Kupno mieszkania?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
bazyliszek
Posty: 3
Rejestracja: 2019-07-08, 10:45

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: bazyliszek »

Kupno mieszkania to poważna decyzja i nie należy podejmować jej na szybcika. Ważna jest oczywiście lokalizacja, ale też miast, w którym chcemy spędzić większość swojego czasu. Co myślicie o takich apartamentach http://www.domlublin.pl/oferta/apartame ... mieszkania ? Dużo zieleni i plac zabaw sprawią, że dzieci będą w swoim żywiole. Ale jest również świetna dla rodziców - blisko szkoły, przedszkola, centra handlowe. A Lublin to przepiękne, tętniące życiem miasto. Myślę, że każdy kto był w nim choć przez chwilę to od razu się w nim zakochał.
cvonrueden
Posty: 3
Rejestracja: 2019-11-23, 13:02
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: cvonrueden »

Własne mieszkanie to spora inwestycja, ale także duża satysfakcja z posiadania czterech kątów na własność.
sandrinegoodwin
Posty: 4
Rejestracja: 2020-01-10, 10:04

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: sandrinegoodwin »

Mieszkanie jakie ma zalety?
Awatar użytkownika
hermanorpha
Posty: 3
Rejestracja: 2020-03-09, 17:52

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: hermanorpha »

Mieszkanie już za dwa tygodnie będzie gotowe do odbioru. Szukam specjalistów, którzy pomogą mi odebrać mieszkanie. Poszukiwania internetowe zaprowadziły mnie do strony https://pewnylokal.pl/odbior-mieszkania/warszawa Jest to odbiór mieszkania warszawa, co sądzicie na temat tej firmy? Pozdrawiam każdego bardzo serdecznie. Dziękuje z góry za pomoc.
Awatar użytkownika
effertzwhitney
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-12, 13:50

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: effertzwhitney »

Jak kupić korzystanie mieszkanie?
eragon

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: eragon »

Trzeba po prostu znaleźć dobrą ofertę, taką jak te mieszkania na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera, standard tego osiedla jest wyższy niż na tych okolicznych osiedlach i projekt jest osiedla super, mają bardzo ciekawy pomysł na części wspólne
Gość

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: Gość »

Polecam inwestycje w nieruchomości w Hiszpanii. Wejdźcie na intudom.com i poznajcie atrakcyjne oferty
Maciek8
Posty: 5
Rejestracja: 2020-12-29, 12:32

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: Maciek8 »

Też zastanawiam się nad inwestycją w nieruchomość w Hiszpanii. Zbieram się do tego już od lat, cały czas mnie kusi fakt, że moja koleżanka dobrze na tym zarabia. Myślę, że kiedy skończy się ta cała sytuacja z covidem, to będzie prawdziwy bum na wyjazdy do ciepłych krajów i wtedy taka inwestycja może od razu przynieść wysoki zysk. Ciekawe oferty znalazłem tutaj http://agnesinversiones.com/pl/ myślę, że w nowym roku podejmę ostateczną decyzję
fotowoltaika

Czwartek 7 stycznia 2021. Godzina 18.00

Post autor: fotowoltaika »

Zapraszamy mieszkańców Gminy Płońsk na wideokonferencję, która odbędzie się pod adresem www.dofinansowanie2020.pl
Czwartek 7 stycznia 2021. Godzina 18.00
Awatar użytkownika
tellymiller
Posty: 4
Rejestracja: 2020-12-30, 13:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: tellymiller »

Wszystko zależy od oferty. Czasem bardziej opłaca się zakup mieszkania z rynku wtórnego.
Awatar użytkownika
charrisessa
Posty: 4
Rejestracja: 2021-08-23, 21:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: charrisessa »

Mnie interesuje kupno mieszkania deweloperskiego. Znalazłam ciekawą ofertę na stronie internetowej https://www.dopoznania.pl/ na której posiadają bogatą ofertę takich właśnie mieszkań. Zastanawiam się jednak, jaką okolicę wybrać. Interesuje mnie mieszkanie w Krakowie. Chcę je kupić i wynająć osobom pracującym/studentom. Myślicie, że jest to dobry pomysł? Pozdrawiam! :D
Aśka

Re: Kupno mieszkania?

Post autor: Aśka »

Kupno mieszkania to na pewno ciężki wybór, w końcu najczęściej ludzie zapożyczają się, żeby być na swoim. Polecam najpierw zdecydować się, jaka dzielnica najbardziej wam pasuje. Przykładowo ostatnio widziałam, że Cicha Dolina na Wilanowie ma w ofercie piękne domki z tarasem. Okolica zielona i spokojna, także można odpocząć po pracy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post