Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

coffee

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: coffee »

a może tylko liczą na dodatkowe pieniądze? nie pomyslałeś? zgłosili się bo chcą mieć więcej kasy a obowiązkmi związanymi z pracą w zarządzie może wcale sie nie przejmują. weź to pod uwagę!!!!!!!!!!!!!!!!! kasa za nosek wodzi :krzeslem: NIE TAK POWINNO SIĘ WYBIERAĆ OSOBY ZARZĄDZAJĄCE OSIEDLEM . ICH PRACA = NASZE PIENIĄDZE. BRAK PRACY = BRAK PIENIĘDZY[/quote]
Jakoś sobie nie przypominam by na zebraniu, gdy wybieraliśmy zarząd był "las rąk" chętnych do pracy w zarządzie. Każdy mógł się zgłosić, ale nie było tych chętnych za wiele. A jak Cię boli, że ktoś ma dodatkową kasę to zgłoś się sam.
mysza

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza »

coffee pisze:a może tylko liczą na dodatkowe pieniądze? nie pomyslałeś? zgłosili się bo chcą mieć więcej kasy a obowiązkmi związanymi z pracą w zarządzie może wcale sie nie przejmują. weź to pod uwagę!!!!!!!!!!!!!!!!! kasa za nosek wodzi :krzeslem: NIE TAK POWINNO SIĘ WYBIERAĆ OSOBY ZARZĄDZAJĄCE OSIEDLEM . ICH PRACA = NASZE PIENIĄDZE. BRAK PRACY = BRAK PIENIĘDZY
I dlatego teraz mamy mozliwosc wybrac madrzej i te osoby co maja czas i tu mieszkaja nie wracaja pozno i siedza z dzieckiem w piasku .Nasze pieniadze i nasz wybor .
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert41 »

Na ostatnim zebraniu zona pana z zarzadu komentowała ze sasiad ich nie myje sie bo malo ma na liczniku jak tak mozna nasze dane powinnny byc nie ujawniane publicznie .Ile i jak sie myje i co robi to nasza sprawa gowniara powinna sie nie odzywac bo ja na miejscu tych ludzi cos bym innego zrobil i dlatego takich ludzi nie chce w zarzadzie to dziecinada ja zadam kogos z klasa i nie chodzacego jakby był po....ny.
gościu

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: gościu »

a jaką kasę dostaje taki ludek z zarządu ?
ptys

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: ptys »

gościu pisze:a jaką kasę dostaje taki ludek z zarządu ?
Tyle ze trzyma sie recami i nogami a nic nie robi ty tez posiedziałbys troche i mial bys czas na zabawe w piaskownicy
klaudiusz

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: klaudiusz »

robert41 pisze:Na ostatnim zebraniu zona pana z zarzadu komentowała ze sasiad ich nie myje sie bo malo ma na liczniku jak tak mozna nasze dane powinnny byc nie ujawniane publicznie .Ile i jak sie myje i co robi to nasza sprawa gowniara powinna sie nie odzywac bo ja na miejscu tych ludzi cos bym innego zrobil i dlatego takich ludzi nie chce w zarzadzie to dziecinada ja zadam kogos z klasa i nie chodzacego jakby był po....ny.
żona tego z zarządu to jeszcze chodzi z nim na dyżury do lokalu administarcji, ma pełny wgląd w NASZE dokumenty i gówniara słucha z czym przychodza do NASZEGO BIURA mieszkańcy. nie ma wstydu za grosz
i nikt mi nie wmówi że robi to charytatywnie. niezłą sumke jej odpalaja- tylko za co???????????? ona nie ma prawa chodzić i węszyć w naszych dokumentach, nikt inny z mieszkańców tego nie robi , tylko żona pana z zarządu. To jest KARYGODNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDYBY WSZYSCY BYLI TAK BEZCZELNI TO TEŻ CHODZILIBY DO BIURA ADMINISTRACJI I ZAGLĄDALI W DOKUMENTY INNYCH MIESZKAŃCÓW.
A CO DO ILOŚCI WODY TO NIECH OD SIEBIE ZACZNIE MYCIE!!!!!!!!!!!!!!
krzys96

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: krzys96 »

ptys pisze:
gościu pisze:a jaką kasę dostaje taki ludek z zarządu ?
Tyle ze trzyma sie recami i nogami a nic nie robi ty tez posiedziałbys troche i mial bys czas na zabawe w piaskownicy
dostaje blisko 600 zł miesięcznie - oczywiście każdy ludek z zarządu
ptys

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: ptys »

klaudiusz pisze:
robert41 pisze:Na ostatnim zebraniu zona pana z zarzadu komentowała ze sasiad ich nie myje sie bo malo ma na liczniku jak tak mozna nasze dane powinnny byc nie ujawniane publicznie .Ile i jak sie myje i co robi to nasza sprawa gowniara powinna sie nie odzywac bo ja na miejscu tych ludzi cos bym innego zrobil i dlatego takich ludzi nie chce w zarzadzie to dziecinada ja zadam kogos z klasa i nie chodzacego jakby był po....ny.
żona tego z zarządu to jeszcze chodzi z nim na dyżury do lokalu administarcji, ma pełny wgląd w NASZE dokumenty i gówniara słucha z czym przychodza do NASZEGO BIURA mieszkańcy. nie ma wstydu za grosz
i nikt mi nie wmówi że robi to charytatywnie. niezłą sumke jej odpalaja- tylko za co???????????? ona nie ma prawa chodzić i węszyć w naszych dokumentach, nikt inny z mieszkańców tego nie robi , tylko żona pana z zarządu. To jest KARYGODNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDYBY WSZYSCY BYLI TAK BEZCZELNI TO TEŻ CHODZILIBY DO BIURA ADMINISTRACJI I ZAGLĄDALI W DOKUMENTY INNYCH MIESZKAŃCÓW.
A CO DO ILOŚCI WODY TO NIECH OD SIEBIE ZACZNIE MYCIE!!!!!!!!!!!!!!
My nie wybralismy małzenstwa do zarzadu tylko osoby to po co ta gowniara tam jest czy ten co chodzi w trampkach jest bez rozumu jesli ktos powieza mu taka funkcje to trzeba byc kompetentnym i zone zostawiac bo mu płacimy kupe kasy jestem w szoku ze az tyle ma za robienie wrazenia
kot

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: kot »

Ja nie zycze sobie zeby ani zona ani maz naszych wybranych z zarzadu byli i zagladali do naszych papierow jesli tak po udam sie do prawnika .Dosc tego płace i wymagam .
mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

kot pisze:Ja nie zycze sobie zeby ani zona ani maz naszych wybranych z zarzadu byli i zagladali do naszych papierow jesli tak po udam sie do prawnika .Dosc tego płace i wymagam .
Ja chciałbym sie dowiedziec jak to prawnie wyglada czy zona moze miec wglad do naszych danych bo wtedy mozna z tym panem szybko zakonczyc a 600 zł i 3 osoby 1800 zł to groza tyle płacic za nic nie robienie gdzie w płonsku jest bezrobocie i ludzie mało zarabiaja.
kati

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: kati »

Mieszkańcy opamiętajmy się!!!jeśli mamy pytania,zażalenia,skargi to są dyżury a jak nie to przysłowiowa piaskownica też jest:)i można pogadac,zapytac itp a tak ludzi obgadywac to nieładnie sami sobie wydajemy wyrok:(poza tym post w tytule jest o budynki,infrastrukture a nie o ludzi,dzieci:(śmieją się z nas:(
Fakt że z tym wyborem nwej osoby to źle zrobili:(ale mam nadzieję że po naszych skargach i pytaniach poprawią się i zrobimy zebranie!
Ja wiem że te posty czyta też zarząd -postanówcie w końcu coś i zróbmy zebranie tam gdzie zawsze albo na osiedlu i zobaczymy co kto i ile będzie miało do powiedzenia.A jeśli wszyscy będą siedzieli cicho to znaczy że te wpisy są z nudów i są tchórzami!!!!!
A mieszkańców proszę o rozsądek i opanowanie:):):)
pozdrawiam
mieszkaniec

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mieszkaniec »

Ludzie opamiętajcie się. Jeżeli ten zarząd jest zły i źle zarządza (nic nie robi) to może znajdzie się choć jedna ''inteligentna, wykształcona i z klasą'' osoba, która potrafi i chce zarządzać osiedlem charytatywnie.
mysza

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: mysza »

Dla mnie to horror czy jest to prawnie pokazywac nasze dane zonie po co tamta gowniara chodzi my jej nie wybralismy a zebranie bardzo chetnie na osiedlu jest ciepło i pewnie duzo spraw narosło
Gość

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Gość »

mieszkaniec pisze:Ludzie opamiętajcie się. Jeżeli ten zarząd jest zły i źle zarządza (nic nie robi) to może znajdzie się choć jedna ''inteligentna, wykształcona i z klasą'' osoba, która potrafi i chce zarządzać osiedlem charytatywnie.
Jakos nie widze zeby oni robili to charytatywnie a jak dostaja po 600 zł i to z mojej ciezkiej pracy to mam obowiazek wymagac
robert41
Posty: 38
Rejestracja: 2011-04-03, 14:41
Kontakt:

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: robert41 »

Własnie gowniara bo jesli tak sie zachowuje to inaczej nie mozna nazwac nie zycze sobie zeby ktos oprocz zarzadu miał wglad do naszych spraw bo moze to sie skonczyc inaczej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post