Przedszkole - jakie?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
jacekbak221
Posty: 16
Rejestracja: 2021-09-15, 13:18

Przedszkole - jakie?

Post autor: jacekbak221 »

Wczoraj było mi dane przeczytać bardzo interesujący artykuł. Jest on czytelny i posiada dużą ilość wiedzy. Rekomenduję zapoznać się z tą stroną internetową. Kolosalna liczba wpisów i bogata zawartość - swarzędz przedszkole.
PiasekAgata
Posty: 2
Rejestracja: 2022-05-04, 07:44

Re: Przedszkole - jakie?

Post autor: PiasekAgata »

Nasz synek jest autystyczny, więc mieliśmy problem z przedszkolem. Jest dość zamknięty w sobie, a przy tym bardzo zdolny. Zdecydowaliśmy się posłać go do przedszkola w Gnieźnie http://www.przedszkolegniezno.pl/ i to była najlepsza decyzja. Kuba jest coraz bardziej otwarty, idzie do przedszkola chętnie. Jeśli ktoś tu ma dziecko z autyzmem to naprawdę polecam wspomniane przedszkole. :)
Awatar użytkownika
qmuller
Posty: 3
Rejestracja: 2022-06-14, 12:25
Lokalizacja: Lubin

Re: Przedszkole - jakie?

Post autor: qmuller »

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest przedszkole językowe. Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
lowereid
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-05, 12:17

Re: Przedszkole - jakie?

Post autor: lowereid »

Mój syn co prawda chodzi do żłobka, ale niedługo będę musiała rozglądać się za przedszkolem więc to wszystko przede mną :)
Darek093266
Posty: 1
Rejestracja: 2023-01-09, 11:23

Re: Przedszkole - jakie?

Post autor: Darek093266 »

Akurat przedszkoli jest pełno, dlatego też ciężko wybrać najlepsze. Z tego co wiem to przedszkole powinno być bezpieczne, mieć dobre podejście co dzieci oraz porządny system nauczania. Może jakieś przedszkole podobne do przedszkole Warszawa Wola kojarzycie?
Sunny

Re: Przedszkole - jakie?

Post autor: Sunny »

Osobiście mogę też polecić przedszkole Kraków, do którego zapisaliśmy nasze dziecko. Mają świetnie wyszkoloną kadrę, dziecko jest zadowolone i mam u nich pewność, że ma ono zapewnioną odpowiednią opiekę w ciągu dnia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post