SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

auto-moto

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: auto-moto »

dwa lata ciszy WOW
witold

spoldzielnia mieszkaniowa w plonsku

Post autor: witold »

juz nie dlugo wybory do rady,takich radnych jak teraz mamy to nie bedzie,jeden ma wilcze oczy bo z dolu widzi usterki na balkonie nawet na 4 pietrze,a drugi,oprze sie o sciane i swoim poterznym wzrokiem widzi cale zaplecze techn.znowu beda obiecywac gruszki na wierzbie,sobie dieta a reszta gowno

// Witold dokładnie taki sam temat jaki Ty napisałeś jest już na forum, więc dołączyłem Twój do już istniejącego.// Piter
witold

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: witold »

chodza plotki ze radni wyrazili zgode na zakup nowych kosiarek,sekatorow,taczek,drabin,by sprzataczki obcinaly galezie a nastepie wywozili je do smietnika,podobno maja terz kosic trawe
janina

Re:pjanstwo

Post autor: janina »

mieszkam w plonsku na ul mlodziezowa 9 w zasobach zgm moje okna wychodza na zaplecze tech sm,moge stwierdzic ze takiego balaganu jeszcze nie widzialam,luz pas brak kontroli z zarzadu,rady ,oraz kierownictwa po godzinach pracy,jak np wielki piatek czy wielka sobota byla tam impreza do okolo 24 sie skonczyla dwoch pracownikow wyszlo krokiem chwiejnim,czyli na faji,ciekawa jestem co zrobia w maju w te dni swiateczne bede znowu sluchala przeboju na caly zychel zono moja pozdrawiam janina
jadwiga

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: jadwiga »

wszyscy pilnuja sprzataczki ze puzno zaczynaja prace,otoz one biara udzial we mszy sw o godz 7,nowy proboszcz nowe nawyki,za sp ks tabaki na mszy byla obecna pani kadrowa,nikt otym nie pisal wiedzial zarzad rada,nie bylo sprawy bo to jest urzednik,a jesli chodzi o sprzataczki to im nie wolno,byl ktos na zapleczu tech. w ubikacji widzial kusz na drzwiach,,wie kto tam sprzata radny ze sm,zauwarzylam ze sprzataczki kupily laptopa co oni w godzinach pracy ogladaja pozdrawiam morawska ul kolbe 17
stanislaw

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: stanislaw »

// trochę głupi żart...
Piter
Piotrek

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: Piotrek »

Jestem ciekaw kto za to zapłaci ?
Gość

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: Gość »

nikt bo to z pewnością był żart
XXX

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: XXX »

Witam, podsumowując to co się dzieje obecnie w SM w Płońsku, nasuwa mi się pomyśl takiego motto: Jeśli jesteś zainteresowana i gotowa zrobić dosłownie wszystko, łącznie z tym co milutko niemoralne, aby zdobyć mieszkanko na atrakcyjnych warunkach oraz atrakcyjny etacik w Spółdzielni w charakterze pracownika biurowego- zgłoś się do Prezesa.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: trader »

A czynsze rosną, rosną, rosną... :]
yyy

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: yyy »

LUDZIE ZAJMIJCIE SIĘ SWOIM ŻYCIEM I DAJCIE W SPOKOJU POŻYĆ INNYM.CO WAS TO WSZYSTKO OBCHODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!
lolek

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: lolek »

Nasza sprawa , nasza , bo nasze pieniądze . Chcemy wiedzieć na co są wydawane , a także jak najwięcej o ludziach , którzy nimi zarządzają , bo też chcemy spokojnie żyć. :krzeslem:
sss

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: sss »

yyy pisze:LUDZIE ZAJMIJCIE SIĘ SWOIM ŻYCIEM I DAJCIE W SPOKOJU POŻYĆ INNYM.CO WAS TO WSZYSTKO OBCHODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!

Czyli my, członkowie spółdzielni mamy siedzieć cicho, w zębacz przynosić pieniądze na rosnące czynsze i absolutnie nie interesować się tym co robią pracownicy i zarząd Naszej spółdzielni.
Przy zmianach w zarządzie w spółdzielni miałem nadzieję na zmianę sposobu pracy, jednak nadzieja jest ........
Były niedawno wybory, i kto jest w radzie nadzorczej: tu już niech każdy sobie dopowie sam.
Teraz to siedźmy cicho bo Prezesi się zdenerwują i nas skarcą następną podwyżką.
plonszczak

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: plonszczak »

Obecny zarząd jest tylko od podwyżek i nic nierobienia oraz olewania wszystkiego dookoła a zwłaszcza swoich członków którzy sumiennie płacą czynsz
uzytkownikdrogizafredem

Re: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Post autor: uzytkownikdrogizafredem »

Duszczyk to SZLABANIARZ !!!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post