Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Easy21

Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: Easy21 »

Zastanawiam się jak sprawdzi się Cavoe osis w mieście? Wózek bardzo mi się spodobał, ma całkiem dobre opinie i mieści się w moim przedziale cenowym...
Bali233

Re: Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: Bali233 »

To wózek idealny do miasta - jest lekki, ma nieduże koła, sam jest ogólnie nieduży. W razie gdybyś planowała go używać na bardziej wymagających terenach, można dokupić do niego większe, zimowe koła.
Easy21

Re: Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: Easy21 »

Właśnie na tym mi zależało, bo mamy rodziców na wsi i na pewno będziemy ich odwiedzać :)
bali233

Re: Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: bali233 »

To moim zdaniem jak najbardziej powinnaś się na niego zdecydować :)
Easy21

Re: Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: Easy21 »

Brzmi to bardzo fajnie, zachęcająco wręcz do kupienia go. Na pewno obejrzę jeszcze milion filmików o nim i chciałabym go zobaczyć w realu przed kupieniem :D
Maja123

Re: Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: Maja123 »

To wózek odpowiedni do miasta, dlatego jeśli takiego potrzebujesz, będziesz zadowolona. Ja osobiście zamierzam kupić model Ideo, który jest jeszcze mniejszy i lżejszy - dedykowany nawet w podróże.
Hanka

Re: Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: Hanka »

A teraz powstał jeszcze fajniejszy wózek, który myślę, że do miasta będzie dobry - Cavoe Moi+. Zgrabny, lekki z AMORTYZACJĄ! Mega! Ja na pewno go kupię.
Zuza12

Re: Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: Zuza12 »

Dopiero będę kupować wózek dla swojego malucha. Też szukam czegoś małego i lekkiego, bo używany będzie głównie w mieście. Bardzo jednak spodobał mi się Cavoe Moi+. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałaś, to polecam.
Emi52

Re: Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: Emi52 »

To wózek doskonały do miasta. Jeśli jednak obawiasz się, że zimą może być problematyczny, polecam dokupić do niego większe, zimowe koła.
Tulinka93

Re: Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: Tulinka93 »

To wózek stworzony do jazdy po mieście, więc jeśli do takich celów potrzebujesz wózka, to polecam :)
Bicka48

Re: Cavoe Osis jak sprawdza się w mieście?

Post autor: Bicka48 »

Ja myślę, że to nie tylko wózek do miasta, bo można dokupić do niego większe koła i wtedy sprawdzi się jako wózek na każdy teren :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post