zakupy

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
halinka7

Re: zakupy

Post autor: halinka7 »

Jak zakupy to tylko w Carrefour. Mają bardzo dobre oferty na różne produkty. Obecnie można u nich kupić produkty marki własnej Carrefour z rabatem 20% wykorzystując kupon w aplikacji mobilnej.
Awatar użytkownika
paucekangeline
Posty: 4
Rejestracja: 2020-09-22, 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: zakupy

Post autor: paucekangeline »

To może też zacznę tam robić zakupy. Wszystko strasznie drożeje.
marian4443
Posty: 10
Rejestracja: 2020-04-01, 14:28

Re: zakupy

Post autor: marian4443 »

Ja ostatnio kupiłem bardzo dużo ciekawych rzeczy. Za to wszystko naprawdę zapłaciłem bardzo dużo pieniędzy.

__________________________________________________________________________
zbiorniki z polietylenu
Atanasis6209
Posty: 1
Rejestracja: 2020-09-30, 09:21

Re: zakupy

Post autor: Atanasis6209 »

Jeśli chodzi o zakupy to uważam, że warto robić je przez internet, ponieważ można natrafić na super okazje. Np. na stronie Aliexpress.pl znajdziecie sklep, z którego można kupić super tanie rzeczy znalezione na portalu Aliexpress.com.
Awatar użytkownika
leesanford
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-28, 12:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: zakupy

Post autor: leesanford »

Najczęściej dokonuje zakupów przez sieć.
mucha123

Re: zakupy

Post autor: mucha123 »

Polecam zakupy stacjonarne w Carrefour. Regularnie trafiam u nich na świetne promocje. Obecnie skorzystamy u nich z promocji Ceny Niskie Jak Dawniej. To bardzo duża oszczędność moim zdaniem.
Balerinka

Re: zakupy

Post autor: Balerinka »

mucha123 pisze: 2021-06-30, 09:49 Polecam zakupy stacjonarne w Carrefour. Regularnie trafiam u nich na świetne promocje. Obecnie skorzystamy u nich z promocji Ceny Niskie Jak Dawniej. To bardzo duża oszczędność moim zdaniem.
Masz na myśli tą gazetkę Ceny niskie jak dawniej ? Też często jak wybieram się do Carrefoura to patrzę co tam mają w ofercie. Sprawdzam też aplikację, bo zawsze trafię na jakieś promocje.
DagaW

Re: zakupy

Post autor: DagaW »

To Carrefour ma jakąś aplikację? Nie wiedziałam. Jakie można mieć korzyści?
horwatka

Re: zakupy

Post autor: horwatka »

DagaW pisze: 2021-06-30, 12:52 To Carrefour ma jakąś aplikację? Nie wiedziałam. Jakie można mieć korzyści?
Można zgarnąć dodatkowe rabaty. Zobacz sobie na ich stronie https://www.carrefour.pl/mobile-moj-carrefour
fbauch
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-30, 20:33

Re: zakupy

Post autor: fbauch »

Skoro już jesteśmy przy temacie zakupów to poproszę was o poradę. Szukam od dłuższego czasu dobrego sklepu z olejami silnikowymi i nie umiem nic znaleźć. Trafiłam na tą stronę https://olejesilnikowe-sklep.pl/ i chciałabym poczytać o tym sklepie jakieś opinie. Czy ktoś z was tam zamawiał i może mi powiedzieć, czy warto?
Edzio02455
Posty: 1
Rejestracja: 2021-07-02, 12:31

Re: zakupy

Post autor: Edzio02455 »

Zakupy najlepiej robić w internecie. Uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie.
___
Specjaliści w swojej branży: efka-bielsko.pl
marti94
Posty: 2
Rejestracja: 2021-07-19, 16:24

Re: zakupy

Post autor: marti94 »

Kupowałem tam, gdzie pisze młot. Zdecydowanie polecam
Miłosz

Re: zakupy

Post autor: Miłosz »

Moje dzieciaki uwielbiają sport, dlatego najlepszym prezentem są dla nich nowe stroje, albo akcesoria do tenisa i piłki nożnej. Ostatnio trafiłem na stronę https://come-on.pl/ , gdzie mają takie rzeczy w świetnych cenach i chyba już znalazłem prezent na urodziny syna.
Carrafka

Re: zakupy

Post autor: Carrafka »

Ja uwielbiam zakupy w Carrefour. Mam ich aplikację z którą są rabaty i co tydzień pilnuję co jest w ich gazetce ceny niskie jak dawniej. Nieźle zawsze to wychodzi.
Karina

Re: zakupy

Post autor: Karina »

Carrafka pisze: 2021-08-01, 21:46 Ja uwielbiam zakupy w Carrefour. Mam ich aplikację z którą są rabaty i co tydzień pilnuję co jest w ich gazetce ceny niskie jak dawniej. Nieźle zawsze to wychodzi.

A jakie rabaty są w aplikacji? Kupuję w Carrefour ale zazwyczaj zwracam uwagę tylko na rabaty które są w gazetce Ceny niskie jak dawniej .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post