiotyczne uśmieszki to najlepiej im wychodzi - spojrzenie Pana Zarządcy w oczy sąsiada "bezcenne"
malina

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: malina »

Chciałabym sie zapytac jak to wyglada na waszym osiedlu praca z zarzadem i ile jest osób i jesli można to ile wynosi ich wyposażenie
truskawka

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: truskawka »

malina pisze:Chciałabym sie zapytac jak to wyglada na waszym osiedlu praca z zarzadem i ile jest osób i jesli można to ile wynosi ich wyposażenie
Zarząd dostaje po 1000 zł i jest wyposażony w łopaty i miotly
mysza

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: mysza »

truskawka pisze:
malina pisze:Chciałabym sie zapytac jak to wyglada na waszym osiedlu praca z zarzadem i ile jest osób i jesli można to ile wynosi ich wyposażenie
Zarząd dostaje po 1000 zł i jest wyposażony w łopaty i miotly
Haha dobre to usmiałam sie
ptys

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: ptys »

truskawka pisze:
malina pisze:Chciałabym sie zapytac jak to wyglada na waszym osiedlu praca z zarzadem i ile jest osób i jesli można to ile wynosi ich wyposażenie
Zarząd dostaje po 1000 zł i jest wyposażony w łopaty i miotly
Przeciez na waszym osiedlu działa kilka wspolnot mieszkaniowych to co kazdy blok daje po tysiaka dla swojego zarzadu oj truskawka ty nie mieszkasz na polance
ubawiony
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-28, 23:16

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: ubawiony »

Witam wszystkich ubawionych :)
Jestem mieszkańcem osiedla Polanka i śmiech mnie ogarnia jak czytam te bzdury.
U nas póki co są trzy Wspólnoty, a Zarządy działają za zupełna darmochę.
bercik
Posty: 1
Rejestracja: 2011-12-12, 16:12

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: bercik »

Witam serdecznie wszystkich mieszkańców naszego wspaniałego osiedla. :) mieszkam dość krótko nie poznałem jeszcze wszystkich zasad panujących na tym osiedlu ani problemów z jakimi borykają się mieszkańcy , jednak wiem jedno ,że nie może być tak źle. Głowa do góry uśmiech na ustach klata do przodu i przez życie musicie iść pewnie i pokonywać problemy.A panie z biura są bardzo pomocne. Pozdrawiam Bercik
PiotrA
Posty: 2
Rejestracja: 2012-02-29, 09:53

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: PiotrA »

Witam wszytkich mieszkańców Polanki,
Proszę Was o swieże opinie dotyczaće osiedla, ewentualych problemów, usterek i itp. Bo powższe opinie już mają troche miesięcy i jestem ciekawy czy problemy, które były zostały usunięte i czy jest lepiej/gorzej?? zastanawiam sie nad kupnem mieszkania około 60 m2 i waham się omiędzy polanką a novdomem.
dziekuje za wszytkie opinie te na tak i na nie.
pozdrawiam,piotr
ghostrider
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-18, 14:21

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: ghostrider »

Cześć
Odświeżam temat.
Mieszkam w bloku D czyli tym ostatnim oddanym do użytku.
Blok jest totalną ruiną duża wilgoć i syf dookoła.
Wystarczy wejść do garażu i popatrzeć na ściany i wie się wszystko.
SPLENDOR firma 'krzak' razem z właścicielem oraz panią z biura nie robią nic a jak już robią to na odwal.
Ekipy remontowe do wstyd i żenada że w XXI wieku tacy ludzie mają prace.
Żałuję że kupiłem mieszkanie ale my się nie poddajemy "MY" czyli wspólnota dosyć SERWACHOWA w Płońsku.
Odradzam kupna mieszkania nie warto. Oczywiście Pani z biura będzie mówiła jak tu pięknie i wspaniale a tak naprawdę tu jest wielki syf.
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: Leyla7 »

Mam znajomych na Polance i faktycznie jest tam coraz mniej ciekawie. Mieszkańcy domagają się poprawy, ale to jak walka z wiatrakami.
mieszkaniec

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: mieszkaniec »

Nie narzekajcie ja mieszkam od trzech lat nie jest tak tragicznie poprostu nauczyliscie sie narzekac a co niektorzy to lekka przesada. Gg
olo97
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-09, 12:39
Lokalizacja: Płońsk

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: olo97 »

Biorąc pod uwagę wygląd, wydaje się, że można śmiało kupować mieszkanie na tym osiedlu. Wydaje się, że to będzie bardzo dobra inwestycja.
arkana
Posty: 1
Rejestracja: 2014-10-17, 09:45
Kontakt:

Re: Osiedle Polanka - proszę o opinie

Post autor: arkana »

radio pisze:A teraz kilka konkretów: spójność architektoniczna (elewacja) to jeden z podstawowych elementów oceny kategorii "slumsów" (zabudowa, w tym takie elementy jak anteny TV SAT powodują utratę WSPÓLNEJ wartości - mozna właścicieli pociągnąć nawet z powództwa cywilnego trzeba tylko wycenić utratę wartości) jest jeden sposób PAŃSTWOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO - skarga dotycząca bezprawnej zmiany w konstrukcji budynku (problem jest w udowodnieniu zmiany w konstrukcji ale dobry prawnik by to uzasadnił.
Oczywiście stosowne pismo z uzasadnieniem do Inspektora Nadzoru Budowlanego załatwiłoby sprawę. Trzeba jednak właściwie to uzasadnić. Sprawa do wygrania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post