Jaki prezent

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
karol4443
Posty: 2
Rejestracja: 2019-09-19, 08:07

Re: Jaki prezent

Post autor: karol4443 »

Każdy kupuje taki prezent na jaki jest go stać. Dla mnie to jest bardzo normalna sprawa tak naprawdę.

________________________________________________________
https://odpustowe.pl/produkt/uk318-kult ... -cube-3x3/
kropeczka123
Posty: 3
Rejestracja: 2019-09-30, 16:02
Kontakt:

Re: Jaki prezent

Post autor: kropeczka123 »

Jesli jest to dziewczynka to moze lalke najlepiej Else kazda chce teraz wlasnie taka miec bo to głowna bohaterka popularnej bajki
MAŁPISZON
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-07, 12:12
Kontakt:

Re: Jaki prezent

Post autor: MAŁPISZON »

Moim zdaniem, prezent musi być użyteczny. Umożliwiać rozwój fizyczny z zabawą. Na przykład drabinka gimnastyczna wypełnia te warunki.
rosenbaumjavier
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-17, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jaki prezent

Post autor: rosenbaumjavier »

Chciałam kupić przyjaciółce jakiś fajny prezent, zastanawiam się nad dodatkiem, bo raczej takie akcesoria się sprawdzają u kobiet najlepiej. Przeglądałam https://www.twojesoczewki.com/104-okula ... ne-ray-ban, myślałam właśnie nad okularami przeciwsłonecznymi, najlepiej markowymi. Moją uwagę przykuł model ray ban wayfarer, będą pasować do kobiety?
asia70
Posty: 3
Rejestracja: 2019-10-26, 17:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jaki prezent

Post autor: asia70 »

Według mnie dla takiej dziewczynki najlepiej sprawdzi się jakaś fajna lalka, jest teraz dużo ciekawych propozycji.
ale6498
Posty: 5
Rejestracja: 2019-08-06, 14:09

Re: Jaki prezent

Post autor: ale6498 »

Ja zawsze pytam kto chce co dostać tak Jest dużo łatwiej . Nie chodzę po sklepach i nie tracę czasu . Rodzicom i teściom kupuję teraz odkurzacz. Teściowej poleciła sąsiadka Zilan workowy. I taki odkurzacz zamówiłam w super cenie przez internet. poczytałam też o nim na stronie bardzoma dobre opinię
Awatar użytkownika
xraynor
Posty: 11
Rejestracja: 2020-03-13, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki prezent

Post autor: xraynor »

Zabawki edukacyjne są świetnym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
kiley98
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-23, 09:39

Re: Jaki prezent

Post autor: kiley98 »

Zabawki edukacyjne są według mnie bardzo dobrym pomysłem. Szukając ostatnio miejsca do nich zakupu trafiłem na stronę https://diverti.pl/50-integracja-sensoryczna Czy myślicie, że warto kupować tego typu zabawki w tym miejscu? Proszę Was o wsparcie w podjęciu decyzji, bo nigdy nie kupowałem zabawek w internecie. Pozdrawiam serdecznie.
tosinka
Posty: 22
Rejestracja: 2018-02-12, 14:14

Re: Jaki prezent

Post autor: tosinka »

Dla dziecka zawsze dobrym pomysłem są zabawki, tylko kwestia tego czy postawimy na edukacyjne czy raczej na zwykłe pluszaki. Warto też pomyśleć o jakiejś książeczce - w tym wieku dzieci już mają już swoje pierwsze zainteresowania, więc trzeba je wspierać i rozwijać. Niestety obecnie tego typu zakupy mogą być dość problematyczne, dlatego warto na bieżąco przeglądać oferty sklepów, w których zwykle robimy zakupy, bo tam można kupić naprawdę ciekawe prezenty i nie trzeba korzystać z usług innych sklepów. Najlepiej być na bieżąco z takimi ofertami, jak ta na stronie kaufland.pl i wypatrywać interesujących nas rzeczy. Na szczęście pojawia się w nich coraz więcej rzeczy dla dzieci, więc myślę, że spokojnie wybierzemy jakieś zabawki, klocki, układanki, puzzle albo akcesoria ogrodowe, które sprawią radość w czasie tych wiosennych dni :)
Gość

Re: Jaki prezent

Post autor: Gość »

Ksiązki to zawsze trafiony pomysł


Jesli wybieracie się do Anglii, to polecam Wam tanie busy evobus-anglia.pl :)
ala235

Re: Jaki prezent

Post autor: ala235 »

Owszem można podarować takiej 5-cio latce książki ale czy ona z nich faktycznie sie ucieszy? ja bym pomyślała np. o wózku dla lalek albo jakieś fajne ubranka.
Maja44
Posty: 11
Rejestracja: 2020-07-07, 13:35

Re: Jaki prezent

Post autor: Maja44 »

Ja dla swojego dziecka wynalazłam bardzo fajną stronę, na której zamówiłam zabawki, które z pewnością mu się spodobają. Proszę w wolnej chwili sobie zobaczyć i ocenić - https://neorobot.pl/pl/zabawki-edukacyjne . Według mnie są warte każdych pieniędzy.
Awatar użytkownika
scorwin
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-17, 13:05
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Jaki prezent

Post autor: scorwin »

Dla dzieci bardzo dobre są zabawki edukacyjne, ponieważ dzięki nim dzieci lepiej się rozwijają.
rafal23323
Posty: 2
Rejestracja: 2020-07-18, 06:27

Re: Jaki prezent

Post autor: rafal23323 »

Ja się zdecydowałem że mojej małżonce jako prezent kupię scrabble. Ta gra naprawdę jest bardzo ciekawa. Dodatkowo powiedziałem żonie że jak będzie grała w scrabble to dobrze będzie jak skorzysta Z słownik scrabble .
adam33332
Posty: 1
Rejestracja: 2020-07-23, 09:38

Re: Jaki prezent

Post autor: adam33332 »

Moja kuzynka ma bardzo małe dziecko i musiałem jej kupić https://koalahm.com/posciel/posciel-do- ... l-160x200/ .Moim zdaniem dziecko w tej pościeli będzie dobrze spało.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post