Okulary przeciwsłoneczne - jakie?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
qquitzon
Posty: 4
Rejestracja: 2022-04-08, 09:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Okulary przeciwsłoneczne - jakie?

Post autor: qquitzon »

Kupując okulary przeciwsłoneczne należy postawić na jakość. Żeby spełniały swoją rolę muszą być wykonane ze szkła z odpowiednim filtrem UV. A niestety, obecnie jest wiele okularów wykonanych z przyciemnionego plastiku. Takim produktom mówimy NIE!
Awatar użytkownika
ilangworth
Posty: 4
Rejestracja: 2022-05-12, 15:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Okulary przeciwsłoneczne - jakie?

Post autor: ilangworth »

Cierpię na dalekowzroczność, zaczyna się lato sama nie wiem co robić... soczewki i dopiero okulary słoneczne? Jak na to zareaguje mój wzrok? Dalekowzroczność (inaczej nadwzroczność lub hyperopia) to wada widzenia polegająca na ogniskowaniu wiązek światła nie na siatkówce, a za jej warstwą. W uproszczeniu można powiedzieć, że im bliżej nas znajduje się oglądany przedmiot, tym bardziej zniekształcony jego obraz otrzymują receptory. Wiele informacji znalazłam na https://vidiummedica.pl/5-pytan-o-dalekowzrocznosc-vidium-medica-krakow/.
PawełMM
Posty: 21
Rejestracja: 2022-04-24, 17:11

Re: Okulary przeciwsłoneczne - jakie?

Post autor: PawełMM »

W mojej opinii jeżeli zabieracie się za poszukiwania pięknych opraw, ale również odpowiednich szkieł zarówno do okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili sobie ofertę przygotowana przez sklep https://piekneoksy.pl/ u których będziecie mogli liczyć na doświadczenie obsługi, rozbudowaną ofertę i jednocześnie obsługę na której wsparcie będziecie mogli na każdym etapie liczyć. Mam nadzieję, ze również u Was poszukiwania będą oczywiście w pełni udane!
Awatar użytkownika
mathildezulauf
Posty: 3
Rejestracja: 2022-05-23, 14:42
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Okulary przeciwsłoneczne - jakie?

Post autor: mathildezulauf »

Jak wybrać okulary by na pewno nie zniszczyły nam wzroku?
kolkimorki12
Posty: 3
Rejestracja: 2023-03-29, 20:37
Kontakt:

Re: Okulary przeciwsłoneczne - jakie?

Post autor: kolkimorki12 »

Ja to zawsze kupuję okulary u sprawdzonych okulistów i firm z okularami a nie na straganie przydrożnym w którym często są chińskie podróbki które mogą uszkodzić nam wzrok
Awatar użytkownika
emmerichmae
Posty: 4
Rejestracja: 2023-03-31, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okulary przeciwsłoneczne - jakie?

Post autor: emmerichmae »

Czyli najlepiej tego typu okulary kupić u optyka?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post