Czy w kazdym rozmiarze mozna nosic wyzywajaca bielizne?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
halinka2
Posty: 1
Rejestracja: 2019-09-03, 17:13

Re: Czy w kazdym rozmiarze mozna nosic wyzywajaca bielizne?

Post autor: halinka2 »

Mam kolegów dla których panie w rozmiarach xxl są dopiero seksowne, nie takie xs-ki. Co więc stoi na przeszkodzie by te większe kobiety nosiły bieliznę wyzywającą? to zazwyczaj przecież widzi tylko druga połówka. Ja myślałam, że nie jest w ogóle łatwo kupić bieliznę na większe kobiety z biustem o miseczkach F czy G. Ale da się i to sieci nawet, na https://www.olive.pl jedna ze znajomych się zaopatruje. Własnie taka z rozmiarem ponad przeciętną. Nie zdarzyło się jej jeszcze produkt odsyłać, w kazdym razie możliwość mają.
Beta0
Posty: 15
Rejestracja: 2019-02-24, 22:45

Re: Czy w kazdym rozmiarze mozna nosic wyzywajaca bielizne?

Post autor: Beta0 »

Tak, o ile dobierze się ją odpowiednio do swojej sylwetki. Sporo pisze o tym https://modaija.pl/jak-dobrac-bielizne- ... -sylwetki/ na przykładzie bielizny nocnej.
Awatar użytkownika
satterfield
Posty: 1
Rejestracja: 2024-03-22, 12:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy w kazdym rozmiarze mozna nosic wyzywajaca bielizne?

Post autor: satterfield »

Najlepiej jest wybierać bieliznę, która idealnie dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Na przykład, posiadaczki większego biustu najczęściej wybierają biustonosze z odpowiednim wsparciem, a panie posiadające pełniejsze krągłości szukają bielizny, która podkreśli te partie ciała. Odpowiednio dobrany kolor bielizny może również pomóc w podkreśleniu atutów sylwetki.
___________________________
Jak wybrać idealne body dopasowane do Twojej sylwetki?
Helen1964
Posty: 1
Rejestracja: 2024-03-22, 13:05
Kontakt:

Re: Czy w kazdym rozmiarze mozna nosic wyzywajaca bielizne?

Post autor: Helen1964 »

Noszenie wyzywającej bielizny zależy przede wszystkim od osobistych preferencji i poczucia komfortu. Każda osoba ma różne poglądy na temat tego, co uważa za wygodne i atrakcyjne dla siebie. Oczywiście, dostępność wyzywającej bielizny w różnych rozmiarach może się różnić w zależności od marki i producenta, ale wiele firm oferuje szeroki wybór rozmiarów, aby zapewnić możliwość noszenia takiej bielizny przez różne osoby.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post