Ile miesięcznie wydajecie na przedszkole

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Beata322
Posty: 1
Rejestracja: 2018-05-13, 10:38

Re: Ile miesięcznie wydajecie na przedszkole

Post autor: Beata322 »

Nic, przedszkola są darmowe ;)
iliana
Posty: 1
Rejestracja: 2018-04-12, 11:42

Re: Ile miesięcznie wydajecie na przedszkole

Post autor: iliana »

Na początku dolicz jeszcze wyprawkę, więc wrzesień będzie dużo droższy. Potem co miesiąc dochodzą wycieczki, teatrzyki, w niektórych przedszkolach składki na komitet i wiele innych. Nasz syn chodzi do przedszkola publicznego, płacimy za jedzenie, za dodatkowe godziny, angielski i gimnastykę. Razem wychodzi miesięcznie około 300 zł.
Co do wyprawki, to widziałam tutaj takie podliczenie i przy okazji porównanie kosztów z przedszkolami prywatnymi: https://infokonsument.pl/przedszkole-pr ... -kosztuja/.
nelciaa

Re: Ile miesięcznie wydajecie na przedszkole

Post autor: nelciaa »

Mieszkam w Warszawie i tu za dobre przedszkole trzeba płacić około 1000 zł. Moje dziecko chodzi obecnie do Te Vizji na Wawrze. Mimo tego, że płacę co miesiąc te czesne to nie mam z tym problemu bo wiem, że moje dziecko w czasie pobytu tam jest bezpieczne, ma czas na zabawę a przy okazji uczy się wielu ciekawych rzeczy. Czasem po powrocie do domu godzinami potrafi opowiadać mi, co danegp dnia robił :)
ikar
Posty: 5
Rejestracja: 2018-08-23, 11:29
Kontakt:

Re: Ile miesięcznie wydajecie na przedszkole

Post autor: ikar »

Ja nie wydaję, korzystam z państwowego :)
lorenkai

Re: Ile miesięcznie wydajecie na przedszkole

Post autor: lorenkai »

To chyba zalezy od miasta, od tego, co przedszkole oferuje :) ceny sa bardzo zroznicowane. My zapisalismy synka do Bajkolandu w Gdyni, to jest anglojezyczne przedszkole, bardzo nam na tym zalezalo, kadra super, podejscie do dzieciakow rewelacja!
Dawid89
Posty: 1
Rejestracja: 2021-08-25, 11:21

Re: Ile miesięcznie wydajecie na przedszkole

Post autor: Dawid89 »

Z tego co wiem ceny w poszczególnych przedszkolach mogą się sporo róznić, dlatego też ciężko stwierdzić ile wyda się na przedszkole. W sumie zastanawiam się ile mnie wyjdzie przedszkole Bemowo ale też takich informacji nigdzie nie znalazłem.
jacekbak221
Posty: 16
Rejestracja: 2021-09-15, 13:18

Re: Ile miesięcznie wydajecie na przedszkole

Post autor: jacekbak221 »

Tydzień temu znalazłem interesujący serwis, na którym odkryłem tekst nt. tego problemu. Zerknijcie sami i dajcie info co o nim uważacie - swarzędz przedszkole.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post