Prezent na chrzest

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
superboy11
Posty: 16
Rejestracja: 2018-12-04, 13:48

Re: Prezent na chrzest

Post autor: superboy11 »

myślę, że warto też do prezentu dorzucić jakieś zabawki, dziecko na pewno się ucieszy ;) Ja byłem miesiąc temu na chrzcinach mojego siostrzeńca i kupiłem Mu sporą ilość zabawek w sklepie Moje Bambino https://www.mojebambino.pl/875-zabawki-dla-dziewczynek Mają bardzo duży wybór solidnych zabawek, ceny mają też atrakcyjne. Zerknij sobie na Ich stronę, na pewno znajdziesz coś ciekawego. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrowionka :)
adrian198

Re: Prezent na chrzest

Post autor: adrian198 »

To sprawa indywidualna i każdy kupuje to co uzna za stosowne. Internet jest pełen różnego rodzaje prezentów na każdą okoliczność. Warto jednak ubezpieczyć e-zakupy gdyby coś wymknęło się spod kontroli. Ja mam ubezpieczenie w banku Raiffeisen bo tam mam konto i tak mi najwygodniej.
Dominiq
Posty: 1
Rejestracja: 2019-01-31, 10:37
Kontakt:

Re: Prezent na chrzest

Post autor: Dominiq »

Ja polecam produkty jellycat, które są świetne dla małych dzieci. Dodatkowo pięknie wyglądają i na pewno spodobają się każdemu dziecku. Jeśli ktoś byłby zainteresowany takimi produktami, to polecam sprawdzić tę stronę.
lucjan
Posty: 7
Rejestracja: 2019-02-03, 14:04

Re: Prezent na chrzest

Post autor: lucjan »

Zgadzam sie.
Dagusia
Posty: 5
Rejestracja: 2018-05-02, 09:51

Re: Prezent na chrzest

Post autor: Dagusia »

Pamiątka i medalik będą trafionym prezentem na chrzest.
Awatar użytkownika
jerdeclaude
Posty: 4
Rejestracja: 2019-09-25, 09:56

Re: Prezent na chrzest

Post autor: jerdeclaude »

Bardzo fajny pomysł na prezent.
Awatar użytkownika
valliemonahan
Posty: 6
Rejestracja: 2020-07-06, 09:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Prezent na chrzest

Post autor: valliemonahan »

Chrzest to głównie wydarzenie o charakterze religijnym.
Awatar użytkownika
jquitzon
Posty: 2
Rejestracja: 2021-02-16, 14:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent na chrzest

Post autor: jquitzon »

Nie przesadzałbym z takimi prezentami.
olafcia

Re: Prezent na chrzest

Post autor: olafcia »

Ok - to też warto wiedzieć. A czy wiecie może gdzie warto kupić dekoracje na Chrzest? Bo jak chodzi o mnie to mam problem właśnie w tej kwestii... Nie wiem, ale ponoć ciekawe propozycje ma firma Antolove.pl, bo można znaleźć tam nawet topper na tort chrzest i inne rzeczy. Czy kojarzycie firmę?
Gość

Re: Prezent na chrzest

Post autor: Gość »

Szukasz tortu na zamówienie w Gdyni, który zaskoczy wszystkich swoim smakiem i wyglądem? Zajrzyj na https://raszczyk.com.pl/torty-na-zamowienie-gdynia/ i przekonaj się, jak wiele możliwości oferuje ta cukiernia. Wybierz swój wymarzony tort spośród bogatej gamy smaków i dekoracji, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta.
wabar5
Posty: 2
Rejestracja: 2024-03-25, 10:43

Re: Prezent na chrzest

Post autor: wabar5 »

Rozważając prezent na chrzest, warto wziąć pod uwagę coś trwałego i symbolicznego. Możesz zdecydować się na klasyczne prezenty takie jak srebrna zabawka czy ramka na zdjęcia, które będą miłą pamiątką na długie lata. Ważne jest również, aby dopasować prezent do rodzaju relacji, jaką masz z rodziną chrzestną oraz do osobistych preferencji rodziców dziecka. Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

____________
S4 - Szkło, drzwi przesuwne i lustra na wymiar.
Awatar użytkownika
helen29
Posty: 4
Rejestracja: 2024-03-25, 12:16
Lokalizacja: Jaroszowice

Re: Prezent na chrzest

Post autor: helen29 »

Jakie prezenty na chrzciny są teraz na topie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post