Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

robert41 pisze:Własnie gowniara bo jesli tak sie zachowuje to inaczej nie mozna nazwac nie zycze sobie zeby ktos oprocz zarzadu miał wglad do naszych spraw bo moze to sie skonczyc inaczej
A jak nazwać Ciebie ? .... Widziałeś, że zagląda w dokumenty, byłeś na dyżurze i sprawdziłeś co robi zarząd. PLOTY, PLOTY, PLOTY ... a trzeba argumentów.
p.s. gówniara to komplement dla tej pani, bo młoda, a Ciebie już chyba nadgryzł ząb czasu i mózg za bardzo zwapniał :]
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Piter »

hmm z tematu zrobił się wielki bałagan. Fajnie, że piszecie o wszystkim ale te wszystko też ma granice :(
Jestem zmuszony zablokować temat dla gości by był bardziej czytelny i wiarygodny.
Jeśli ktoś ma naprawdę coś do przekazania i interesuje się to dwu minutowa rejestracja na forum nie będzie problemem. Podejrzewam jednak, że 99% ludzi przestanie pisać... No cóż zobaczymy czy udzielali się tu prawdziwi ludzie czy tylko awanturnicy...
zbyszek33
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-15, 08:41

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: zbyszek33 »

mieszkaniec pisze:
robert41 pisze:Własnie gowniara bo jesli tak sie zachowuje to inaczej nie mozna nazwac nie zycze sobie zeby ktos oprocz zarzadu miał wglad do naszych spraw bo moze to sie skonczyc inaczej
A jak nazwać Ciebie ? .... Widziałeś, że zagląda w dokumenty, byłeś na dyżurze i sprawdziłeś co robi zarząd. PLOTY, PLOTY, PLOTY ... a trzeba argumentów.
p.s. gówniara to komplement dla tej pani, bo młoda, a Ciebie już chyba nadgryzł ząb czasu i mózg za bardzo zwapniał :]
Proszę państwa, to nie ma sensu takie pisanie na forum. też mnie wkurza że żona pana z zarządu chodzi na dyżury i zagląda w dokuymenty. Chodzi na 100% do lokalu administracji na każdy dyżur, a jeśli chodzi to wiadomo że na balkonie nie stoi tylko węszy w naszych dokumentach. Ale najgorsze jest to że ma przezwolenie od Słonecznego Domu a wczesniej od poprzedniej firmy zarządzającej. Przecież oni wiedzą że jej nie wolno tam przebywać a jednak przyzwalają jej na to. tu jest cały problem
A poza tym na większość tych wpisów odpowiadaja z zarządu albo żona tego trampkarza.
Więc nie ma sensu tak się tym wszystkim denerwować. Zróbmy zebranie, wybierzmy nowy i kompetentny zarząd ( nie działający charytatywnie bo ci brali ponad rok duże pieniądze) i wtedy będzie ok.
Pozdrawiam wszystkich. Ja nie głosuję nad uchwałą o powłaniau nowego członka zarządu
553510274
Posty: 8
Rejestracja: 2011-02-20, 13:09

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: 553510274 »

Macie problemy? To zapraszamy do nas na osiedle MB ,na Młodzieżową .Nie polecam! Nie polecam! Nie polecam! i jeszcze raz, Nie polecam! MB nieruchomości to wielki talent w udawaniu ,że wszystko jest w jak najlepszym porządku więc proszę dać nam spokój, i tak aż okres gwarancyjnych napraw spokojnie upłynie, wszelkie usterki które zostały zgłoszone i na zebraniach i dodatkowo w formie pisemnej ,do dnia dzisiejszego zostały nie tknięte wręcz przeciwnie , Państwo MB dolewa oliwy do ognia ,niszczą ogrodzenie ,robią wykopy na naszym terenie ,a zasypać nie ma komu i tak 3 tygodnie (a może czyjeś dziecko wpadnie i zrobi sobie krzywdę a co?) niszczą kostkę brukową i krawęrzniki, obojętność i idiotyczne uśmieszki to najlepiej im wychodzi - spojrzenie Pana Zarządcy w oczy sąsiada "bezcenne"
robert5f
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-15, 13:45

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert5f »

Tak tak zróbmy zebranie , tylko żeby tchórze z tego forum , co wszystkich oczerniają przyszli i prowadzili konstruktywną dyskusję a nie tylko anonimowo wyzywali na forum .
zbyszek33
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-15, 08:41

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: zbyszek33 »

robert5f pisze:Tak tak zróbmy zebranie , tylko żeby tchórze z tego forum , co wszystkich oczerniają przyszli i prowadzili konstruktywną dyskusję a nie tylko anonimowo wyzywali na forum .
no to odezwał się kandydat na nowego członka zarządu. Podoba się panu taka fucha ( nic nie robić ale pieniązki brać), dlatego tak ich pan broni. Ładnie, ładnie
ja już w panu nadziei nie widzę
robert5f
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-15, 13:45

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert5f »

Każdy członek wspólnoty mógł zgłosić swoją kandydaturę
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert41 »

robert5f pisze:Każdy członek wspólnoty mógł zgłosić swoją kandydaturę
Ja tam na tego goscia nie głosowałem i mam czyste sumienie ze tak zrobiłem a tchozem nie jestem zawsze mowie to co mysle a zebranie pojde to sa moje pieniadze to dlaczego mam ukrywac sie .
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert41 »

zbyszek33 pisze:
mieszkaniec pisze:
robert41 pisze:Własnie gowniara bo jesli tak sie zachowuje to inaczej nie mozna nazwac nie zycze sobie zeby ktos oprocz zarzadu miał wglad do naszych spraw bo moze to sie skonczyc inaczej
A jak nazwać Ciebie ? .... Widziałeś, że zagląda w dokumenty, byłeś na dyżurze i sprawdziłeś co robi zarząd. PLOTY, PLOTY, PLOTY ... a trzeba argumentów.
p.s. gówniara to komplement dla tej pani, bo młoda, a Ciebie już chyba nadgryzł ząb czasu i mózg za bardzo zwapniał :]
Proszę państwa, to nie ma sensu takie pisanie na forum. też mnie wkurza że żona pana z zarządu chodzi na dyżury i zagląda w dokuymenty. Chodzi na 100% do lokalu administracji na każdy dyżur, a jeśli chodzi to wiadomo że na balkonie nie stoi tylko węszy w naszych dokumentach. Ale najgorsze jest to że ma przezwolenie od Słonecznego Domu a wczesniej od poprzedniej firmy zarządzającej. Przecież oni wiedzą że jej nie wolno tam przebywać a jednak przyzwalają jej na to. tu jest cały problem
A poza tym na większość tych wpisów odpowiadaja z zarządu albo żona tego trampkarza.
Więc nie ma sensu tak się tym wszystkim denerwować. Zróbmy zebranie, wybierzmy nowy i kompetentny zarząd ( nie działający charytatywnie bo ci brali ponad rok duże pieniądze) i wtedy będzie ok.
Pozdrawiam wszystkich. Ja nie głosuję nad uchwałą o powłaniau nowego członka zarządu
Jestem szokowany tym ze zona od tego trampkarza zaglada do naszych dokumentow i dlatego dosc tego ze za takie pieniadze ktore dostaje od nas to sie dzieje popieram zeby zrobic zebranie a teraz napewno nie bede głosowac na nastepnego darmozjada ktory nic nie robi
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert41 »

dla wiadomosci tych co sa za zarzadem prosze wejsc na neta przeczytac o wspólnocie mieszkaniowej ze moze byc 3 członkow ale nie musi a w zarzadz ma płacone owszem ale od 100 do 300 zł ale 600 to sporo za duzo chyba ze ci co sa tak bogaci to niech ze swojego czynszu płaca bo wydaje mi sie ze Płonsk to nie Warszawa i tu sa inne realia.
zbyszek33
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-15, 08:41

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: zbyszek33 »

robert41 pisze:dla wiadomosci tych co sa za zarzadem prosze wejsc na neta przeczytac o wspólnocie mieszkaniowej ze moze byc 3 członkow ale nie musi a w zarzadz ma płacone owszem ale od 100 do 300 zł ale 600 to sporo za duzo chyba ze ci co sa tak bogaci to niech ze swojego czynszu płaca bo wydaje mi sie ze Płonsk to nie Warszawa i tu sa inne realia.
proponuje nie głosujmy za nowym członkiem zarządu oraz obniżmy wynagrodzenie dla obecnych członków zarządu wspólnoty. ciekawe czy sami nie zrezygnują za mniejsze pieniądze. Płacimy ludziom którzy niewiele dla nas robia bo teraz wszystkim zajmuje się firma zarządzająca. po co mamy podwójnie płacić?
Sprawdzałem, wcale nie musi być 3 członków zarządzie i rzeczywiście w innych wspólnotach zarząd otrzymuje znacznie mniejsze wynagrodzenie lub działa charytatywnie. U nas pan z zarządu od razu wyjechał z baaaaaaaaardzo wysokim wynagrodzeniem dla siebie
Zarządzie wspólnoty, Wam już dziekujemy
I bardzo prosze - niech nikt z zarządu nie odpowiada na mój post
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert41 »

Ludzie teraz nie sa ciemni i wystarczy wejsc na neta i poczytac mnie az kreci ze mieszkancy nic sie nie odzywaja i pozwalaja zeby za tyle kasy pan w zarzadzie dostawał i to za nic .Owszem jakies pieniadze moze dostawac ale nie az tyle ,600 zł to połowa niektorych osob pensja na ktora musza ciezko pracowac.Ja nie zgadzam sie zeby tyle dostawał przeciez to moje pieniadze jak ma byc oszczednie to zacznijmy od zarzadu .
summer
Posty: 2
Rejestracja: 2011-07-18, 19:06

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: summer »

Panowie!!! widać, że wymieniacie się swoimi odczuciami tylko między sobą.
Macie takie same poglądy i wiecie co jest najlepsze dla osiedla, więc może czas się spotkać w realu i między sobą pogadać o waszych racjach (może wyniknie z tego coś więcej niż sąsiedzka internetowa znajomość :) ). A jak się komuś zarzuca niekompetencję, to trzeba mieć na to argumenty i dowody.
" Zarządowi już dziękujemy" :krzeslem: -proponuję więcej spacerów a mniej telewizyjnych spotów wyborczych.
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert41 »

Zapraszam chetnym i tych co niezbyt znaja sie na swoim prawie jako własciciel w spolnocie mieszkaniowej jesli jest firma tak jak u nas to zarzad najwiecej moze dostawac wynagrodzenie do 300 do gorna granica nawet moze to robic charytatywnie i jesli komus to nie przeszkadza to bardzo chetnie poprosze go zeby z jego czynszu szło moje wyposazenie na zarzad wystarczy wejsc na forum wspólnot wszystko jest czarno na białym wystarczy poczytac.
pablo

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: pablo »

Ale żenada pisze gostek o wykształceniu kandydata do zarządu cytuje "wykrztałcenie" :ok: jesteś THE-BEST dobrze że nie składałeś swojej kandydury do zarządu, co do naszej kasy dla zarządu mam podzielone zdania nikt za darmo nie będzie latał po osiedlu i użerał się z takimi ludzmi-NEO jak tu wypisują takie bzdury,co się czepiacie kolesia w trampkach ma latać do każdego mieszkania i mówić co się dzieje na osiedlu macie zebrania,ulotki w skrzynkach to co jeszcze chcecie????,a co wam szkodzi podejść do niego i zapytać się o problemie jaki cie gnębi napewno ci wytłumaczy i pomoże,a że siedzi w piaskownicy to przesadziliście ma dziecko to taka rola taty, co do jego żony to przesada za dużo wczuwania się w role męża został wybrany niech robi swoje tu ludzie mają racje :)ciśniecie sobie aż ręce opadają :dobani:
zapraszam tych nagatywnie nastawionych na spotkanie można sobie zorganizować na osiedlu w sobote w godzinach popołudniwych i porozmawiać niż robić wpisy w necie przed monitorem jest dużo opcji które można poruszyć
nie jestem żoną mężem kochankiem nikogo z zarządu zwykły mieszkaniec osiedla żona dziecko dość często widywany także w piaskownicy :)
pozdrawiam Pablo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post