Reklama na fejsie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 2016-09-26, 09:58

Re: Reklama na fejsie

Post autor: agaa »

Wiele firm może skorzystać na reklamie na facebooku - dzięki targetowaniu odbiorców łatwiej jest trafić do osób potencjalnie zainteresowanych usługami/towarami. Osobiście uważam, że zawsze warto spróbować jak działa to w danej firmie/branży. Ale trzeba taką reklamę umieć dobrze stargetować, żeby nie przepalić budżetu. Warto się "podszkolić" w temacie zanim puści się pierwszą reklamę.
Agnes04
Posty: 7
Rejestracja: 2019-08-23, 14:24

Re: Reklama na fejsie

Post autor: Agnes04 »

Dobrze skonfigurowana reklama na facebooku może przynieść świetne wyniki. Wszystko zależy od tego czy wiesz jak dotrzeć do swojego klienta http://web-marketing.com.pl/Reklama-Facebook-Ads/
stokrotka89

Re: Reklama na fejsie

Post autor: stokrotka89 »

A do mnie przemawia oferta Sunspot. Jest to bardzo dobra agencja marketingowa, która opracowuje najlepsze strategie działań do danej firmy. Nic u nich nie jest przypadkowe, wręcz przeciwnie. Wszystko jest dokładnie analizowane i sprawdzane. Bo, liczy się przede wszystkim skuteczność i pełna satysfakcja klienta.
Awatar użytkownika
schuppelaverne
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-09, 20:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Reklama na fejsie

Post autor: schuppelaverne »

Czy znajdę tu kogoś kto prywatnie się tym zajmuje i zna się na tym bardzo dobrze?
adrian2221
Posty: 5
Rejestracja: 2021-02-12, 10:49

Re: Reklama na fejsie

Post autor: adrian2221 »

Każdy chce mieć bardzo dobrą reklamę. Sam naprawdę mam bardzo dobrą reklamę.
_____________________________________________________
susz cbd
Avite

Re: Reklama na fejsie

Post autor: Avite »

W zasadzie promowanie się w mediach społecznościowych to podstawa i dużo tracą osoby , które z tego rezygnują. Naprawdę warto sobie poczytać jak działa content marketing https://www.inclick.pl/content-marketin ... -klientow/ , bo się nie obejrzycie a przyjdzie do was grono nowych klientów
mikolaj22221
Posty: 3
Rejestracja: 2021-02-16, 19:10

Re: Reklama na fejsie

Post autor: mikolaj22221 »

Sam ostatnio zainwestowałem w reklamę na Facebooku. To naprawdę bardzo się opłaca.
______________________________________________________________
wiza do kazachstanu
Awatar użytkownika
marley06
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-19, 08:55
Lokalizacja: Poznań

Re: Reklama na fejsie

Post autor: marley06 »

Reklama w social mediach jest bardzo ważna, dzięki temu zwiększamy zasięgi firmy.
ramzza

Re: Reklama na fejsie

Post autor: ramzza »

Mówicie o agencjach marketingowych i w sumie dobrze, bo kto jak kto, to one właśnie mają największe doświadczenie w reklamie. Jednak nie zawsze jest tak, że będziemy zadowoleni z rezultatów. Gdyby tak się wydarzyło to można skorzystać z audytu marketingowego http://ammf.pl/ , który jest świetnym narzędziem do analizy kanałów komunikacji z konsumentami. Można dzięki niemu wprowadzić działania optymalizujące i zwiększyć efektywność
Awatar użytkownika
vernie31
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-24, 09:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reklama na fejsie

Post autor: vernie31 »

Taka reklama może przynieść firmie wiele korzyści, ponieważ Facebook to bardzo popularna platforma.
Awatar użytkownika
rkunze
Posty: 1
Rejestracja: 2021-05-06, 13:20
Lokalizacja: Imielin

Re: Reklama na fejsie

Post autor: rkunze »

Mam własną firmę, dlatego jakiś czas temu założyłem profil na facebooku w celu większej promocji. Stronę prowadzili pracownicy, jednak jakość treści i ogólny content nie był dobry. Zdecydowałem się na pomoc profesjonalistów, którzy specjalizują się w prowadzeniu takiego fanpage'a i to była bardzo dobra decyzja.
_____________
prowadzenie fanpage
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post