Wieczór kawalerski

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
Giza
Posty: 7
Rejestracja: 2019-03-01, 14:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: Wieczór kawalerski

Post autor: Giza »

A może powinniście wyjechać do innego miasta?
Monday65
Posty: 9
Rejestracja: 2017-11-14, 21:03

Re: Wieczór kawalerski

Post autor: Monday65 »

Myślę, że mój poprzednik ma rację. Nie zawsze zabawa w takich klubach kończy się dobrze. Jeśli koniecznie chcecie gdzieś wyjść, możecie wybrać nieco spokojniejsze miejsce. Jeśli mogę coś doradzić, zabierzcie też ze sobą 2KC – tabletki, saszetki albo napój, który przyspiesza rozkład alkoholu, chroni przed gromadzeniem się toksyn i dzięki temu zapobiega powstawaniu kaca. Mnie jeszcze nigdy nie zawiódł. Myślę, że również chcecie dobrze pamiętać to ważne spotkanie. :)
litek

Re: Wieczór kawalerski

Post autor: litek »

jak na fajna, gruba impreze kawalerska, to tylko do stolicy, swietny klub tam jest na tego typu okazje, New Orleans, kumpel tam oragnizowal kawalerski wlasnie, bylo extra!!
Maxx

Re: Wieczór kawalerski

Post autor: Maxx »

ja polecam klub New Orleans, idealne miejsce na takie imprezy, sam sie tam bawilem na kawalerskim kumpla, petarda!!! niezapomniana impreza
kropeczka123
Posty: 3
Rejestracja: 2019-09-30, 16:02
Kontakt:

Re: Wieczór kawalerski

Post autor: kropeczka123 »

Mysle ze fajnym pomysłem jest wyjcie do pabu zawsze to mila atosfera moze jakies piwo mecz a przy okazji wyjscie z domu
Awatar użytkownika
paucekangeline
Posty: 4
Rejestracja: 2020-09-22, 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wieczór kawalerski

Post autor: paucekangeline »

Nigdy jeszcze nie byłem na wieczorze kawalerskim. Ciekawe, czy faktycznie są takie szalone.
Awatar użytkownika
kariane42
Posty: 3
Rejestracja: 2021-09-17, 16:43
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Wieczór kawalerski

Post autor: kariane42 »

W grudniu czeka mnie organizacja takiego wieczoru.
Awatar użytkownika
schambergermarkus
Posty: 3
Rejestracja: 2021-10-05, 13:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wieczór kawalerski

Post autor: schambergermarkus »

Na pewno warto wynająć łódkę lub np. kłady :)
Henio26
Posty: 38
Rejestracja: 2023-04-20, 13:24

Re: Wieczór kawalerski

Post autor: Henio26 »

Polecacie jakieś fajne propozycje, miejsca, gry, zabawy na wieczór kawalerski? Organizuje koledze i chętnie jakieś rady by mi się przydały :)
korzym
Posty: 48
Rejestracja: 2022-02-01, 10:21

Re: Wieczór kawalerski

Post autor: korzym »

Monday65 pisze: 2019-03-16, 10:46 Myślę, że mój poprzednik ma rację. Nie zawsze zabawa w takich klubach kończy się dobrze. Jeśli koniecznie chcecie gdzieś wyjść, możecie wybrać nieco spokojniejsze miejsce. Jeśli mogę coś doradzić, zabierzcie też ze sobą 2KC – tabletki, saszetki albo napój, który przyspiesza rozkład alkoholu, chroni przed gromadzeniem się toksyn i dzięki temu zapobiega powstawaniu kaca. Mnie jeszcze nigdy nie zawiódł. Myślę, że również chcecie dobrze pamiętać to ważne spotkanie. :)
Na drugi dzień można jeszcze się ratować kroplówką na kaca, jak to działa jest opisane na stronie medyczny detox
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post