Mały remont w salonie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
cameron01
Posty: 4
Rejestracja: 2021-08-23, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mały remont w salonie

Post autor: cameron01 »

Ja lubię robić taki remont. Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
ernestogerlach
Posty: 3
Rejestracja: 2021-08-24, 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mały remont w salonie

Post autor: ernestogerlach »

Marzy mi się remont, ale jak namówić do tego własnego męża?
Awatar użytkownika
elizabethsawayn
Posty: 2
Rejestracja: 2021-08-24, 13:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Mały remont w salonie

Post autor: elizabethsawayn »

Jestem ciekawa, jakie aranżacje wybraliście.
Awatar użytkownika
ricejuston
Posty: 4
Rejestracja: 2021-08-24, 18:16
Lokalizacja: Bielsko

Re: Mały remont w salonie

Post autor: ricejuston »

Ja również jestem ciekawa, na jakie aranżacje się zdecydowaliście.
Awatar użytkownika
heidenreichkasandra
Posty: 10
Rejestracja: 2021-08-25, 22:13
Lokalizacja: Słomniki

Re: Mały remont w salonie

Post autor: heidenreichkasandra »

Jeżeli planujesz mały remont w salonie, to fajnym dodatkiem może być fototapeta samoprzylepna. Jest to rozwiązanie, które bardzo ładnie wygląda. Dużym atutem jest oczywiście to, że zakłada się ją szybko, a jest lepszej jakości niż zwykła farba do ścian. Pozdrawiam! :D
___________
fototapety samoprzylepne
Awatar użytkownika
boganpablo
Posty: 4
Rejestracja: 2021-08-26, 23:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mały remont w salonie

Post autor: boganpablo »

Jakie meble do salonu polecacie? Pozdrawiam! :D
lusia12

Re: Mały remont w salonie

Post autor: lusia12 »

Może jakaś lampa ze sklepu online elampy? Ich lampy można znaleźć tutaj: https://www.elampy.pl/lampy-sufitowe . Moim zdaniem prezentują się one bardzo oryginalnie.
dominika321

Re: Mały remont w salonie

Post autor: dominika321 »

xraynor pisze: 2020-03-13, 14:40 Bardzo chciałabym również zacząć remontować mieszkanie. Zacznę od rolet zewnętrznych.
Dobry wybór rolet jest w tym sklepie https://roletyrzymskiepoznan.pl/
dżasta09

Re: Mały remont w salonie

Post autor: dżasta09 »

W sumie to tak, nie trzeba wcale wielkich kosztów i remontów, aby odmienić swoje wnętrza. Przykładowo zobaczcie ile dają efektów taka https://alukal.com.pl sztukateria. Takie wyjątkowe listwy dekoracyjne naprawdę pomagają w szybki i stosunkowo niedrogi sposób odmienić wnętrza. Dlatego warto na nie postawić.
marcinm163
Posty: 8
Rejestracja: 2021-09-20, 17:53

Re: Mały remont w salonie

Post autor: marcinm163 »

Jak brakuje Ci sporo przestrzeni w Twoim mieszkaniu to wyśmienitym rozwiązaniem będzie Self Storage. Mój najlepszy ziomek Igor niedawno wybrał ofertę przedsiębiorstwa Lockbox. Był niebywale zadowolony. Podsunął mi ją i wybrałem usługę tej instytucji - Magazyn Self Storage Poznań.
Marcel12456
Posty: 1
Rejestracja: 2021-11-30, 19:48

Re: Mały remont w salonie

Post autor: Marcel12456 »

Każdy remont nawet ten najmniejszy musi być przemyślany. Osobiście zastanawiam się czy układanie glazury jest łatwe i czy dam rade ułożyć ją sam. Niestety nie mogę znaleźć informacji na taki temat i nie wiem czy jest sens się zabierać za to samemu.
Gwocro
Posty: 1
Rejestracja: 2021-12-06, 18:14

Re: Mały remont w salonie

Post autor: Gwocro »

W sklepie internetowym https://indygosklep.pl można znaleźć wysokiej klasy produkty takie jak pościel, koce itp., które sprawdzą się idealnie zarówno jako wyposażenie salonu, a także sypialni.
Hats
Posty: 79
Rejestracja: 2019-12-13, 13:35

Re: Mały remont w salonie

Post autor: Hats »

Co polecam ..drewno na ścianie nawet w kuchni wygląda świetnie i jest mega w utrzymaniu za to odradzam blaty drewniane mokry kubek i od razu zostaje slad nie do zlikwidowania a jak sok to już masakra chlonie jak gąbka...szkalny zlew od góry masakra po 5 miesiącach jest tak porysowany jakby był w tym miejscu 5 lat. Z całego serca polecam kamienny blat nawet nie musisz mieć deski do krojenia - jest nie zniszczalny i mega wygląda- jedyna wada jest drogi..

W tym sklepie mają również świetne narożniki z poduchami. Zamawiałam tam meble do swojego domu i jestem bardzo zadowolona z ich jakości :) Mam ten narożnik:
Obrazek
Awatar użytkownika
knienow
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-07, 16:37
Lokalizacja: Łańcut

Re: Mały remont w salonie

Post autor: knienow »

Salon jest pomieszczeniem, w którym z reguły spędzamy czas z innymi domownikami. Czasem odpoczywamy, innym razem pracujemy lub organizujemy przyjęcia dla najbliższych i znajomych. Ze względu na swoją specyfikę podobnie jak kuchnia, czy łazienka, domowy salon wymaga wyboru odpowiedniego podłoża. Co sądzicie o płytkach drewnopodobnych? W sieci znalazłam inspiracje z nimi związane na https://www.imello.pl/artykuly/plytki-drewnopodobne-w-domu
Awatar użytkownika
bergnaumfreeman
Posty: 1
Rejestracja: 2023-02-22, 10:59
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Mały remont w salonie

Post autor: bergnaumfreeman »

Jeżeli chcesz przeprowadzić w salonie mały remont to oprócz mebli na pewno zależy Ci także na dobrej jakości sprzęcie. Rozejrzyj się w internecie za poradnikami jaki telewizor warto dobrać do dużego pokoju.
_______________________
Jak wybrać telewizor do salonu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post