Odchudzanie z suplementację?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Izabella31

Odchudzanie z suplementację?

Post autor: Izabella31 »

Właśnie przeszłam na dietę. Zastanawiam się tez nad wprowadzeniem suplementu. Co myślicie o takim pomyśle?
MartaZ

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: MartaZ »

Moim zdaniem pomysł jak najbardziej sensowny. Ja akurat jestem już po i bardzo sobie chwalę Slimunox
IlonaB

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: IlonaB »

Ja też jak się odchudzałam, to stosowąłam suplementację. Zdecydowałam się na Foreverslim i dzisiaj wiem, ze to był najlepszy wybór jaki mogłam zrobić. W 3 miesiace pozbyłam się 20 kilogramow
Justyna28

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: Justyna28 »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i nie żąłuje tego wyboru. Moim zdaniem to jeden z najlepszych suplementów wspomagających odchudzanie, czegop dowodem może byc moje 14 stracone kilo
BarbaraTT

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: BarbaraTT »

Skuteczne odchudzanie jest możliwe, ale trzeba do tego podejść mądrze. ja próbowałam wielu rzeczy, ale rzeczywiście jakiś efekt zobaczyłam dopiero po Slimunox. W pierwszym miesiącu waga już drgnęła, potem zaczęła już porządnie spadać. Efekt końcowy to 12,7 kg mniej.
Janka32

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: Janka32 »

Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Slimunox.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja. I w końcu czuję się dobrze a co do wyglądu nie mam na co narzekać.
Mirabelka

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: Mirabelka »

Ja zdecydowąłam się na Slimunox, biorę drugi miesiąc, jak na razie waga spadła o 7 kilo, więc chyba warto
Irenka28

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: Irenka28 »

Moim zdaniem co do Slimunox to warto go zastosować, bo jak dla mnie to jeden z najlepszych środków tego rodzaju jakie są dostępne
Arleta

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: Arleta »

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o suplement na odchudzanie to Slimunox,dzięki niemu w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, chyba tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju suplementów
Natalia40

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: Natalia40 »

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Foreverslim. Wcześniej próbowałam kilku innych i niestety nie było żadnych rezultatów. Dopiero jak obok diety zaczęłam stosowac Foreverslim, to moja waga systematycznie zaczęła spadać w dół.
assem
Posty: 8
Rejestracja: 2018-12-18, 12:55

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: assem »

A słyszałeś może o zbilansowanej diecie 1500 kcal? Jeżeli nie, możesz o niej poczytać na blogu: https://slim-express.pl/dieta-1500-kcal ... mpie-cz-1/ . Podobno należy do najbezpieczniejszych i najbardziej polecanych sposobów odchudzania.. Jeżeli połączysz ją z odpowiednim ruchem, na pewno osiągniesz wymarzone efekty
kasiurka

Re: Odchudzanie z suplementację?

Post autor: kasiurka »

ja sie aktualnie odchudzam, ale bez suplementow, jestem na diecie dopasowanej przez dietetyka, pania Elzbiete Horbe, pierwszy raz korzystam z uslug dietetyka i jestem pod wrazeniem ogromu wiedzy jaka ta Pani posiada i profesjonalizmu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post