Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
GrażynaBH

Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: GrażynaBH »

Czy lepiej zacząć sie odchudzać teraz, czy lepiej poczekać do lata, gdy jest więcej świeżych naturalnych owoców i warzyw?
Sylwia28

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: Sylwia28 »

U mnie było lato, ale tak to wypadło ze względu na poród i karmienie. Akurat w czerwcu straciłam pokarm całkowicie, więc skoro córcia była na Bebiko to mogłam bez obaw o wpływ na karmienie dziecka dietę... do tego dodałam tabletki Foreverslim... moim zdaniem w obecnych czasach odchudzanie bez środka wspomagajągo i stymulującego proces nie ma sensu no ina koniec 0d godziny do dwóch ćwiczeń... Więc wszystko zależy od tego co jest dla ciebie priorytetem
Barbara

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: Barbara »

U mnie też odchudzanie wypadło na okres letni, mniej więcej z podobnych przyczyn jak u ciebie - z tą drobną różnicą, że ja zaczęłam odchudzać sie praktycznie zaraz po porodzie. I dla ścisłości - nie jestem wyrodną matką, nie odchudzałam się kosztem prawidłowego odżywiania dziecka, bo po prostu od razu nie miałam pokarmu.. o przepraszam - był dokładnie tydzień... Z tym iż w moich czasach o środkach takich jak Foreverslim to mogłam tylko pomarzyć, niestety. Nie mniej wracając do tematu, nie rozumiem, dlaczego okres letni miałby być gorszy w odchudzaniu, szczególnie, gdy macie do dyspozycji tego rodzaju tabletki wspomagające odchudzanie o jakich piszecie. Dla mnie to nie zrozumiałe.
Mariola23

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: Mariola23 »

Jak zastosujesz odpowiednie środki i odchudzanie będzie skuteczne, to jaka to różnica kiedy sie odchudzasz? Dala mnie gdy stosowałam Slimunox, nie było różnicą jaka to pora roku
OliwiaT

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: OliwiaT »

Zgadzam się z Mariolą23... Sama teraz kupiłam Slimunox, jestem na diecie, ćwiczę, i patrząc na obecne efekty, to do świąt, najpóźniej sylwestra powinnam schudnąć tyle i le zakładałam. Pora roku jest ważna tylko jeżeli chodzi o produkty, któ©e się stosuje w diecie i ich odpwiednie dobranie, a nie czy zaczyna≥ć latem czy zimą
NataliaK

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: NataliaK »

Ja jestem zadowolona jak na razie a od miesiaca stosuję Slimunox. Zobaczymy co będzie dalej, a co do podstawy pytania, to uwązam, ze latem można się odchudzać, podobnie jak każdej w każdej porze roku, ale chyba lepiej jest to robic na wiosnę by latem mieć już odpowiedenią figurę
HalinaW

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: HalinaW »

MI jedna z koleżanek polecała Slimcea, nie mniej siostra podrzuciła mi adres do strony z informacjami o Foreverslim i zdecydowałam się na te tabletki. Nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa, czy tym razem mi się uda, bo nie jest to moje pierwsze podejście do odchudzania
Kinga29

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: Kinga29 »

A ja się zastanawiam, czy przy zastosowaniu Slimunox uda mi się schudnąć DO lata...
Karina22

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: Karina22 »

Każda pora jest dobra, ważne by była odpowiednia dieta, suplementacja i ćwiczenia. MI bardzo pomogło zastoswanie Slimunox
MałgorzataE

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: MałgorzataE »

A jaki ma na odchudzanie wpływ pora raku? Ja odchudzałam się zimą, stosowałam Foreverslim i najważniejsze jest to, ze się udało
SabianU

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: SabianU »

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo
Reglamentowana

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: Reglamentowana »

Moim sprawdzonym środkiem na odchudzanie bezdyskusyjnie okazał się Slimunox, bez niego nie poradziłabym sobie z nadwaga która miałam
Dzidzia

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: Dzidzia »

Ja schudłam już po 3 miesiącach 12kg! Spory sukces wg mnie, a t wszystko zasługa Slimunox :3
jurasek
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-28, 11:38

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: jurasek »

Zdecydowanie nie warto, bo akurat aktywność fizyczną czy zdrowszą dietę można włączyć w każdej chwili. latem jest jednak ten dodatkowy plus, że długo jest widno, więc prędzej można sobie pozwolić na dłuższy spacer po pracy czy wyjście na siłownię. No i jest więcej sezonowych świeżych produktów, które same w sobie są świetną przekąską. Ale zimą tez można jeść smacznie i zdrowo, a nie zapychać się jakimiś sztucznymi gotowcami
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Re: Czy warto czekać z odchudzaniem do lata?

Post autor: Proalfa »

Moja siostra jak się odchudzała to zdecydowała się na zastosowanie Slimunox. patrząc na efekt, to moim zdaniem bardzo dobrze wybrała
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post