Odchudzanie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
MagdalenaBNC

Odchudzanie

Post autor: MagdalenaBNC »

Czy w przypadku odchudzania zastosowanie suplementu takiego jak Foreverslim w trakcie diety ma sens? Bo na samej diecie ciężko mi idzie i bardzo poważnie rozważam zakup suplementu. Tylko nie wiem, czy musiałabym przerywać obecną dietę, czy dołozyć suplement tak z dnia na dzień, czy odczekać z miesiąc i zacząć od początku?
DominikaGekon

Re: Odchudzanie

Post autor: DominikaGekon »

marmurka pisze: 2017-10-14, 16:24 ja nie wierze w takie cuda :D odpowiednio zrownowazona dieta, cwiczenia i woda do picia i waga bedzie leciec. Dieta to tak naprawde ciezka praca - sama od siebie waga nie spadnie. Ja teraz spozywam 1400 kalorii na dzien w 5 regularnych posilkach, do tego pije naprawde duzo wody, ale na szczescie mam dystrybutor od darnatury.pl/ i do tego cwicze i od lutego schudlam juz 30 kg :) powodzenia !
To uwierz. Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. To co piszesz jest prawdą odnośnie diety i ćwiczeń. Tez jak się odchudzałam, to byłam na diecie oraz ćwiczyłam i to regularnie na siłowni z trenerem. Nie mniej suplement nie ma ciebie sam z siebie odchudzać, tylko ze względu na swój skład, wspomóc przemianę materii, odnowić pierwiastki śladowe w organizmie, które wypłukujesz z potem podczas ćwiczeń, a które wbrew pozorom, przy nagłym zachwianiu ich w organizmie mogą skutecznie przeszkodzić nawet w odchudzaniu
tycka

Re: Odchudzanie

Post autor: tycka »

slyszalam o nim ale nie stosowalam.. ja biore blonnik taki w kapsulkach i dla mnie jest rewelacyjny :) latwiej mi kontrolowac to jak duzo jem i jak czesto bo blonnik zmniejsza apetyt.. trzeba tylko z nim uwazac bo zbyt duza ilosc blonnika powoduje zaparcia i wtedy trzeba sie ratowac pijac dicopeg 10g
Adela

Re: Odchudzanie

Post autor: Adela »

Mi też się wydawało że Forever Slim raczej nie nie sprawdzi.A tu taka niespodzianka.Po trzech miesiącach stosowanie moja waga pokazuje 12 kg mniej
akito
Posty: 2
Rejestracja: 2017-12-22, 13:46

Re: Odchudzanie

Post autor: akito »

Nie wierzę w działanie suplementów diety. Wierzę natomiast w konsekwentne stosowanie zdrowej diety.
malwina91

Re: Odchudzanie

Post autor: malwina91 »

skuteczne odchudzenie to zdrowa i zbilansowana dieta i dużo ruchu, nie eksperymentować z dietami cud bo to jedynie problemy zdrowotne powoduje, tak samo zbyt duża ilość błonnika może zaszkodzić. u mnie spodowała problemy jelitowe i zaparcia z których uratował mnie dopiero dicopeg 10g
Amelia

Re: Odchudzanie

Post autor: Amelia »

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobyu na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Slimunox. U mnie pierwsze 5 kilo mniej bytło już po miesiącu a tych tabletkach dowiedziałam się z fajnie prowadzonego bloga blogowisko tam dziewczyna opisuje swoja walę z nadwagą.
minozaur

Re: Odchudzanie

Post autor: minozaur »

Ja nioe uwazam by stosowanie takich rzeczy mialo sens... Wystarczy zdrowo jesc, najlepiej bezglutenowe badz ketogeniczne, mozna tez ekologiczne bo maja mniej chemi i konserwantow, do tego duzo wody i oczywiscie ruch.. ja posilki jadam przerozne, ale wlasnie z bio certyfikatami, czasem tez zamawiam w cateringu w maco bios barze bo maja wlasnie taka kuchnie ktora mi odpowiada a do tego jest tanie i smaczne
Domatorka

Re: Odchudzanie

Post autor: Domatorka »

akito pisze: 2017-12-22, 14:14 Nie wierzę w działanie suplementów diety. Wierzę natomiast w konsekwentne stosowanie zdrowej diety.
No dokladnie tak. Nie ma co ryzykowac z ta chemia, skoro dobrze dopasowana dieta i cwiczenia dadza milion razy lepsze efekty. Sama cos o tym wiem, bo stosuje diete od dietetyka Michała Wrzoska, ktory ulozyl ja na podstawie wypelnionych przeze mnie formularzy. Do tego dostalam instrukcje treningow - co jak i kiedy i waga leci w dol stabilnie i zdrowo.
mała

Re: Odchudzanie

Post autor: mała »

skuteczne odchudzenie to zdrowa i zbilansowana dieta i dużo ruchu, nie eksperymentować z dietami cud bo to jedynie problemy zdrowotne powoduje, tak samo zbyt duża ilość błonnika może zaszkodzić. u mnie spodowała problemy jelitowe i zaparcia z których uratowała mnie dopiero Intesta z maślanem sodu
Lustrzanka
Posty: 6
Rejestracja: 2018-12-04, 20:10

Re: Odchudzanie

Post autor: Lustrzanka »

Zgadzam się, że nie ma co łykać podejrzanych tabletek. Lepiej postawić na zdrową dietę i sport, każdy wtedy schudnie, oczywiście jeśli będzie uczciwie przestrzegał tego co ma jeść. Poczytaj sobie na stronie http://www.kuchniajogurtowa.pl/ jak zastosować jogurt naturalny zamiast śmietany, inne produkty też można zastąpić zdrowymi np. białe pieczywo razowym.
Lili
Posty: 11
Rejestracja: 2018-07-08, 12:56
Kontakt:

Re: Odchudzanie

Post autor: Lili »

Ja dużo trenuje. Codziennie można mnie spotkać na słowni. To jest mój sposób na odchudzanie. Jeśli ktoś też tak trenuje jak ja to na pewno kupuje zdrową żywność. Na stronie https://mamutpro.pl/odzywki-na-mase-gainery-25 tutaj możecie kupić zdrową żywność oraz suplementy czy odżywki. Bardzo fajna strona na której można też poczytać ciekawego bloga. Jak kupicie za 250 złotych to dostawę macie za darmo. Polecam zajrzeć na stronę.
Benioo
Posty: 8
Rejestracja: 2019-01-31, 09:39

Re: Odchudzanie

Post autor: Benioo »

Wiele fajnych porad na temat ćwiczeń możecie znaleźć na tym blogu BodyNetics https://www.bodynetics.com/blog. Maj a tam fajne filmiki z ćwiczeniami i podpowiadają jak robić je prawidłowo. Dodatkowo na stronie znajdziecie sklep z akcesoriami do ćwiczenia. Jeśli ktoś lubi sobie pracować nad sobą w domu, to warto sprawdzić tę stronę.
KatarzynaG

Re: Odchudzanie

Post autor: KatarzynaG »

Moim zdaniuem jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się nadwagi jest zastosowanie Slimunox. Mi wystarczyły 3 miesiące bym pozbyła się jej w całości
Mitka
Posty: 12
Rejestracja: 2019-02-22, 16:02
Lokalizacja: Bochnia

Re: Odchudzanie

Post autor: Mitka »

Jeśli już stosujesz jakąś dietę to trzymaj się jej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post