usługi kurierskie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
moniczkakopara
Posty: 3
Rejestracja: 2017-11-10, 10:20

usługi kurierskie

Post autor: moniczkakopara »

jakie firmy kurierskie polecacie do wysłasania lodówki? Czy lodówce w transporcie "nic sie nie stanie"? zalezy mi zeby była w pełni sprawna po dostarczeniu :D ktos cos poleca?
Amerina
Posty: 3
Rejestracja: 2016-10-18, 07:13

Re: usługi kurierskie

Post autor: Amerina »

Skorzystaj przez pośrednika jak chcesz żeby to był tani kurier i żeby paczka poszła w nienaruszonym stanie. Oni Ci powiedzą jak należy zapakować przesyłkę i jakie informacje umieścić na paczce. Usługi takich firm są na bardzo wysokim poziomie także będziesz zadowolona z współpracy.
Awatar użytkownika
minnie33
Posty: 4
Rejestracja: 2021-08-17, 17:36

Re: usługi kurierskie

Post autor: minnie33 »

Zależy, czy to są usługi kurierskie krajowe, czy może jednak międzynarodowe. Wiem, że firma GoGlobal24, którą znalazłem na stronie internetowej https://goglobal24.pl/ oferuje wysyłkę za granicę produktów, które są zamawiane w naszym sklepie. Wystarczy dodać dane do systemu, wydrukować etykietę i dostarczyć im przesyłkę, a oni zajmują się jej transportem za granicę do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii i Włoch. Myślę, że jest to bardzo fajne i przydatne rozwiązanie.
iskol3
Posty: 4
Rejestracja: 2023-12-06, 11:31

Re: usługi kurierskie

Post autor: iskol3 »

Zastanawiam się, czy https://www.twojkurier.com.pl/ oferuje możliwość umówienia się na stałą współpracę. Czy ktoś korzysta z usług tej firmy regularnie i może podzielić się swoimi doświadczeniami z długoterminowej współpracy?
waldek3223e
Posty: 1
Rejestracja: 2023-12-15, 20:57

Re: usługi kurierskie

Post autor: waldek3223e »

Pewnie dużo osób tutaj wejdzie. Takie jest moje zdanie.

__________________________________________________
andaluzja wycieczki po polsku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post