Podkład do twarzy

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
mari
Posty: 13
Rejestracja: 2017-12-03, 17:41

Re: Podkład do twarzy

Post autor: mari »

Ja zazwyczaj korzystam z pomocy kosmetyczki - i mam trwały makijaż.
marienka

Re: Podkład do twarzy

Post autor: marienka »

Jeszcze kilka miesięcy temu to ja na twarz kładłam mnóstwo podkładu i i pudru na twarz. Chciałam ukryć jakieś tam swoje niedoskonałości, a głównie to te worki pod oczami. Czasem to potrafiłam godzinę wcześniej wstać czyli koło 5.00 rano żeby dokładnie ukryć ten mój problem. No ale co miałam robić, na jakieś zabiegi nie miałam kasy, a kremom nie ufałam. Ale dałam się w końcu namówić mojej przyjaciółce i zakupiłam Remescar w aptece i zaczęłam go nakładać. Sama nie wierzyłam, że aż tak znacznie będzie widoczna poprawa. Teraz żaden podkład pod oczy nie jest mi potrzebny!
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 2016-09-26, 09:58

Re: Podkład do twarzy

Post autor: agaa »

Żeby makijaż utrzymał się np. przez całe wesele to używam bazy pod makijaż. Podkład, który u mnie długo wytrzymuje to Bourjois Healthy Mix. Teraz znalazłam w nowym, jaśniejszym odcieniu nr 50 i jestem zachwycona. 51 był lekko za ciemny dla mnie, używałam go tylko latem, albo mieszałam z rozjaśniaczem.

Z takich podkładów dla bladziochów o suchej cerze mogę polecić sprawdzone, oprócz wspomnianego bourjois:
1. rimmel match perfection (010 porcelana),
2. rimmel lasting finish breathable (001 lub 010 - zależy od tonacji karnacji. Ja teraz mam 010),
3. Bell Nude Liquid Powder 01 (piękny, jaśniutki, ale ma mocno matowe wykończenie, ja pod niego używam bazy rozświetlającej)
4. Nowość - Makeup Revolution, Revolution Pro, Foundation Drops F1 (cudny, jasny, neutralny - nie wysusza)
5. Podkłady yves rocher - ja mam te najjaśniejsze, ale teraz nie pamiętam numerków. Mam wszystkie 3 serie, świetnie trzymają nawilżenie, są średnio kryjące, ale przy podkładach nawilżających nie ma co się spodziewać dużego krycia. Coś za coś.

W przyszłych miesiącach chcę przetestować właśnie nowego l'oreala i maxfactor radiant lift.
evelaa

Re: Podkład do twarzy

Post autor: evelaa »

Ja także zdecydowałam się na makijaż permanentny , który wygląda naturalnie i jest trwały. to przede wszystkim zasługa Dominiki Kossakowskiej z warszawskiego salonu Jest Pięknie. Ma doświadczenie, wiedzę i przede wszystkim ogromną pasję do tego co robi :)
Awatar użytkownika
ichamplin
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-18, 23:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Podkład do twarzy

Post autor: ichamplin »

Bardzo trwały jest podkład z Rimmel 25h. Zawsze go biorę na jakieś większe imprezy, ale trzeba uważać, bo po czasie trochę ciemnieje i lepiej mieć ze sobą transparentny puder (nawet taki co troszkę wybiela)
anabellebsack
Posty: 4
Rejestracja: 2019-11-06, 09:29
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Podkład do twarzy

Post autor: anabellebsack »

Bardzo ważne jest użycie bazy pod podkład, ona przedłuży trwałość makijażu i będzie wyglądać dobrze długi czas.
nedi
Posty: 1
Rejestracja: 2019-12-13, 16:36

Re: Podkład do twarzy

Post autor: nedi »

ja od pewnego czasu jestem bardzo ostrożna bo mam uczulenie na wiele produktów i muszę starać się używać takich z delikatnym składem. Znalazłam bardzo fajne produkty do makijażu na https://myclothes.pl/viewtopic.php?f=25 ... 54#p150954 tym forum - polecali konkretnie sklep twojefarmasi i rzeczywiście mają świetne rzeczy i w dobrej cenie
Awatar użytkownika
aurelio25
Posty: 3
Rejestracja: 2020-03-26, 15:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Podkład do twarzy

Post autor: aurelio25 »

Miałam już mnóstwo różnych podkładów i wszystkie mnie uczulają :(
Gość

Re: Podkład do twarzy

Post autor: Gość »

Moja zona zamawia produkty ze sklepu kosmetycznego ladiosa.pl i bardzo sobie chwali
Awatar użytkownika
pascalecruickshank
Posty: 4
Rejestracja: 2020-05-13, 08:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Podkład do twarzy

Post autor: pascalecruickshank »

Bardzo interesujący temat, za który dziękuje.
Awatar użytkownika
maeverly
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-18, 16:54
Lokalizacja: Kraków

Re: Podkład do twarzy

Post autor: maeverly »

Warto stawiać na delikatne podkłady, które nie będą obciążać naszej cery.
Awatar użytkownika
ianlubowitz
Posty: 6
Rejestracja: 2022-01-12, 23:53
Lokalizacja: Katowice

Re: Podkład do twarzy

Post autor: ianlubowitz »

Ja od prawie dwóch lat używam podkładu od eveline, jest to średnia półka, ale u mnie świetnie się sprawdza i póki co nie zapowiada się na żadne zmiany :)
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: Podkład do twarzy

Post autor: stephano7 »

piszę z konta męża, razem z cótką jesteśmy zakochane w kremie BB marki MISSHA do kupienia w hebe. Świetnie kryje, ale nie ma tego uczucia maski. Długo się utrzymuje i nie waży
Awatar użytkownika
mhammes
Posty: 4
Rejestracja: 2022-02-08, 20:52
Lokalizacja: Katowice

Re: Podkład do twarzy

Post autor: mhammes »

Mój ulubiony podkład do twarzy to Eveline Wonder Match - super dopasowuje się do karnacji :)
Awatar użytkownika
vergiejacobs
Posty: 4
Rejestracja: 2022-03-02, 20:48
Lokalizacja: Katowice

Re: Podkład do twarzy

Post autor: vergiejacobs »

Ja na co dzień używam lekkiego podkładu kremu BB z Borjouis. Szkoda zapychać sobie cerę cięższymi produktami - chyba, że na jakieś specjalne okazje :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post