Ciuchyi na rower?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
makuda
Posty: 1
Rejestracja: 2019-04-09, 15:10

Ciuchyi na rower?

Post autor: makuda »

Hej! Gdzie kupię fajne ubrania na rower? Szukam podobnych bluz, jednak odrobinę tańszych - https://nalinisklep.pl/16-bluzy-kolarskie. Może ktoś z Was zna jakieś rewelacyjne sklepy rowerowe :D
Beta0
Posty: 15
Rejestracja: 2019-02-24, 22:45

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: Beta0 »

Ja kupiłam za grosze w Decathlonie :)
anabellebsack
Posty: 4
Rejestracja: 2019-11-06, 09:29
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: anabellebsack »

Można przeglądnąć różne sklepy online, tam na pewno znajdzie się dobrej jakości ubrania. To ważne wybierać porządne rzeczy, żeby nie niszczyły się po krótkim czasie przez użytkowanie. Na rower trzeba odpowiednio dobrać odzież, musi być wygodna i dopasowana, żeby nie przeszkadzała i nie ograniczała ruchów. Sportowy bazar https://sportowybazar.pl ma w ofercie ubrania różnych sportowych marek.
Awatar użytkownika
botsford
Posty: 4
Rejestracja: 2020-02-14, 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: botsford »

Teraz to najlepiej szukać czegoś ciepłego.
Awatar użytkownika
karli37
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-17, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: karli37 »

Specjalne ubrania na rower są trudnym wyborem dla osób, które zaczynaja swoja karierę z jednośladem. Tak samo trudna może wydawać się odpowiedz na kluczowe pytanie jak wybrać rower. Na komfort i bezpieczeństwo jazdy, a na tym zależy przecież rowerzystom najbardziej, wpływa kilka czynników np. rozmiar ramy, przeznaczenie bądź odległość siodełka od kierownicy.
rvandervort
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-19, 16:46
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: rvandervort »

Czym wyróżniają się takie ubrania?
Awatar użytkownika
aydenaa
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-22, 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: aydenaa »

Takie ubrania muszą być wygodne, przewiewne, nie ograniczać w żaden sposób ruchów.
kamilla36

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: kamilla36 »

Wydaje mi się, że ciuchy sportowe najlepiej jest dawać do pralni. Powinny wrócić całkowicie czyste, a szkoda je uszkodzić. Właśnie dlatego polecam Ci pralnię wodno-chemiczną oferującą się pod adresem: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Mają korzystną ofertę i świetne opinie.
Awatar użytkownika
wadams
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-29, 10:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: wadams »

W sklepach sportowych jest dużo propozycji takiego ubioru.
Awatar użytkownika
hhermann
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-12, 09:27
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: hhermann »

Ja kupuję wszystkie ciuchy sportowe w decathlonie.
Norb
Posty: 22
Rejestracja: 2022-06-06, 11:10

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: Norb »

Nie zawsze trzeba kupować specjalne, dla mnie równie dobrze sprawdzają się takie które mam na siłownie
Awatar użytkownika
betsy95
Posty: 4
Rejestracja: 2022-11-11, 19:37
Lokalizacja: Legnica

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: betsy95 »

To na rower nie może być zwykła bluza?
Awatar użytkownika
trycia73
Posty: 4
Rejestracja: 2024-01-11, 10:37
Lokalizacja: Stary Sącz

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: trycia73 »

Ubrania dla rowerzysty powinny być przede wszystkim komfortowe. Ich zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała oraz odprowadzanie wilgoci. Przez to nie nada się do tego każda koszulka, czy spodenki. Ważną kwestią są również elementy odblaskowe na tego typu odzieży - to one zapewniają kolarzowi bezpieczeństwo na drodze. Niektóre koszulki dla rowerzystów również posiadają np. tylne kiszenie, które umożliwiają przechowywanie drobnych przedmiotów, tj. klucze, czy telefon. Jeśli ktoś z was byłby zainteresowany zakupem tego typu profesjonalnego stroju kolarskiego, to niedawno natrafiłem na taką ofertę - https://rasowear.pl/. Może ona was również zaciekawi. A wy jak ubieracie się na rower?
agisro5
Posty: 5
Rejestracja: 2024-01-11, 12:22

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: agisro5 »

Nie znam się zbyt dobrze na tym obszarze, ale chętnie się dowiem.
KasjuszMag
Posty: 58
Rejestracja: 2024-02-26, 16:22

Re: Ciuchyi na rower?

Post autor: KasjuszMag »

Potówka kolarska jest niezbędnym elementem ubioru każdego cyklisty, zapewniając komfort i ochronę przed nadmiernym poceniem się podczas intensywnego wysiłku. Wykonana z materiałów o wysokiej oddychalności, potówka kolarska skutecznie odprowadza wilgoć, utrzymując skórę suchą i zapobiegając przegrzewaniu organizmu. Jest to kluczowe dla zachowania maksymalnej wydajności oraz komfortu, niezależnie od warunków pogodowych czy intensywności treningu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post