SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PŁOŃSKU

Harnaś

Post autor: Harnaś »

Szlag mnie trafia jak patrzę na świecące lampy na osiedlu od godz.20 /po co, komu i dlaczego one świecą gdy jest jeszcze widno/ale co tam Zarząd znowu powysyła pisemka, że wzrost kosztów energii, paliw i etc. a lokatorzy i tak zapłacą za nieróbstwo i brak kompetencji administratorów.
Logistyk

Post autor: Logistyk »

Szkoda, że nie żyje już Feliks Dzierżyński ani Józef Stalin.
Oni by nam lokatorom szybko i skutecznie pomogli.
- I co z tego, że przy Wieczorków z parkingu zabrano kontener na śmieci jak przy garażach stoją dwa kontenery widoczne z miejsca tego usuniętego, a w dodatku wzrok przecina pojemniki kolorowe do odpadków posegregowanych.
To jest granda w biały dzień.
Szanowni zarządzający , no pomyślcie do końca co jeszcze należy zrobić aby dokończyć ten problem chociaż na części osiedla. Bo te działania są połowiczne (albo i mniejsze).
:spi:zly: :dobani:
ANONIMUS
Posty: 36
Rejestracja: 2007-03-07, 11:17
Lokalizacja: z m.Płońska

Post autor: ANONIMUS »

Logistyku dopaliłeś z grubszej rury i chyba masz rację bo ci wszyscy "cwaniacy medialni" i nie tylko zamilkli. A skoro 2 tygodnie nikt się nie wypowiedział to albo lokatorzy SM w Plońsku czekają na uwłaszczenie albo się BOJĄ o własny tyłek!
:!: :orany: :dobani:
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Wg mnie lokatorzy boją się walczyć o swoje, uważają, że lepiej sie nie narażać czy co?
A co do kontenerów to podpisuję się także. Zauważyłem, że mimo zniknięcia kontenera na parkingu przy Wieczorków, to śmieci się pojawiają w tym miejscu.
A co do lamp zauważyłem, że lampy po 22-23 zależy od dnia chyba, bo nie jest to codziennie, gasną. Potem czasem się zapalają i znów gasną. Problemy z prądem czy oszczędności? Ostatnio chwilę po 24tej zgasły (jedna się paliła) by po paru minutach się zapalić i za kilkanaście minut znowu...
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

dazgo pisze:A co do lamp zauważyłem, że lampy po 22-23 zależy od dnia chyba, bo nie jest to codziennie, gasną. Potem czasem się zapalają i znów gasną. Problemy z prądem czy oszczędności? Ostatnio chwilę po 24tej zgasły (jedna się paliła) by po paru minutach się zapalić i za kilkanaście minut znowu...
dazgo
To jest wyłącznik termiczny.
Jak osiągnie zadaną temperaturę lampa się wyłącza by ponownie się włączyć po spadku temperatury do odpowiedniej wartości.
Przecież nikt nie siedzi całą noc i nie decyduje kiedy włączyć, a kiedy wyłączyć. Nawet nie ma takiej możliwości, aby robić to pojedynczo dla poszczególnych słupów.
Pomijam już fakt że osiągnięte w ten sposób oszczędności nie wystarczyłyby na pokrycie kosztów etatu. ;)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Fajnie by było jakby ktos siedział całą noc i bawił się lampami... ;)
harnaś

Post autor: harnaś »

Jakos ucichła aprawa uwłaszczenia mieszkań.Czyzby Zarzad Sp-ni brał nas na przeczekanie, a moze sad znów odmówił wpisu do KRS tego Zarządu?. Jak długo jeszcze będzie trwała ta kołomyja?
kikuś

Post autor: kikuś »

Nareszcie Franio przegrał z kretesem !!!!!! Chyba wróci normalnośc
gosc

Post autor: gosc »

Może i wróci normalność, ale trzeba wziąć się do roboty i "pogonić" administrację i szanownych administratorów. TO MY JESTEŚMY IM POTRZEBNI, ABY MIĘLI PRACĘ, Z KTÓREJ POWINNI WYWIĄZYWAĆ SIĘ SUMIENNIE I WZOROWO. Czego nie widać.
Administracja jest dla NASZYCH potrzeb, a nie władcami SM.
P zdr. :kwasny:
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Nowy miesiąc i nowa podwyżka czynszu. Znowu wzrosły opłaty za coś tam. Normalnie serce roście, jak u Kochanowskiego. :/
lokator

SKOńCZMY Z Tą OBłUDą

Post autor: lokator »

Witajcie.
Zmobilizujmy się, aby wyeliminować pseudopracowników tej spółdzielni. TO MY JESTEśMY PRACODAWCAMI - OD PREZESA DO NAJNIżSZEGO STANOWISKA - tylko przeraż mnie tzw. gadanie na chodnikach/podwórkach o swoim niezadowoleniu. LUDZIE TO JEST JUż 21 WIEK, A WY JAK ZA SANACJI. CZY SOLIDARNOść TAK WALCZYłA O SWOJE PRAWA? NIE! NIE! NIE! A WY CO? ZACHOWUJECIE SIę JAK DUPKI ???????? ([b]NAJLEPIEJ JAK KTOś ZA WAS ZAłATWI SPRAWę BO ja NIE CHCę SOBIE ZASZKODZIć)Takiej obłudy nie widziałem od dawna.
TO JA LOKATOR.
lokator

Post autor: lokator »

Witam - ponownie.
A może podejmiemy zagadnienie odświeżenia klatek schodowych?
Ja mieszkam tylko 23 lata w tym bloku i do tej pory odmalowano moją klatkę 1-raz (słownie: jeden raz). A odmalowanie spowodowało to, że klatka po odświeżeniu stała się bardziej brudna niż przed malowaniem (A MOżE TO WINA FARBY I CHYBA FARBY BO JAKOś TO WYGLąDAłO NA WSZYSTKO TYLKO NIE NA FARBE KOLORU BIAłEGO).Tylko szkoda tych pieniędzy płaconych na tzw. eksploatację. (DO K....... N...... MOICH PIENIęDZY). Ale co tam najlepiej szczekać na tzw. podwórku - bo ugotowane ziemniaki można wyrzucić z 4 piętra sąsiadom z sąsiednich klatek - a co tam "czarne gołębie" to zjedzą, ale szkoda, że nie nasrają tym, którzy wyrzucili te gotowane pyry.
ńOJ SORRY MY Z WIOCHY.
PZdr
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

lokator, nie przejmuj się. Może pomalują Ci klatkę z nowej podwyżki funduszu remontowego, która będzie obowiązywać od sierpnia. :]
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Już wiem na co pójdzie podwyżka funduszu remontowego. Na nowe skrzynki pocztowe, do których byle ciul może wrzucić reklamy czego tylko popadnie. Mówili o tym na TVP3. Koszt skrzynki na jednego abonenta to 45zł.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Czyli nici z remontu klatki u lokator'a. :P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post