Odchudzanie - jak

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Katarzyna32

Odchudzanie - jak

Post autor: Katarzyna32 »

macie jakieś pomysły na odchudzanie? Bo mam do zrzucenia kilka kilogramów,a w necie jest tyle diet, suplementów i nie wiem co wybrąc
Natalia44

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Natalia44 »

Ja dopiero zamierzam, koleżanka poleca mi Slimunox. Może to jest dobra droga?
Kajka

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Kajka »

nie dziwię się twojej koleżance, sama też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Po walce trwającej ponad 4 lata, w końcu w tylko 3 miesiace (czas stosowania Slimunox) udało mi sie schudnąć.
Krystyna21

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Krystyna21 »

Mój sposób na odchudzanie to dieta ,ruch i tabletki Slimunox.Dla mnie to właśnie te trzy elementy okazały sie sposobem na skuteczny i trwały spadek wagi.
Sylwia22

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Sylwia22 »

Ja zastosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, bo uważam, ze mam z czego. W końcu 12 kilogramów mniej to sukces.Nie uważacie?
Julita

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Julita »

Ja akurat stosowałam Foreveslim, dla mnie było to optymalne rozwiązanie. 14 kg mniej w 3 miesiące
DominikaS

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: DominikaS »

Ja zastosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, w końcu 11 kg mnie to sukces.Nie uważacie? Bo ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego powodu, a nawet bym napisała, ze dumna
Justyna22

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Justyna22 »

Ja też zastosowałam Slimunox i jak dla mnie efekt był rewelacyjny. W końcu udało mi się pozbyć całej nadwagi. Dla mnie to rewelacja
Teodka

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Teodka »

Ja w końcu mogę się pochwalić imponującym spadkiem wagi.Z pomącą Slimunox udało mi się stracić 17 kg.Mija trzeci tydzień od kiedy nie biorę tabletek i żaden kilogram nie wrócił.
MagdalenaB

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: MagdalenaB »

Ja dopiero zamierzam... I nie wiem co wybrać, bo jedna koleżanka poleca Foreverslim, a druga jagody Acai...trzecia znowu African Mango, kolejna znów Slimunmox, choć jak weszłam na tę strone African Mango to się załamałam i stwierdziłam, że tego w ogóle nie będę brać pod uwagę.Nie wiem, ale jak na razie to najbardziej do mnie przemawiają informacje odnośnie Slimunox
Halinka

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Halinka »

Ja akurat stosowałam Slimunox W moim przypadku środek ten okazał się rewelacyjnie skuteczny. W 3 miesiące pozbyłam się 14 kg nadwagi
Natalia28

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Natalia28 »

Też bez najmniejszych obaw mogę potwierdzić rewelacyjne działanie tabletek Slimunox. Efekty odchudzania po 3 miesiącach przeszły moje najśmielsze oczekiwania. I jak na chwile nie ma jojo. A już myślałam, że cuda na tym świecie się nie zdarzają
Izabella

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Izabella »

W moim przypadku bardzo dobrym sposobem okazało się dodanie do diety Slimunox. W 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi
Małgorzata26

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Małgorzata26 »

Fakt na Slimunox udało mi się schudnąć,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia.
Samanta

Re: Odchudzanie - jak

Post autor: Samanta »

W okresie trzech miesięcy udało mi się dzięki Slimunox stracić 12 kg.Czy jest to dużo?Dla mnie tak bo wcześniej żadna dieta nie przyniosła pożądanego efektu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post