HALE STALOWE

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
grahamcitlalli
Posty: 4
Rejestracja: 2021-09-28, 15:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: HALE STALOWE

Post autor: grahamcitlalli »

Ile trwa budowa takiej hali stalowej?
jaufderhar
Posty: 5
Rejestracja: 2021-10-13, 00:47
Lokalizacja: Sandomierz

Re: HALE STALOWE

Post autor: jaufderhar »

Wszystko na pewno zależy od wielkości takiej hali. Na pewno będzie ona zatrudniała wielu pracowników, więc trzeba też pomyśleć o parkingu itp. Wiem, że na stronie internetowej https://grupapbi.eu/produkty-i-uslugi/kruszywa,32 możesz znaleźć kruszywa potrzebne do produkcji kostki brukowej, a także do budowy dróg itp. Są to między innymi grysy do produkcji kostki brukowej, które odpowiadają wymaganiom normy PN-EN 12620+A1:2010. Ja akurat zamawiałam u nich inne kruszywa, potrzebne do budowy domu i jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości kruszywa, które mi dostarczono, jak i z realizacji całej usługi. Pozdrawiam! :D
mirek322223ss
Posty: 5
Rejestracja: 2021-10-18, 12:12

Re: HALE STALOWE

Post autor: mirek322223ss »

Ja mam bardzo dobrą hale salową. Z tej hali stalowej jestem bardzo zadowolony.
_______________________________________________
firma przeprowadzkowa Warszawa
murawska

Re: HALE STALOWE

Post autor: murawska »

Wiecie tak mi się wydaje, że w sumie to może się wam przydać również namiar na firmę Ulamex, ponieważ znajdziecie tam płaskownik aluminiowy, elementy stalowe najróżniejszego rodzaju i inne produkty. Dzięki nim możecie postawić sobie solidne konstrukcje.
emi9322

Re: HALE STALOWE

Post autor: emi9322 »

Hale stalowe to też przede wszystkim konstrukcje stalowe. Czy korzystacie z takich usług, jak malowanie konstrukcji stalowych? Takie malowanie daje wiele różnych właściwości, więc myślę, że możecie wziąć pod uwagę ofertę firmy https://rs-mal.pl/malowanie-konstrukcji-stalowych/ . Oni zajmują się malowaniem takich konstrukcji.
Awatar użytkownika
nhammes
Posty: 1
Rejestracja: 2024-03-29, 14:14
Lokalizacja: Belsk Duży

Re: HALE STALOWE

Post autor: nhammes »

Im większa i bardziej złożona jest hala stalowa, tym dłużej może trwać jej budowa. Na przykład, prosta hala magazynowa może być zbudowana szybciej niż bardziej skomplikowana konstrukcja, która wymaga dodatkowych elementów, takich jak pomieszczenia techniczne, itp. Co więcej, czas potrzebny na przygotowanie terenu pod budowę, w tym wygładzenie terenu, wykopanie fundamentów, ustawienie instalacji wodno-kanalizacyjnych czy podłączenie mediów, może znacząco wpłynąć na czas trwania takiej budowy.
___________________________
Projektowanie i budowa hal stalowych – jak to wygląda w praktyce?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post