Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

pablo

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: pablo »

robert41 pisze:Zapraszam chetnym i tych co niezbyt znaja sie na swoim prawie jako własciciel w spolnocie mieszkaniowej jesli jest firma tak jak u nas to zarzad najwiecej moze dostawac wynagrodzenie do 300 do gorna granica nawet moze to robic charytatywnie i jesli komus to nie przeszkadza to bardzo chetnie poprosze go zeby z jego czynszu szło moje wyposazenie na zarzad wystarczy wejsc na forum wspólnot wszystko jest czarno na białym wystarczy poczytac.
to zgłoś się i pracuj charytatywnie masz okazje coś zmienić dla siebie i całego osiedla ale macie ból że mają po 600zł oni a nie wy !!!!
Awatar użytkownika
DziedzicPruski
Posty: 3
Rejestracja: 2011-07-26, 18:33

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: DziedzicPruski »

Setnie się ubawiłem czytając ten temat, to nic innego jak przegląd wszystkich tragikomedi narodowych od Sami Swoi po Nikosia Dyzmę.

"Pogański kraj, pogańskie obyczaje!"
Kuno von Lichtenstein
PiotrA
Posty: 2
Rejestracja: 2012-02-29, 09:53

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: PiotrA »

Witam wszytkich mieszkańców Villi,
Proszę Was o swieże opinie dotyczaće osiedla, ewentualych problemów, usterek i itp. Bo powższe opinie już mają troche miesięcy i jestem ciekawy czy problemy, które były zostały usunięte i czy jest lepiej/gorzej?? zastanawiam sie nad kupnem mieszkania około 60 m2 i waham się omiędzy polanką a novdomem.
dziekuje za wszytkie opinie te na tak i na nie.
pozdrawiam,piotr
ArtyAsia
Posty: 69
Rejestracja: 2011-07-06, 19:43

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: ArtyAsia »

Piotr ja mieszkam na pierwszym osiedlu Novdomu od 2009, akurat mam to szczęście że w moim mieszkaniu nie ma zbyt wiele usterek. Poza kruszącym się balkonem, wentylacją tłoczącą powietrze do środka ( i jeszcze kilkoma rzeczami na początkowym etapie, które poprawiliśmy we własnym zakresie ) jest w zasadzie ok.
Ale ilu mieszkańców tyle opinii, już mój sąsiad z klatki napewno napisałby zupełnie coś innego - złożył do Novdomu 4 strony A4 z opisami wad w jego mieszkaniu ( i nie były to jakieś wymyślone pierdoły)
Tak więc ilu mieszkańców - tyle opinii.

Z tego co słyszałam ( od mieszkańca) drugie osiedle jest już zrobione ciut lepiej.
amdati
Posty: 5
Rejestracja: 2011-05-27, 10:03

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: amdati »

Drugie osiedle: ciąg wsteczny nawet pomimo zastosowania nawietrzników w oknach, wilgoć na ścianach (nie od braku wietrzenia), domofon i szlaban bardzo często się psują, awarie ogrzewania. Z czasem pewnie bedzie tego o wiele, wiele więcej.
zbyszek33
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-15, 08:41

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: zbyszek33 »

mieszkam na pierwszym osiedlu od ponad dwóch lat. jestem zadowolony, niewielkie usterki. wiele osób narzeka ale wydaje mi się, że wyolbrzymiają. Samemu mozna naprawić niewielkie uszkodzenia. Jest naprawdę ok
konrad

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: konrad »

[quote="zbyszek33"]mieszkam na pierwszym osiedlu od ponad dwóch lat. jestem zadowolony, niewielkie usterki. wiele osób narzeka ale wydaje mi się, że wyolbrzymiają. Samemu mozna naprawić niewielkie uszkodzenia. Jest naprawdę ok[/quote]

witam
mineło troche czasu od ostatniego wpisu i chciałbym sie zorientowac czy naprawione maja wszyscy już usterki, czy zarząd dobrze pracuje, zarządca.... Planuje kupić u was mieszkanie i jestem baaaardzo ciekawy opinii
prosze o szczere opinie
hiszpan

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: hiszpan »

czytam i sam nie wierzę ..........ciekawe gdzie wy ludzie wszyscy quzwa mieszkaliście przed osiedlem VILLA Nova ?
Na manhatanie w NY ? dobre sobie .....i czy kiedykolwiek kupowaliście nowe mieszkania od dewelopera .........

Ja mam 7 mieszkań w Poslce i między innymi w Płońsku , wszystkie kupowane nowe i nie uważam aby tu było tak źle
Gość

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Gość »

hiszpan a co ty się chwalisz czy żalisz
bababa

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: bababa »

[quote="piter23"]Niech Pani dokładnie się zastanowi nad zakupem mieszkania na tym osiedlu w trzecim etapie. Ja kupiłam mieszkanie na parterze i teraz żałuję nie wiem co robić ponieważ za "moim " blokiem powstała hala. Stoi bardzo blisko bloku ok 6 m , widok mam "przepiekny " płaczę w poduszkę i tyle. Przed zakupem warto obejrzeć teren z tyłu bo z ulicy tego mankamentu nie widać. Jest to dla mnie poważna sprawa.[/quote]

jak powastała?
Przecież Hala sportowa jest od dawna dawn zanim jeszcze były tam jakie kolwiek plany budowy osiedla wiec nie rozumiem stwierdzenia ze nagle powstała.. żałosne
Goslawa

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Goslawa »

Poproszę o opinie dotyczące mieszkań Novdomu z perspektywy czasu, wysokość opłat i opinie o administracji?
Justyna78

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Justyna78 »

Oczywiście usterki występują, mieliśmy remontowane daszki kryte papą niestety przeciekały i to chyba tyle w ostatnim czasie, od ponad roku mamy nowego Administratora, który sprawuje się świetnie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi osiedle ogólnie zadbane w zimę odśnieżone na czas.
piotrde2806

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: piotrde2806 »

KUPIĘ MIESZKANIE NA OSIEDLU VILLA NOVA.
60-879-12-63
Emilian76
Posty: 1
Rejestracja: 2018-10-02, 14:28

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: Emilian76 »

Bardzo fajnie, że te osiedle rozwija się. W końcu będzie gdzie mieszkać.
____
opis
dominika321

Re: Osiedle Villa Nova – prośba o opinie

Post autor: dominika321 »

[quote=Emilian76 post_id=22473 time=1538568387 user_id=4433]
Bardzo fajnie, że te osiedle rozwija się. W końcu będzie gdzie mieszkać.
____


To prawda, ja z kolei szukam czegos od dewelopera - okazji nieruchomości. Rozglądam się powoli na https://deweloper-apartamenty.com.pl/kontakt/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post