zakupy

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Wojtek133
Posty: 1
Rejestracja: 2018-03-17, 13:46
Kontakt:

Re: zakupy

Post autor: Wojtek133 »

Nie, po tochodzę stacjonarnie, żeby nei zamawiać przez internet.
elejska

Re: zakupy

Post autor: elejska »

W internecie jest zdecydowanie większy wybór, dlatego głównie tam kupuję. Ubezpieczyłam nawet swoje zakupy w banku Raiffeisen bo bywa że są one kosztowne i głupio by było ponieść straty przez jakiegoś nieuczciwego sprzedawcę.
Grobelsar44
Posty: 1
Rejestracja: 2018-09-19, 10:37

Re: zakupy

Post autor: Grobelsar44 »

Ja bardzo lubię robić zakupy online. Są one o wiele szybsze i wygodniejsze
rybak12
Posty: 3
Rejestracja: 2018-11-09, 15:00

Re: zakupy

Post autor: rybak12 »

Zakupy robię głównie przez internet a to głównie dlatego że jest tam fajna oferta odzieży ulicznej i sportowej. Jeśli ktoś gustuje w tych klimatach to on-line znajdzie dla siebie z pewnością dobre ubrania w niewygórowanych cenach. W związku z 100 rocznica Odzyskania Niepodległości warto odwiedzić również sklepy internetowe gdzie jest w ofercie odzież patriotyczna.
Monisia56
Posty: 6
Rejestracja: 2019-01-26, 19:17

Re: zakupy

Post autor: Monisia56 »

Ja większość rzeczy kupuje w internecie, udało mi się kupić ostatnio łóżeczko dla córeczki i nowy materacyk :) podsyłam wam linka, maja też fajne poduchy do karmienia i gniazdka. http://materacyk.pl/produkt/materac-dzi ... -mohrpur1/
Olga33
Posty: 15
Rejestracja: 2018-12-16, 21:02

Re: zakupy

Post autor: Olga33 »

Ja większość rzeczy kupuję w sklepach stacjonarnych, ale zdarza mi się zamawiać niektóre ciuszki przez internet :)
Piorun
Posty: 2
Rejestracja: 2017-11-11, 13:32
Kontakt:

Re: zakupy

Post autor: Piorun »

Ja w głównej mierze zamawiam w internecie, praktycznie każdy asortyment. Jeśli chodzi o odzież to szczególnie polecam stronę http://infinityfashion.pl/. Szeroki wybór odzieży co dziennej, m.in. bluzki, spodnie, swetry, spódniczki, sukienki koktajlowe / wizytowe. Asortyment wzbogacony o obuwie i ciekawe akcesoria. Gorąco polecam, zamawiałam i za każdym razem byłam zadowolona.
tosinka
Posty: 22
Rejestracja: 2018-02-12, 14:14

Re: zakupy

Post autor: tosinka »

Nawet się nie spodziewałam, ale polubiłam zakupy online. Teraz zajmują mi one znacznie mniej czasu i mogę sobie na spokojnie wybrać wszystkie rzeczy i to bez wychodzenia z domu. Nie muszę tez martwić się o transport jeśli już kupię coś większego a akurat byłabym w sklepie bez auta (to już byłby problem). Zwykle kupuję jakieś sprzęty i dekoracje do domu, czasami też jakieś książki i filmy albo zabawki dla dzieciaków na prezenty.
Awatar użytkownika
miro128
Posty: 4
Rejestracja: 2019-07-19, 16:53

Re: zakupy

Post autor: miro128 »

Poszukuję kostiumu kąpielowego i trafiłem na stronę https://www.take.shop/pl/stroje-kapielowe-5585. Jest to sklep z rozbudowaną ofertą, ale nie mogę poszukać o nim opinii. Czy ktoś z uczestników forum korzystał z tego sklepu i może się podzielić doświadczeniem? Za wszelkie informacje z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
miro128
Posty: 4
Rejestracja: 2019-07-19, 16:53

Re: zakupy

Post autor: miro128 »

Zakupy przez internet to sama wygoda.
Agnes04
Posty: 7
Rejestracja: 2019-08-23, 14:24

Re: zakupy

Post autor: Agnes04 »

Często w Internecie przeglądam biżuterię i najczęściej kupuję pierścionki. Bardzo ładna jest kolekcja Magic Crystals Apart.
alexmos
Posty: 1
Rejestracja: 2020-05-31, 23:29

Re: zakupy

Post autor: alexmos »

W internacie można kupić bardziej "spersonalizowane" rzeczy - np. zamówienie koszulki ze stworzonym przez nas nadrukiem (chodzi o coś takiego) to kwestia paru minut.;)
Maja44
Posty: 11
Rejestracja: 2020-07-07, 13:35

Re: zakupy

Post autor: Maja44 »

Jeżeli interesuje Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej bardzo dobrych informacji na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mnie - http://gutestilisierung.de .
yoyekk
Posty: 4
Rejestracja: 2020-08-13, 11:52

Re: zakupy

Post autor: yoyekk »

Z tego co widzę to o takich prostych rzeczach piszecie, a ktoś z branży gastronomicznej powie mi więcej na temat takiego czegoś jak linia do produkcji pączków i drożdżówek ADV Polska od tego producenta właśnie? Zastanawiam się warto czy nie warto?
conroykailee
Posty: 3
Rejestracja: 2020-09-13, 22:56
Lokalizacja: Piekoszów

Re: zakupy

Post autor: conroykailee »

Zdecydowanie za często chodzę na zakupy. Pieniądze za szybko mi znikają.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post