Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

mysza

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza »

Niktorych zzera zazdrosc ze ktos ma wiecej kasy a ty konfliktowcu ja widziałam co ta mieszkanka chciała zrobic koło balkonu tak bardzo ci to przeszkadza idz w las :krzeslem:
mieszkanka

Post autor: mieszkanka »

a mi sie podoba na naszym osiedlu i wkurzaja mnie bezmyslne wpisy. nie mam nic przeciwko zrobieniu ogródka czy dzieciom bawiącym sie na placu zabaw. przestańcie ludzie wpisywać głupoty bo naprawde inni uwierzą,że jest u nas tak źle. Brawo alka96 - trzeba troche wyluzować
władekk

Re:

Post autor: władekk »

mieszkanka pisze:a mi sie podoba na naszym osiedlu i wkurzaja mnie bezmyslne wpisy. nie mam nic przeciwko zrobieniu ogródka czy dzieciom bawiącym sie na placu zabaw. przestańcie ludzie wpisywać głupoty bo naprawde inni uwierzą,że jest u nas tak źle. Brawo alka96 - trzeba troche wyluzować
co to za bezmyslne uchwały włozyli nam w skrzynki? jak mozna głosować do zarządu na kogos kogo nie zna sie? Idiotyzm
Głosowanie ma byc na zasadzie znam czy nie znam, lubie czy nie lubie a może metodą chybił trafił. Koszmar, ręce opadają. Przecież to ważne kto jest w zarządzie wspólnoty, płacimy tym ludziom włąsne pieniądze za ich pracę. Nie tak powinien wyglądać ich wybór !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kim są, czym sie zajmują, jakie mają wykształcenie, czy aby napewno na stałe mieszkają na naszym osiedlu?
kati

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: kati »

Zgadzam się z przedmówcą!!!!takie głosowanie to jakieś żarty i mam nadzieję że zrobimy zebranie i poznamy nowych kandydatów!!! i będziemy świadomie wiedzieli kogo wybieramy.
moni

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: moni »

Jak nie wiadomo o co chodzi to napewno o kase jesli sie nie myle to zarzad swoich ludzi wystawił tylko zapomniał ze ludzie tu maja troche rozumu i nie beda głosowac na tych co nie znaja juz mnie to zaczyna wk.......ac robia wszysko bez zebran jak tak mozna .
kamilz

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: kamilz »

moni pisze:Jak nie wiadomo o co chodzi to napewno o kase jesli sie nie myle to zarzad swoich ludzi wystawił tylko zapomniał ze ludzie tu maja troche rozumu i nie beda głosowac na tych co nie znaja juz mnie to zaczyna wk.......ac robia wszysko bez zebran jak tak mozna .
przecież ta dziewczyna co chce wedrzeć się do zarządu wcale nie miesza na naszym osiedlu. tylko czasami przyejeżdża więc co może wiedzieć o osiedlu? nie wystarczy raz na tydzień zajrzeć do mieszkania aby zostać CZŁONKIEM ZARZĄDU WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drugi kandydat też nie rokuje najlepiej, trzeba mieć czas i chęci do pracy w zarządzie ( chociaź w chwili obecnej ten zarząd nic nie robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a nie tylko DZIKI PĘD PO PIENIĄDZE
coffee

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: coffee »

kamilz pisze:
moni pisze:Jak nie wiadomo o co chodzi to napewno o kase jesli sie nie myle to zarzad swoich ludzi wystawił tylko zapomniał ze ludzie tu maja troche rozumu i nie beda głosowac na tych co nie znaja juz mnie to zaczyna wk.......ac robia wszysko bez zebran jak tak mozna .
przecież ta dziewczyna co chce wedrzeć się do zarządu wcale nie miesza na naszym osiedlu. tylko czasami przyejeżdża więc co może wiedzieć o osiedlu? nie wystarczy raz na tydzień zajrzeć do mieszkania aby zostać CZŁONKIEM ZARZĄDU WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drugi kandydat też nie rokuje najlepiej, trzeba mieć czas i chęci do pracy w zarządzie ( chociaź w chwili obecnej ten zarząd nic nie robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a nie tylko DZIKI PĘD PO PIENIĄDZE
A jakoś nie widać Twojej kandydatury, mogłeś się zgłosić. Nie rokujesz najlepiej czy tylko czasami bywasz na osiedlu, a może nie masz czasu i chęci do pracy w zarządzie? Nie znasz kandydatów to nie oceniaj ludzi tylko staraj się ich poznać :krzeslem:
Gość

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Gość »

coffee pisze:
kamilz pisze:
moni pisze:Jak nie wiadomo o co chodzi to napewno o kase jesli sie nie myle to zarzad swoich ludzi wystawił tylko zapomniał ze ludzie tu maja troche rozumu i nie beda głosowac na tych co nie znaja juz mnie to zaczyna wk.......ac robia wszysko bez zebran jak tak mozna .
przecież ta dziewczyna co chce wedrzeć się do zarządu wcale nie miesza na naszym osiedlu. tylko czasami przyejeżdża więc co może wiedzieć o osiedlu? nie wystarczy raz na tydzień zajrzeć do mieszkania aby zostać CZŁONKIEM ZARZĄDU WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drugi kandydat też nie rokuje najlepiej, trzeba mieć czas i chęci do pracy w zarządzie ( chociaź w chwili obecnej ten zarząd nic nie robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a nie tylko DZIKI PĘD PO PIENIĄDZE
A jakoś nie widać Twojej kandydatury, mogłeś się zgłosić. Nie rokujesz najlepiej czy tylko czasami bywasz na osiedlu, a może nie masz czasu i chęci do pracy w zarządzie? Nie znasz kandydatów to nie oceniaj ludzi tylko staraj się ich poznać :krzeslem:
A OD KIEDY TO WYBIERA SIE LUDZI BEZ ZEBRANIA TROCHE UZYJ MOZGU NIE WSZYSCY SIE ZNAJA I JAK SIE KOGOS WYBIERA TO TRZEBA O NIM COS WIEDZIEC
Hipolit

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Hipolit »

Hipolit pisze:
kamilz pisze:
moni pisze:Jak nie wiadomo o co chodzi to napewno o kase jesli sie nie myle to zarzad swoich ludzi wystawił tylko zapomniał ze ludzie tu maja troche rozumu i nie beda głosowac na tych co nie znaja juz mnie to zaczyna wk.......ac robia wszysko bez zebran jak tak mozna .
przecież ta dziewczyna co chce wedrzeć się do zarządu wcale nie miesza na naszym osiedlu. tylko czasami przyejeżdża więc co może wiedzieć o osiedlu? nie wystarczy raz na tydzień zajrzeć do mieszkania aby zostać CZŁONKIEM ZARZĄDU WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drugi kandydat też nie rokuje najlepiej, trzeba mieć czas i chęci do pracy w zarządzie ( chociaź w chwili krzeslem:obecnej ten zarząd nic nie robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a nie tylko DZIKI PĘD PO PIENIĄDZE

zgadza się. nie kandyduję bo mam świadomośc jakie obowiązki stoja przed członkiem zarządu, a jak ktoś nie ma wstydu tylko pcha się po kasę - to będę komentował. ja nie musze chodzić po mieszkaniach i szukać pani m czy pana b!!!!!!!!!!!!!!!!! nic o nich nie wiemy.
i jeszcze jedno, dlaczego tylko dwie osoby zgłosiły się? bo reszta nie jest tak perfidna i chciwa na kasę!!!!!! :
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert41 »

W zarzadzie musi byc osoba ktora tu mieszka za moje pieniadze chciałbym wiedziec co ma do powiedzenia i jakie ma wykrztałcenie
ptys

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: ptys »

robert41 pisze:W zarzadzie musi byc osoba ktora tu mieszka za moje pieniadze chciałbym wiedziec co ma do Mpowiedzenia i jakie ma wykrztałcenie
Mineły te czasy co musielismy podpisywac teraz to chcemy wiecej sie dowiedziec o osobach co kandytuja nie wystarczy dane a to ze mieszkamy to do niczego nas nie zobowiazuje zeby wiedziec kto i z kim i dlaczego kazdy zyje swoim zyciem .Ja chciałym sie dowiedziec zanim podpisze co ta osoba ma do powiedzenia i co chce robic dla osiedla i czy ma czas bo jesli tu nie mieszka lub do pozna pracuje to po co nam taki ktos chuba ze jak zarzad kase brac i przesiedziec w piaskownicy .
coffee

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: coffee »

ptys pisze:
robert41 pisze:W zarzadzie musi byc osoba ktora tu mieszka za moje pieniadze chciałbym wiedziec co ma do Mpowiedzenia i jakie ma wykrztałcenie
Mineły te czasy co musielismy podpisywac teraz to chcemy wiecej sie dowiedziec o osobach co kandytuja nie wystarczy dane a to ze mieszkamy to do niczego nas nie zobowiazuje zeby wiedziec kto i z kim i dlaczego kazdy zyje swoim zyciem .Ja chciałym sie dowiedziec zanim podpisze co ta osoba ma do powiedzenia i co chce robic dla osiedla i czy ma czas bo jesli tu nie mieszka lub do pozna pracuje to po co nam taki ktos chuba ze jak zarzad kase brac i przesiedziec w piaskownicy .
Jak się sama zgłosiła to chyba ma czas, a jak się zgłosiła to znaczy, że chce coś robić dla osiedla. Logiczne.
basia

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: basia »

a ja chcę wiedzieć komu będę płacić. nie dam nawet złotówki osobie która rzadko przebywa na osiedlu pomimo stałego zamledowania!!!!!!!!!!!!!!!!
obecny zarząd to albo bezrobotna pani z pieskiem chodząca po osiedlu albo pan ciągle pracujący poza Płońskiem a kiedy juz jest to siedzi z dzieckiem w piaskownicy. Dosyć życia za NASZE pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZARZĄDZIE, WEŹ SIĘ DO ROBOTY
mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

coffee pisze:
ptys pisze:
robert41 pisze:W zarzadzie musi byc osoba ktora tu mieszka za moje pieniadze chciałbym wiedziec co ma do Mpowiedzenia i jakie ma wykrztałcenie
Mineły te czasy co musielismy podpisywac teraz to chcemy wiecej sie dowiedziec o osobach co kandytuja nie wystarczy dane a to ze mieszkamy to do niczego nas nie zobowiazuje zeby wiedziec kto i z kim i dlaczego kazdy zyje swoim zyciem .Ja chciałym sie dowiedziec zanim podpisze co ta osoba ma do powiedzenia i co chce robic dla osiedla i czy ma czas bo jesli tu nie mieszka lub do pozna pracuje to po co nam taki ktos chuba ze jak zarzad kase brac i przesiedziec w piaskownicy .
Jak się sama zgłosiła to chyba ma czas, a jak się zgłosiła to znaczy, że chce coś robić dla osiedla. Logiczne.
a może tylko liczą na dodatkowe pieniądze? nie pomyslałeś? zgłosili się bo chcą mieć więcej kasy a obowiązkmi związanymi z pracą w zarządzie może wcale sie nie przejmują. weź to pod uwagę!!!!!!!!!!!!!!!!! kasa za nosek wodzi :krzeslem: NIE TAK POWINNO SIĘ WYBIERAĆ OSOBY ZARZĄDZAJĄCE OSIEDLEM . ICH PRACA = NASZE PIENIĄDZE. BRAK PRACY = BRAK PIENIĘDZY
mysza

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza »

Pan chodzacy w trampkach i bywalec piasku i pani z pieskiem teraz samotna pani pojawiajaca sie zadko na osiedlu i pan pozno wracajacy z pracy to ma byc nasz zarzad to istny cyrk to my dajemy im pieniadze i wrescie wymagajmy zeby reprezeztowali sie chocby troche bo tera zto zenada
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post