Antykoncepcja

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
kajetanka

Re: Antykoncepcja

Post autor: kajetanka »

Decyzja:D? badaniami ginekologa :D mi przepisano belare i ja jestem zadowolona:) tabletki maja nizsza zawartosc hormonow i nie odczuewam zadnych skutkow ubocznych :) wszystko jest super :)
PikPok

Re: Antykoncepcja

Post autor: PikPok »

bralam tabletki chyba przez niecale 3 lata ale ze ciagle zdarzalo mi sie ich zapominac i nie bralam w terminie to zmienilam metode na wkladke levosert i teraz nie musze pamietac o niczym :D
mira

Re: Antykoncepcja

Post autor: mira »

O widzisz, też dobra metoda, ale ja na razie biorę tabletki vines, to antykoncepcja ultralekka, idealna na pierwszą antykoncepcję, może kiedyś o wkładce jeszcze pomyślę
pompeja

Re: Antykoncepcja

Post autor: pompeja »

To dobrze :) Belara to bardzo fajne tabletki z mala iloscia hormonow.. Tez je biore od jakiegos roku i bardzo dobrze sie po nich czuje :D
grzecznalala

Re: Antykoncepcja

Post autor: grzecznalala »

Tulipanek nie boj się że utyjesz :) Poczytaj sobie na stronie antykoncepcjaszytanamiare a napewno sie uspokoisz. Ja swego czasu tez mialam obawy takie jak twoje ale pelna mobilizacja i zrozumienie jak to dziala sprawily ze biore tabletki i nie tyje :)
Cecylia21
Posty: 1
Rejestracja: 2018-05-17, 21:01
Kontakt:

Re: Antykoncepcja

Post autor: Cecylia21 »

Od czego są tabletki? :D
korzym
Posty: 48
Rejestracja: 2022-02-01, 10:21

Re: Antykoncepcja

Post autor: korzym »

Odnośnie tabletek poronnych jest obszerny artykuł na portalu klinika stonava, warto się zapoznać.
olmes
Posty: 9
Rejestracja: 2022-02-23, 13:07

Re: Antykoncepcja

Post autor: olmes »

O faktach i mitach na temat antykoncepcji awaryjnej jest bardzo dobry artykuł na stronie aborcja.cz, warto przeczytać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post