Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Adam30

Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: Adam30 »

Pytanie, jak najbardziej powązne. Kupilibyście swojej żonie Foreverslim?
Tomasz31

Re: Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: Tomasz31 »

Ja co prawda swojej nie kupowałem, bo zrobiła to sama, zresztą kupowała poprzez serwis Allegro, nie mniej gdy przed zakupem zapytała mi się o radę, jakie jest moje zdanie na temat tego rodzaju suplementów diety, to po sprawdzeniu paru stron w necie i różnych opinii, stwierdziłem, ze nie widzę problemu w tym, że będzie brała taki środek, jeżeli ma jej on pomóc w rzuceniu kilogramów bo źle się z nimi czuje...
Ireneusz

Re: Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: Ireneusz »

Jak najbardziej tak, sam jej kupiłem na stronie promoslim pl
Wiktoria

Re: Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: Wiktoria »

A mój szanowny małżonek początkowo protestował, jak zaczęły byc widoczne efekty, to przestał i nawet stwierdził, że nie miął racji :D A u niego przynać sie do błędu to naprawdę wielka sprawa
RomekJ

Re: Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: RomekJ »

Moja za to zainwestowała w IQmango. Nie ukrywam, ze jestem ciekawy jaki będzie efekt
BogdanMJ

Re: Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: BogdanMJ »

Jak najbardziej tak, zresztą w moim przypadku pytanie nie brzmi czy kupiłbym, ale czy kupiłem i odpowiedź tak jak napisałem brzmi tak. Teraz ona jest szczęsliwa, bo wróciłą do swojej idalenej jak to określała figury sprzed ciąży, a ja ... no cóż nie ukrywam, że w duchu się bawię i czuję dumę, jak widze te wszystkie spojrzenia innych Panów na moja ślubną, szczególnie latem na plaży
WitekJ

Re: Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: WitekJ »

W marcu na plaży?
BogdanMJ

Re: Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: BogdanMJ »

WitekJ pisze: 2019-03-15, 21:59W marcu na plaży?
A gdzie ja niby napisałem, ze to było teraz? W tym roku? Nie pomyślałeś że mogło mi chodzi ć o wakacje 2018 lub nawet 2017?
Robuś

Re: Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: Robuś »

Ja kupiłem i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z efeków jakie uzyskała, nie aby mi aż tak przeszkadzała jej tusza, ale patrząc na jej zdrowie, to lepiej że schudła
Mirosław

Re: Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: Mirosław »

Nie kupiłbym, ale kupiłem i małżonka była z tego powodu bardzo zadowolona, bo tym sposobem nie musiała uszczuplać swojego budżetu, a wiedziałam, ze po ciązy bardzo chciałą wspomóc się tym środkiem. Nie mniej bez wchodzenia w szczegóły, efekt znakomity
Grzechu

Re: Kupiłbyś swojej żonie Foreverslim?

Post autor: Grzechu »

Moja stosowała przez 3 miesiące, schudła i nie miałem żadnych problemów. Skoro ona uznała że chce, że jej się to przyda i waga jaka ma jej przeszkadza, a te tabletki jej pomogą schudnąć i spowodują pośrednio, że poczuje się lepiej, to czemu miałem stawać okoniem? Jedynie co zrobiłem, to sprawdziłem ich legalności i czy można je legalnie sprzedawać w Polsce. Skoro to było OK, to nie protestowałem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post