Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Hope
Posty: 3
Rejestracja: 2011-06-27, 15:23

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Hope »

Kazdy bedzie pisac co uwaza a ze sa wady to napewno nikt nie bedzie tego ukrywac zeby dbac o jakies dobre imie co za banialuki[/quote]
nie o dobre imię dewelopera kretynie. piszmy o wadach i dawajmy sobie rady jak uzyskać ich usunięcie w jak najszybszym czasie.
chodzi o dobre imię osiedla jako wspólnoty mieszkańców, bo jak do tej pory obrzucają oni błotem kogo się da. a chodzi o to żeby sobie pomagać a nie przeszkadzać.
kati

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: kati »

doookładnie pomagajmy sobie ,rozmawiajmy,chodzmy na spotkania zarządu i nasze osiedle będzie naj i wtedy będziemy z niego wszyscy dumni:)a przecież o to nam chodzi żeby każdemy żyło się to dobrze:)
gosc

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gosc »

Hope pisze:Kazdy bedzie pisac co uwaza a ze sa wady to napewno nikt nie bedzie tego ukrywac zeby dbac o jakies dobre imie co za banialuki
nie o dobre imię dewelopera kretynie. piszmy o wadach i dawajmy sobie rady jak uzyskać ich usunięcie w jak najszybszym czasie.
chodzi o dobre imię osiedla jako wspólnoty mieszkańców, bo jak do tej pory obrzucają oni błotem kogo się da. a chodzi o to żeby sobie pomagać a nie przeszkadzać.[/quote]
Osmieszacie sie tymi postami widze ze sami kretyni mieszkaja na osiedlu i mysla ze sa lepsi od innych osiedl .Inteligentny człowiek zanim cos napize to pomysli .
pablo

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: pablo »

Ręce opadają macie problemy z usterkami moge podać wam numer do pana Smolińskiego on się tym zajmuje, tylko narzekania i narzekania potraficie siedzieć przed kompem i pisać same banialuki co z was za ludzie ?
jest jedno wolne miejsce w zarządzie złóż podanie może zostaniesz wybrany i bedziesz miał okazje coś sam zmienić a nie nadawać cały czas na zarząd Pzdr .
Hope popieram cie w 100%
admin nie kasuj moich postów ok !!!
mieszkanka5G

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanka5G »

Chyba większość tematów została już tu poruszona. Tak jak hope trafiłam na w miare dopbre mieszkanie (poza balkonem) ale ogólnie jakość wykonania mieszkan bardzo kiepska.
Chciałam tylko dodać że osoby narzekające na plac zabaw wiedziały przed zakupem mieszkania że będzie on znajdował się w tym konkretnym miejscu więc trochę dziwią mnie teraz narzekania na hałas. Ja też co dzień mam przechadzki pod oknami ale nie są one bardziej uciążliwe niż wrzaski z boiska, koszenie trawy czy hałas z budowy...
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert41 »

To nie jest tak ze idziemy wybieramy jakie chcemy mieszkanie.Czasem mamy mała chwile zeby kupic to mieszkanie albo ktos nas uprzedzi.Mieszkania w novdomie sa wykonane kiepsko a te co beda oddawane to od poczatku stały w wodzie tak ze blok bedzie opadał i sciany tak jak u nas beda pekac.
mysza

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza »

Własnie otrzymalismy kartki z głosowanie nad ogrodkiem gdzie za własne pieniadze mieszkanka chce posadzic kwiaty i wyniki 26.17 za uchwała przeciw 28,46 i tych sie dotyczy .Wystarczy ze wszyscy smieja sie z osiedla terz to beda z mieszkancow teraz widac ze mieszkaja bu.....ki i konfliktowce daliscie powod do tego zeby wszyscy osmieszli i wytykali osiedle .Za te głosy przeciw dziekuje upewniłam sie kto tu mieszka.
miki

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: miki »

Ma ktoś numer do tych co czynsz wyliczaja teraz. Słoneczny dom czy jakos tak?
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert41 »

Ja na miejscu włascicilki co poddała nas o głosowanie to bym nic nie robił dałbym sobie spokoj bo jak widac zacofanie .
mieszkanka

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkanka »

ja jeszcze takowej decyzji nie otrzymałam. Ale dla mnie to jest smieszne, co komu przeszkadza ogórdek, tym bardziej ze do niego sie dokladaja nic. ja głosowałam za ogródkiem. Co sie dziewicie jak pewnie wiekszosc z mieszkańców przeprowadziła sie niewiadomo skąd i wielkich miastowych udaje, ah szkoda gadac na ten temat.
coffee

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: coffee »

robert41 pisze:Ja na miejscu włascicilki co poddała nas o głosowanie to bym nic nie robił dałbym sobie spokoj bo jak widac zacofanie .
Zacofanie? A jak za chwilę ktoś będzie chciał ogródek warzywny i z kwiatami sobie zrobić, to co wtedy? Zróbmy z trawników ogródki dla każdego i będzie kolorowo, wesoło i swojsko. Bo tak chcą Ci którzy głosowali na tak, brakuje im chyba tego klimatu.
coffee

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: coffee »

miki pisze:Ma ktoś numer do tych co czynsz wyliczaja teraz. Słoneczny dom czy jakos tak?
Miki wyjdź z mieszkania i schodami zejdź na sam dół, zatrzymaj się przy pierwszych drzwiach. Po prawej stronie zobaczysz drewnianą, przeszkloną tablicę, tam znajdziesz interesującą Cię informację :)
p.s. weź ze sobą kartkę i długopis żebyś nie musiał chodzić dwa razy :ok:
mysza

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza »

coffee pisze:
robert41 pisze:Ja na miejscu włascicilki co poddała nas o głosowanie to bym nic nie robił dałbym sobie spokoj bo jak widac zacofanie .
Zacofanie? A jak za chwilę ktoś będzie chciał ogródek warzywny i z kwiatami sobie zrobić, to co wtedy? Zróbmy z trawników ogródki dla każdego i będzie kolorowo, wesoło i swojsko. Bo tak chcą Ci którzy głosowali na tak, brakuje im chyba tego klimatu.
Ty jestes zacofany o jaki ogrodek warzywny chodzi ? Mozgu nie masz chodzi o dosadzenie do istniejacych juz roslin innych .Chyba prawda ze wies jest i wita nas na tym osiedlu .Chyba ze niektozy mieszkancy nie moga patrzec jak ktos ma dobry samochod ,niezła prace i kase i chce za swoje cos zrobic i przez zazdrosc nie głosowali .I tak utwierdzam sie ze sa prostakami i to do kwadratu.
coffee

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: coffee »

mysza pisze:
coffee pisze:
robert41 pisze:Ja na miejscu włascicilki co poddała nas o głosowanie to bym nic nie robił dałbym sobie spokoj bo jak widac zacofanie .
Zacofanie? A jak za chwilę ktoś będzie chciał ogródek warzywny i z kwiatami sobie zrobić, to co wtedy? Zróbmy z trawników ogródki dla każdego i będzie kolorowo, wesoło i swojsko. Bo tak chcą Ci którzy głosowali na tak, brakuje im chyba tego klimatu.
Ty jestes zacofany o jaki ogrodek warzywny chodzi ? Mozgu nie masz chodzi o dosadzenie do istniejacych juz roslin innych .Chyba prawda ze wies jest i wita nas na tym osiedlu .Chyba ze niektozy mieszkancy nie moga patrzec jak ktos ma dobry samochod ,niezła prace i kase i chce za swoje cos zrobic i przez zazdrosc nie głosowali .I tak utwierdzam sie ze sa prostakami i to do kwadratu.
Widzę, że poziom rozmówcy odpowiedni :dobani: jednak nie o tym chciałam. Dosadzenie innych roślin do istniejących ? Dziwne !!! Ja zauważyłam, że ma to być zagospodarowany tylko teren wokół balkonu tej pani. Tak pokazywał rysunek. Ale Ty chyba coś innego widziałaś.
alka96

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: alka96 »

przestańcie wreszcie narzekać. jak wam nie wstyd. jeśli nie podoba sie komus osiedle i własne mieszkanie to wyprowadźciew się stąd, całe życie zamierzacie narzekać? Juz każdy ma dość tych beznadziejnych wpisów. skończcie z tym. Przecież jest zarząd, administracja - pełnią stałe dyzury to iźcie tam i wygadajcie sie. Może wtedy ulży...
naprawde nie jest tu tak źle jak piszecie. ja mieszkam drugi rok i jakoś nie narzekam. to są bloki a nie domki jednorodzinne. Ludzie oprzytomijcie wreszcie!!!!! jak nie plac zabaw to ogródki, jak nie ogródki to balkony i ściany nie takie, jak nie to to cos innego . STOP BEZNADZIEJNYM WPISOM
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post