Slimunox

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
KarolinaE

Slimunox

Post autor: KarolinaE »

Co sądzicie na temat Slimunox? Wato go zastosować? Czy rodzaj diety ma znaczenie przy zastosowaniu suplementacji?
JoannaB

Re: Slimunox

Post autor: JoannaB »

Moja siostra stosowała go po porodzie. Powróciła do swojej wagi po 3 miesiącach. Moim zdaniem warto w niego zainwestować
DominikaJ

Re: Slimunox

Post autor: DominikaJ »

"Ja przytyłam po rzuceniu palenia... Na jakimś forum trafiłam na info o Slimunox i zainteresowałam się na tyle tematem że postanowiłam kupić i spróbować... Paczka ze Slimunox przyszła po dwóch dniach od zamówienia slimunox . pl Tak więc tu duży plus... co prawda finansowo nie ryzykowałam, bo wybrałam opcję płatne przy odbiorze... ale nie spodziewałam się tak szybkiej i nie ma co ukrywać dyskretnie zapakowanej przesyłki... W sumie to po co sąsiadki mają obgadywać... a wiem jakie je mam... niestety... Sam środek biorę od tygodnia... Jak na razie 2 kg mniej... Zobaczymy co będzie dalej, bo doskonale sobie zdaję sprawę, że im dłużej tym spadek wagi do pewnego momentu będzie malał... Jednak będę szczęśliwa, jeżeli uda m i się schudnąć z 10 kg, a to już uważam za całkowicie realne... tym bardziej, że na ten moment zostało mi jeszcze 8 kg do zrzucenia" - tu macie cytat z jednego z for. Moim zdaniem obe bardzo dobrze oddaje sens stosowania Slimunox, który sama sobie tez bardzo chwalę.
Ilona

Re: Slimunox

Post autor: Ilona »

Ja sprawdzałam dzisiaj i zamówiłam. Bez problemu Slimunox można kupic na Allegro. A co do efektów... no cóż zobaczymy jakie u mnie bedą
Jagoda32

Re: Slimunox

Post autor: Jagoda32 »

Ja kupowałam Slimunox bezpośrednio na stronie dystrybutora. Łatwo znaleźć z Googlel Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące schudłam 10 kilo. Dla mnie to bardzo dużo
MałgorzataT

Re: Slimunox

Post autor: MałgorzataT »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć, po zastosowaniu tych tabletek. W końcu pozbyłam się nadwagi
KamilaN

Re: Slimunox

Post autor: KamilaN »

Slimunox to moim zdaniem najbardziej skuteczne tabletki jakie są dostępne na polskim rynku.Nie ma co się długo zastanawiać.Masz problem z nadwagą to slimunox jest najlepszą rzeczą jaka można zastosować.
MartynaL

Re: Slimunox

Post autor: MartynaL »

Ale skuteczność Slimunox to moim zdaniem nie jest żadna nowość.Te tabletki są dostępne na rynku od jakiegoś czasu i jest to znana i ceniona marka.A jeżeli chodzi o to jak działają wystarczy poczytać opinie na różnych forach.
IrenaH

Re: Slimunox

Post autor: IrenaH »

Ja akurat zdecydowałam się na i nie żałuję tej decyzji. W 3 miesiące straciłam 13 kg nadwagi
Karolina34

Re: Slimunox

Post autor: Karolina34 »

Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.
Honorata323

Re: Slimunox

Post autor: Honorata323 »

U mnie kuracja trwała trzy miesiące w tym czasie trwale zmieniłam nawyki żywieniowe,schudłam. Na prawdę trzy miesiące to wystarczająco dużo czasu na to aby zmienić swoją wagę i swoje nawyki.A Slimunox w tym pomaga.
OliwiaD

Re: Slimunox

Post autor: OliwiaD »

Osobiście uważam, ze jak ktoś chce stosowac suplement, to powinien to robić pod warunkiem, że stosuje produkt odpowiedniej jakości oraz legalny, własnie taki jak Slimunox
Odetta

Re: Slimunox

Post autor: Odetta »

Opłacało się zainwestować pieniądze w Slimunox.Pomógł mi pozbyć się nadmiaru kilogramów.Nie żałuje ani jednej złotówki którą w te tabletki włożyłam.
Karolcia8

Re: Slimunox

Post autor: Karolcia8 »

Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie, to Slimunox jest jednym z najskuteczniejszych. Dodatkowym jego atutem, który co prawda powinien być norma, niestety w przypadku suplementów jest rzadko spotykana okolicznością, jest fakt, ze ten środek jest w Polsce .... legalny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post