Złota łazienka

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
bolo1696
Posty: 7
Rejestracja: 2017-09-13, 14:15

Re: Złota łazienka

Post autor: bolo1696 »

Jakoś mi nie pasuje.
EkspertDekoral

Re: Złota łazienka

Post autor: EkspertDekoral »

Wielu wybiera taki kolor i firma Dekoral także oferuje odpowiednie środki w tym zakresie, jednak trzeba wiedzieć, czy nadaje się do danego wnętrza. Trzeba też kupić odpowiednią farbę. Na stronach internetowych jest wiele porad takiego malowania, ale dobra farba firmy Dekoral chroni przed uszkodzeniem sobie płytek posadzkowych. Można też zabezpieczyć je specjalnym specyfikiem zabezpieczającym przed plamami. Wiadomo, że powierzchnie powinny być oczyszczone przed malowaniem. Farba w kolorze złotym jest bardzo oryginalna i nie pasuje do wszystkich pomieszczeń. Najlepiej, aby to była duża łazienka, gdzie można wiele nią pomalować. Powierzchnia musi być odtłuszczona, odpylona, bez spękań. Pozdrawiam ekspert Dekoral
mari
Posty: 13
Rejestracja: 2017-12-03, 17:41

Re: Złota łazienka

Post autor: mari »

Co kto lubi. Jak dla mnie trochę zbyt odważna.
Trybik
Posty: 6
Rejestracja: 2018-04-04, 09:55

Re: Złota łazienka

Post autor: Trybik »

mari pisze: 2018-03-26, 09:21 Co kto lubi. Jak dla mnie trochę zbyt odważna.
Dla mnie również, ja bym poszedł w inne kolory. ;)
ada1980
Posty: 6
Rejestracja: 2019-07-01, 11:26

Re: Złota łazienka

Post autor: ada1980 »

Ja znalazłam ekipę remontowa z okolicy znalazłam na serwisie ogłoszeń https://www.gdyniak.pl/
Lucka25
Posty: 11
Rejestracja: 2020-03-05, 12:15

Re: Złota łazienka

Post autor: Lucka25 »

Kiedy frapuje Cię ów problem to obowiązkowo zobacz ten tekst. Z doświadczenia uważam, że doczytasz tu wszystkie najaktualniejsze informacje. Przekonaj się sam - http://lazienka-meble.pl .
aureliofeil
Posty: 11
Rejestracja: 2020-03-06, 08:57
Lokalizacja: Wilamowice

Re: Złota łazienka

Post autor: aureliofeil »

jakieś połączenie złota z bielą lub szarością to spoko, ale samo złoto to raczej za ciężko :/
Awatar użytkownika
xraynor
Posty: 11
Rejestracja: 2020-03-13, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złota łazienka

Post autor: xraynor »

Strasznie podoba mi się złota armatura.
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 2016-09-26, 09:58

Re: Złota łazienka

Post autor: agaa »

Kolory w łazience czy mieszkaniu powinny podobać się przede wszystkim domownikom. Złoty kolor w łazience może się całkiem ciekawie prezentować jeśli nie przesadzisz z jego ilością. Jako bazowy kolor postawiłabym na coś neutralnego, a w kolorze złota zrobiłabym wszelkie dodatki, a nawet częściowo armaturę czy listwy.
Awatar użytkownika
aurelio25
Posty: 3
Rejestracja: 2020-03-26, 15:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Złota łazienka

Post autor: aurelio25 »

Złota armatura i łazienka ze złotymi dodatkami wygląda niesamowicie i na pewno skorzystam z takiego rozwiązania. Do takich dodatków znalazłam w sieci pasujące płytki ceramiczne Tubądzin co o nich sądzicie? Aranżacje na stronie wyglądają zjawiskowo - lubię styl glamour.
yoyekk
Posty: 4
Rejestracja: 2020-08-13, 11:52

Re: Złota łazienka

Post autor: yoyekk »

Bardzo fajne macie pomysły na aranżację łazienki sam teraz jestem w trakcie remontu i ogólnie to sprawdzam też ofertę https://www.calvado.com/lazienka/lustra ... eniem.html lusterka kosmetyczne z podświetleniem przeglądam dla mojej żony, bo takie sobie zażyczyła. Czy jest tu ktoś z doświadczeniem kto mógłby mi doradzić?
janek33266767
Posty: 6
Rejestracja: 2020-07-23, 10:22

Re: Złota łazienka

Post autor: janek33266767 »

Razem z moją małżonką o naszą łazienkę dbamy i mamy ją naprawdę bardzo ładną.Ja dzisiaj nawet przeczytałem artykuł Euphoria Smartcontrol 310 i bardzo dobrze wiem jaki prysznic kupię.Moim zdaniem każdy kto ma mieszkanie powinien mieć bardzo dobrą łazienkę w swoim mieszkaniu.To naprawdę jest bardzo ważne żeby mieć bardzo dobrą łazienkę w domu w dwudziestym pierwszym wieku.Każdemu polecam ten artykuł.
Awatar użytkownika
orionhowe
Posty: 4
Rejestracja: 2020-08-26, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złota łazienka

Post autor: orionhowe »

Łazienka w złotym kolorze? Ciekawy pomysł, ale ja bym chyba w niej długo nie wytrzymał.
Awatar użytkownika
walkeraletha
Posty: 4
Rejestracja: 2020-11-05, 12:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Złota łazienka

Post autor: walkeraletha »

Strasznie podobają mi się baterie łazienkowe w kolorze złota :)
Awatar użytkownika
cecelia44
Posty: 11
Rejestracja: 2020-12-07, 10:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złota łazienka

Post autor: cecelia44 »

Złoty to bardzo mocny i odważny kolor. Nie wiem, czy będzie dobrze wyglądał.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post