Co sądzicie o IQmango?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
JoannaB

Co sądzicie o IQmango?

Post autor: JoannaB »

Zastanawiam się nad zakupem IQmango. Co sądzicie na temat tego środka wspomagającego odchudzanie?
Katarzyna22

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: Katarzyna22 »

Każdy wybiera to co uważa za stosowne jeżeli chodzi o odchudzanie.Ja postawiłam na IQMango i nie zawiodłam się na tych tabletkach.Teraz w końcu jestem tak jak byłam parę lat temu.
AliicjaGF

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: AliicjaGF »

W moim przypadku o sukcesie odchudzania zadecydowało zastosowanie IQmango, gdyby nie te tabletki to bym nie schudla
MałgorzataER

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: MałgorzataER »

Nie zawsze odchudzanie bez wspomagania jest efektywne.Ja mam tendencje do tycia po za tym zawsze było mi ciężko schudnąć.A dzięki IQmango wszystko jakoś się poukładało żę dałam radę schudnąć
DorotaN2

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: DorotaN2 »

Właśnie dzięki IQmango moja waga systematycznie spadała tydzień po tygodniu.A po za tym gdyby nie to forum to nie dowiedziałabym się o tych tabletkach.
Weronika34

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: Weronika34 »

Polecam zastosowanie Iqmango dzięki nim w końcu udało mi się schudnąć.I wcale nie był to takie trudne
kamilaP

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: kamilaP »

Ja zdecydowałam się na IQmango po tym jak zobaczyłam ile schudła moja przyjaciółka. Skoro jej się udało to mi tez się uda
JulitaR

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: JulitaR »

Jestem już po miesiącu kuracji IQmango i na razie spadło mi 4 kg. Moim zdaniem to całkiem dobry wynik, który pozwoli mi cieszyć się za 3 miesiace z tego, ze pozbyłam się całej nadwagi
MagdalenaT43

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: MagdalenaT43 »

Dzięki IQmango udało mi się schudnąć,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia.
IrenaB22

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: IrenaB22 »

ja podczas odchudzania stosowałam IQmango, pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.
Kinia32

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: Kinia32 »

Dobrze dobrane tabletki wspomagające odchudzanie to lwia część sukcesu w całym procesie.Ja stosowałam IQmango i efekt jaki uzyskałam w trakcie całej kuracji był bardzo zadowalający.Ja ze swojej strony mogę polecić te n preparat.
Manuela

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: Manuela »

Sądze że odpowiednim suplementem na odchudzanie dla minie jst Slimunox, ja potrafiłam z nim schudnąć aż 20kg w 4 miesiące, a to sporo przecież
EwaT

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: EwaT »

Moim zdaniem lepsze jest slimunox, skład chyba taki sam ale działa o wiele lepiej i szybciej, schudłam dzięki slimunox w 2 miesiące 7kg
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: Proalfa »

Ja mogę dołączyc do zdania EwyT. Moja siostra też stosowała Slimunox i bardzo ładnie schudła
Alinka

Re: Co sądzicie o IQmango?

Post autor: Alinka »

Ja akurat jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania za pomocą suplementacji, to zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i nie żałuje tej decyzji. W 3 miesiace pozbyłam się tego co zostało mi dwa lata temu po ciąży i z czym do tej pory nie mogłam sobie poradzić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post