Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

nowyktos

Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: nowyktos »

Rozglądam się za mieszkaniem w Płońsku i w związku z tym pytanie o osiedle wybudowane przez MB Nieruchomości. Podzielcie się opiniami na temat dewelopera, jakości wykonania, warunków zakupu i ogólnie życia w tym akurat miejscu, kosztów utrzymania itp., itd. Może sami kupiliście tam mieszkanie albo znacie kogoś takiego - wszelkie uwagi mile widziane.
Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam :)
noname

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: noname »

to jest najlepsze osiedle wybudowane z obecnych, które powstają, wszędzie są jakieś wady, ale tu chyba najmniej :)
....i wszędzie dobrze, gdzie nie ma mieszkań Serwacha :D
Lokatorka

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: Lokatorka »

Mieszkam tu i ....NIE POLECAM :dobani: :dobani: :dobani:
ktoś13
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-30, 17:49

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: ktoś13 »

A ja mieszkam i jestem zadowolona :ok:
ja

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: ja »

te osiedle to jedna wielka prowizorka!!! :dobani: :dobani: :dobani:
Zarząd nastawił się w 100 % na zysk a nie w wkład!! :dobani: :dobani:
Winda często się psuje.. a na naprawę trzeba czekać XX czasu.... drzwi też trzeba wymienić bo zarząd za ostro zdejmował folię i pozarzynał drzwi... jak kładłam płytki wydać więcej pieniędzy na kleji niż same płytki mnie wyniosły.. gdyż taka "prosta" podłoga była!!!!!
wielki grzyb na ścianie który nie chce się zmniejszyć żadna farba, gładź za nic nie da sie go zlikwidować !!
aby skontaktować się z zarządem to normalnie jak do prezydenta trzeba swoje odczekać!! +
żałuje że kupiłam mieszkanie...
mieszkaniec

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: mieszkaniec »

ja też mieszkam ... :)
tylko nie pamietam kiedy ostatnio się popsuła winda? ja też kładłem płytki i na klej nie wydałem więcej niż na płytki, sciany i podłogi są proste, przy odbiorze trzeba było sprawdzić i ewentualnie by poprawili :) a może po prostu taki dobry majster był od tych płytek :)
a grzyba żadnego nie mam, może warto poczytać o np. grzybie w różnych pismach czy chociażby w internecie i umiejętnie korzystać z mieszkania :) mieszkanie trzeba wietrzyć i wtedy nic takiego nie będzie się dzialo.
jedyną rzeczą która jest zła na tym osiedlu to, że mieszkańcy o nie nie dbają jak o swoje. co dzieje się na klatkach ...?? :( dopóki nie zaczniemy wszyscy o to dbać to tak będzie!!! a zwalanie teraz winy na zarząd dewelopera nie ma sensu, to już jest NASZ blok a nie ich. oczywiście jest gwarancja i trzeba z niej korzystać jak jest konieczność, ale na brak własnej głupoty nikt gwarancji nie daje!!! :)
jeszcze jedno mnie boli - kto uczył co niektórych parkować? może trzeba wysłać na lekcje doszkalające?? :)
pozdrawiam :)
ktoś13
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-30, 17:49

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: ktoś13 »

Nie rozumiem ludzi jeżeli coś mi się nie podoba to się tego pozbywam nawet mieszkania .Nie spotkałam się z sytuacją że zgłaszam jakąś usterkę i nikt na to nie reaguje jak nie p.Prezesi to zarządca budynku zawsze jest jakiś odzew.
W sprawie parkowania to"mieszkaniec "ma rację co niektórym to się medal należy za parkowanie.

Pozdrawiam : :ok:
drugimieszkaniec

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: drugimieszkaniec »

ad. mieszkaniec
Zapraszam do mnie . Co chcesz zobaczyć ? Przemarzające i zalane sufity , wodę płynącą po oknach , brak wentylacji :krzeslem:
Latem został docieplony dach BRAWO :) Tylko szkoda że po tych "dziwnych zabiegach" teraz przecieka jak sito :dobani:
W połowie grudnia byli kominiarze - stwierdzili ciąg wsteczny ( czyli kratkami wentylacyjnymi dmucha zimne powietrze do mieszkań ) - i co cisza . Zarządca poczeka do lata i powie że nie ma problemu bo latem jest OK.
A okna to szczyt techniki ( płynie po nich woda i przemarzają ) - zafundowano nam oka 3 komorowe , które zakładano 10 lat temu !!! I drogi "mieszkańcu" nie pisz ,że wietrzenie pomieszczeń pomoże !!!!
PS.
Z parkowaniem masz rację - szczególnie w garażu podziemnym parkowane są auta których nie powinno tam być . Te miejsca to czyjaś własność i to nie ładnie tak parkować bez zgody właścicieli :[
mieszkaniec

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: mieszkaniec »

potwierdzam to co osoba poprzednia pisała. Może nie jest zle-ale jest tragicznie. 4 pietro wyszlo tej firmie najgorzej. Kontakt -problemowy. Zgoszenia reklamacyjne przyjmuja-tylko na pismie. inne jak są- to tak jak by nie bylo. dlugo tu by bylo sie rozwodzic. jak bede mial czas to opisze. ogolnie nie polecam-natomiast villa przy basenie podobno wypada gorzej...
553510274
Posty: 8
Rejestracja: 2011-02-20, 13:09

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: 553510274 »

Nie polecam! Nie polecam! Nie polecam! i jeszcze raz, Nie polecam! MB nieruchomości to wielki talent w udawaniu ,że wszystko jest w jak najlepszym porządku więc proszę dać nam spokój, i tak aż okres gwarancyjnych napraw spokojnie upłynie, wszelkie usterki które zostały zgłoszone i na zebraniach i dodatkowo w formie pisemnej ,do dnia dzisiejszego zostały nie tknięte wręcz przeciwnie , Państwo MB dolewa oliwy do ognia ,niszczą ogrodzenie ,robią wykopy na naszym terenie ,a zasypać nie ma komu i tak 3 tygodnie (a może czyjeś dziecko wpadnie i zrobi sobie krzywdę a co?) niszczą kostkę brukową i krawęrzniki, obojętność i idiotyczne uśmieszki to najlepiej im wychodzi - Spojrzenie Pana Zarządcy w oczy sąsiada "bezcenne"
ktos

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: ktos »

Jeszcze raz w sprawie parkowania.

Ludzie dlaczego parkując nie myśląc o tym aby zostawić jeszcze miejsce sąsiadowi?

Codziennie niektórzy parkują tak, że jeżeli np. pomiędzy 2 zaparkowanymi samochodami są 2 wolne miejsca to parkują samochód na środku. Sposobem tym zajmuje 2 miejsca.
Medal za parkowanie opisane powyżej powinien otrzymać kierowca niebieskiej skody. Dodatkowo wspomniany kierowca parkując (jeżeli nawet uda mu się trafić mniej więcej na 1 miejsce) pozostawia samochód ustawiony "pod skosem" :krzeslem: . Naprawdę wystarczy włączyć wsteczny bieg, wycofać i podjechać ponownie ustawiając samochód pomiędzy liniami. Jeżeli stanowi to problem to w bloku mieszka instruktor jazdy i nigdy nie jest za późno aby się podszkolić.
mieszkaniecNowy

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: mieszkaniecNowy »

Witam.
Mam pytanie, czy ktoś z Państwa wie co będzie z prądem w nowo wybudowanych blokach?
ktoś13
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-30, 17:49

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: ktoś13 »

Witam
odkąd zmienił się zarząd w bloku przy Młodzieżowej nie robią nic parking nieodśnieżony ,wjazd do garażu również na światło przy windzie w garażu trzeba było czekać 2 tygodnie aż się boję pomyśleć co będzie gdy winda się zepsuje ile trzeba będzie czekać.Najlepiej wychodzi nowemu zarządowi pisanie pozwów do sądu na MB :dobani:
553510274
Posty: 8
Rejestracja: 2011-02-20, 13:09

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: 553510274 »

Jaka piękna płęta KTOŚ13- "uchyl rąbka tajemny o złotolicy chłopcze jakiż to rodzaj wazeliny tudzież innego lubrykatu stosujesz? Jakiż jednak by on nie był to otrzyj ust swych korale albowiem wycieka Ci ten krystaliczny biały sok z pomiędzy twych warg. O luby wazeliniarzu."
Wszyscy w bloku wiedzą ,że żadnego pozwu do sądu nie ma (JESZCZE),a Zarządca złożył pismo do Dewelopera o wadach i nieprawidłowościach jakich się dopuścili. Jakoś naprawa domofonów przez dewelopera trwa zaskakująco krótko ,dopiero trzeci tydzień minął ,a mamy otwarte drzwi i nową nie czynną centralkę.
Już nie mogę się doczekać kiedy solidna ekipa budowlana zacznie naprawę mieszkań (między innymi moje) i części wspólnych ,bo pana Tadzia i jego papraków nigdy nie wpuszczę za próg ,no a za naprawę zapłacą WINOWAJCY.
robert5f
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-15, 13:45

Re: Osiedle Młodzieżowa Park – jakie opinie

Post autor: robert5f »

ktoś13 pisze:Witam
odkąd zmienił się zarząd w bloku przy Młodzieżowej nie robią nic parking nieodśnieżony ,wjazd do garażu również na światło przy windzie w garażu trzeba było czekać 2 tygodnie aż się boję pomyśleć co będzie gdy winda się zepsuje ile trzeba będzie czekać.Najlepiej wychodzi nowemu zarządowi pisanie pozwów do sądu na MB :dobani:
Chyba zarząd nie jest od odśnieżania i wymiany żarówek tylko administrator
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post