jakie kosmetyki

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
ola96
Posty: 2
Rejestracja: 2020-03-27, 12:52

Re: jakie kosmetyki

Post autor: ola96 »

Ja stosuje różne kosmetyki nie patrzę tak bardzo na markę jak na skład bo jest dla mnie ważny ze względów zdrowotnych, dlatego też do niektórych kremów dodaje olej cbd :D Brzmi głupio ale według mnie na prawdę działa. Konsultowałam to z dermatologiem i nie widział przeciwkazań jeśli mi to pomaga.
editt22
Posty: 1
Rejestracja: 2020-04-02, 09:39

Re: jakie kosmetyki

Post autor: editt22 »

Ważne, żeby kierować się składem kosmetyków. Np. przed zakupem kremu do rąk sprawdzam tutaj jakie składniki dobrze się sprawdzą w pielęgnacji dłoni. Tak samo robię w przypadku innych kosmetyków i jak na razie ta metoda mi się sprawdza :)
Wiolettacc
Posty: 4
Rejestracja: 2020-04-06, 12:10

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Wiolettacc »

ja staram się używać samych naturalnych kosmetyków
july66
Posty: 1
Rejestracja: 2020-04-30, 10:42

Re: jakie kosmetyki

Post autor: july66 »

Dużo zależy od rodzaju cery. Ja mam skórę wrażliwą i najlepiej sprawdzają mi się kosmetyki do skóry suchej i atopowej. Ważne, żeby unikać drażniących składników (więcej tutaj). Za każdym razem, gdy użyłam toniku z alkoholem nie mogłam doprowadzić swojej cery do porządku przez kilka dni.
Awatar użytkownika
dario13
Posty: 4
Rejestracja: 2020-05-25, 15:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: jakie kosmetyki

Post autor: dario13 »

Czy znacie jakieś porządne i z bogatą ofertą sklepy z kosmetykami online? Na innych forach znalazłam ten sklep internetowy https://innsi.pl/. Zbliża się dzień matki więc chciałabym zamówić kosmetyki do pielęgnacji ciała, ale i również lakiery do paznokci i kosmetyki do brwi. Co sądzicie? A może ktoś z Was zamawiał już coś z tego sklepu?
Awatar użytkownika
johnrau
Posty: 6
Rejestracja: 2020-06-01, 09:47
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: jakie kosmetyki

Post autor: johnrau »

Kosmetyki należy kupować tylko takie, są wysokiej jakości.
luiza9
Posty: 1
Rejestracja: 2020-06-01, 13:13

Re: jakie kosmetyki

Post autor: luiza9 »

Mi się dobrze sprawdzają kosmetyki naturalne. Na przykład do włosów stosuję delikatny szampon pokrzywowy, a rozdwojone końcówki zabezpieczam olejkami.
Krzychu77711
Posty: 1
Rejestracja: 2020-06-30, 07:59

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Krzychu77711 »

Na stronie internetowej https://lacarter.pl/pomady-i-pasty-do-w ... ic-pomade/ znajdziecie sklep, z którego można kupić wodne pomady do włosów. Jeśli ktoś z Was szuka takiego produktu to rzućcie okiem na ten sklep internetowy.
Marcin90
Posty: 4
Rejestracja: 2020-06-28, 20:47

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Marcin90 »

Moja dziewczyna zamawia kosmetyki i wszystkie rzeczy paznokciowe z hurtowni La Diosa i bardzo ją sobie chwali
shiba88
Posty: 1
Rejestracja: 2020-07-03, 10:14

Re: jakie kosmetyki

Post autor: shiba88 »

Też lubię kosmetyki naturalne. Moja cera bardzo się poprawiła od kiedy je stosuję. Teraz szukam dobrego kremu pod oczy, bo mam problem z cieniami. Tutaj znalazłam kilka wskazówek i chyba zdecyduję się na krem z bławatkiem
Awatar użytkownika
brennanmarquardt
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-15, 09:17

Re: jakie kosmetyki

Post autor: brennanmarquardt »

Podczas zakupów należy zwracać uwagę na to, jakie kosmetyki kupujemy.
Bukewli45
Posty: 1
Rejestracja: 2020-08-05, 12:58

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Bukewli45 »

Mnie służą koreańskie kosmetyki do makijażu. Kosmetyki do oczu wygodnie zamawiam tutaj https://kontigo.com.pl/azjatyckie/makij ... -brwi.html. Holika to moja ulubiona dotychczas marka kosmetyczna :)
Awatar użytkownika
hwilderman
Posty: 4
Rejestracja: 2020-08-29, 11:02
Lokalizacja: Częstochowa

Re: jakie kosmetyki

Post autor: hwilderman »

Najlepsze są kosmetyki wykonane z naturalnych składników.
Danieperzn523
Posty: 1
Rejestracja: 2020-09-11, 16:17

Re: jakie kosmetyki

Post autor: Danieperzn523 »

Do ciała zdecydowanie polecam koreańskie kosmetyki https://kontigo.com.pl/azjatyckie/cialo.html. Ciekawy wybór i przeróżne zapachy, właściwości.
conroykailee
Posty: 3
Rejestracja: 2020-09-13, 22:56
Lokalizacja: Piekoszów

Re: jakie kosmetyki

Post autor: conroykailee »

Jak to jest, że im mniejsze jest opakowanie kosmetyku, tym więcej kosztuje?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post