Odchudzanie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
bortanna
Posty: 1
Rejestracja: 2019-04-09, 11:09

Re: Odchudzanie

Post autor: bortanna »

Połączyłam sport i odpowiednio dobraną dietę. Ponad rok temu zaczęłam uczęszczać na tańce (od 1 razu w tygodniu, aż po kilka razy w tygodniu obecnie), na początku skorzystałam również z oferty catering dietetyczny Łódź, stosowałam tę dietę przez około 3 miesiące. Pokazała mi ona jak w odpowiedni sposób zbilansować swoją dietę i zmniejszyć ilość spożywanych kalorii, dzięki czemu obecnie sama jestem w stanie przygotowywać sobie posiłki, inspirując się niekiedy internetem lub zamawiając ów posiłki w pudełku od czasu do czasu.
damainek33
Posty: 1
Rejestracja: 2019-04-11, 09:00

Re: Odchudzanie

Post autor: damainek33 »

Ja ostatnio żeby schudnąć zacząłem uprawiać boks.Bardzo dużo na temat boksu czytam na stronie internetowej. Ostatnio nawet znalazłem artykuł Czym napełnić worek treningowy-bokserski?
Julita

Re: Odchudzanie

Post autor: Julita »

Mi w odchudzaniu bardzo skutecznie pomógł Foreverslim, dzięki niemu w niecałe 2 miesiące pozbyłam się 6kg
Karolina1

Re: Odchudzanie

Post autor: Karolina1 »

Ja jestem bardzo zadowolona z tabletek Slimunox, nie dość że schudłam to i lepsze samopoczucie do mnie wróciło
Czarodziejka

Re: Odchudzanie

Post autor: Czarodziejka »

Ja z siostra zaczęłyśmy się odchudzać za pomocą Foreverslim, i sukces jest bo schudłyśmy w 3 miesiące 12-13kg
Karyna

Re: Odchudzanie

Post autor: Karyna »

Ja bez problemu schudłam za pomocą Slimunox i diety która miałam
Matka

Re: Odchudzanie

Post autor: Matka »

Ja aby schudnąć postanowiłam wziąć Foreverslim, ale widze że te opinie sa prawdziwe,że działa, ponieważ ja dzięki niemu utraciłam cała nadwage
Sanderka

Re: Odchudzanie

Post autor: Sanderka »

Ja jestem bardzo zadowolona z Slimunox, schudłam dzięki temu preparatowi 14kg w 3 miesiące, i teraz nie mam przynajmniej boczków ;)
Patrycja23

Re: Odchudzanie

Post autor: Patrycja23 »

Ja akurat podczas odchudzania zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z wyboru, bo z suplementem trafiłam idealnie. W 3 miesiące schudłam 12 kilo
Joanna39

Re: Odchudzanie

Post autor: Joanna39 »

Ja bardzo długo walczyłam z nadwagą, w końcu udało mi sie ja pokonać, nie mniej nie ukrywam, ze bardzo duże znaczenie miał fakt zastosowanie Slimunox
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Re: Odchudzanie

Post autor: Proalfa »

Moja siostra też zdecydowała się na zastosowanie Slimunoix i patrząc na efekt tego odchudzania to moim zdaniem bardzo dobrze wybrała
Gnieszka

Re: Odchudzanie

Post autor: Gnieszka »

Ja zdecydowałam sie na zastosowanie Foreverslim podczas odchudzania i to było dokładnie to czego mi było potrzeba by pozbyć się nadwagi
Weronika

Re: Odchudzanie

Post autor: Weronika »

W moim przypadku po zastosowaniu Foreverslim moja waga spoadłą o 12 kilogramów. Jak dla mnie to bardzo duży skok z poziomu nadwagio, do normalnego wyglądu i bardzo się cieszę, ze mi się udało
ale6498
Posty: 5
Rejestracja: 2019-08-06, 14:09

Re: Odchudzanie

Post autor: ale6498 »

Jeżeli chodzi o zabieg liposukcji to polecam gorąco http://klinikamiracki.pl Pracjują tam najlepsi specjaliści. Profesjonalne podejście do klienta . Ja wykonywałam : Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który pozwala na szybkie i zarazem małoinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej. Zabieg bez bolesny a efekty szybko widać .
MAŁPISZON
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-07, 12:12
Kontakt:

Re: Odchudzanie

Post autor: MAŁPISZON »

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post