Perfumy-dylemat względem opakowania

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
sengerfelicita
Posty: 4
Rejestracja: 2020-10-29, 15:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Perfumy-dylemat względem opakowania

Post autor: sengerfelicita »

Do pakowania zazwyczaj wykorzystuje kartony z Bielska https://kraftland.pl/opakowania-kartonowe/. Źle dobrane pudełka – zamykające w swoim wnętrzu niestandardowe przedmioty – wpływają negatywnie zarówno na bezpieczeństwo transportu, jak i na budowanie marki oraz znacząco podnoszą koszty przesyłki paczki.
Awatar użytkownika
blandaedna
Posty: 11
Rejestracja: 2020-11-21, 12:31
Lokalizacja: Kobiernice

Re: Perfumy-dylemat względem opakowania

Post autor: blandaedna »

Jeżeli masz obawy, że opakowanie przyjdzie nie takie jak trzeba, to możesz złożyć zamówienie u tego producenta opakowań kartonowych - https://atk-opakowania.pl/produkt/kartony-fasonowe/ Zamów tam customowe opakowanie i udaj, że tak miało być od początku. Dzięki temu unikniesz nieprzyjemnej wpadki, a prezent będzie miał bardziej osobisty wydźwięk.
Awatar użytkownika
iboyer
Posty: 4
Rejestracja: 2020-12-03, 11:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Perfumy-dylemat względem opakowania

Post autor: iboyer »

Jeśli perfumy przyjdą w złym opakowaniu to faktycznie będzie problem.
lalinka

Re: Perfumy-dylemat względem opakowania

Post autor: lalinka »

Hmm.. a czy serio opakowanie jest takie istotne? dla mnie to sie liczy przede wszystkim zapach :) Swoja droga, szukam ladnych perfum dla mamy .. polecacie cos?
lalinka

Re: Perfumy-dylemat względem opakowania

Post autor: lalinka »

No własnie, też tam mysle :) a polecasz jakiś konkretny zapach? Ja w kolko jedne i te same perfumy zamawialam, nawet nie wiem co jest teraz na topie
marzena12
Posty: 8
Rejestracja: 2022-04-13, 16:15

Re: Perfumy-dylemat względem opakowania

Post autor: marzena12 »

Oj jeżeli chodzi o perfumy to zawsze mam dylemat jakie wybrać. Bardzo lubię słodkie delikatne zapachy. Kiedyś po wpisaniu w wyszukiwarkę wybierz najpiękniejsze perfumy znalazłam fajny sklep z perfumami online fabryka zapachy sami zerknijcie. Znajdziecie tam bardzo duży wybór zapachów w przyzwoitych cenach.
Awatar użytkownika
croob
Posty: 1
Rejestracja: 2023-04-14, 10:53
Lokalizacja: Kraków

Re: Perfumy-dylemat względem opakowania

Post autor: croob »

Mnóstwo kobiet spotkało się z sytuacją, kiedy poczuły od swojej koleżanki obłędny zapach perfum i zdecydowały się na ich zakup. Rozczarowanie, kiedy okazało się, że pachną one zupełnie inaczej, było niesamowite. Wszystko dlatego, że nawet wysokojakościowe perfumy, takie jak YSL Black Opium – woda perfumowana, na każdej osobie mogą pachnieć nieco inaczej.


_________________________________
Jak kupować perfumy? Czy wiesz, na co zwrócić uwagę?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post