Rzucanie Palenia.

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
myrynda

Rzucanie Palenia.

Post autor: myrynda »

Przerasta Cię rzucanie palenia? Ale pomimo silnej woli brak odwagi by rozstać sie z nałogiem ? Palenie jest związane z szeregiem chorób przewlekłych, może być przyczyną nowotworów, chorób serca i udaru. Dlatego warto rzucić to świństwo, jest teraz tyle preparatów np. plastry na rzucenie palenia czy też tabletki tabex. Pamiętaj, że każda pora jest dobra, by na zawsze zerwać z nałogiem.
Palinka77
Posty: 4
Rejestracja: 2018-11-20, 22:52

Re: Rzucanie Palenia.

Post autor: Palinka77 »

E tam z tym rzucaniem palenia i magicznymi tabletkami. Fundament to chcieć rzucić, bez tego żadne pigułki, które ewentualnie wspomagają rzucenie palenia nie sprawią że przestanie się palić
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Re: Rzucanie Palenia.

Post autor: Proalfa »

Siostra podczas odchudzania stosowała Slimunox. Nie ukrywam, ze oddając cesarzowi co cesarskie, to efekt u niej jest znakomity. Może więc jak masz problemy z wagą po rzuceniu palenia warto zastanowić się nad zastosowaniem tego rodzaju środka
AgnieszkaR22

Re: Rzucanie Palenia.

Post autor: AgnieszkaR22 »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim. Wcześniej jak najbardziej pozytywne doświadczenie z tymi tabletkami miała moja siostra. Więc po co wyważać otwarte drzwi?
Ernest60332
Posty: 1
Rejestracja: 2022-03-22, 11:03

Re: Rzucanie Palenia.

Post autor: Ernest60332 »

Według mnie rzucanie palenia nie jest proste gdyż potrzeba dużo silnej wolnej. W sieci trafiłem na strone https://recigar.pl/ gdzie jest sporo informacji na temat rzucania palenia. Może faktycznie rzucanie nie jest tak skomplikowane jak wszystkim się wydaje.
ODPOWIEDZ