Odchudzanie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
MagdalenaBNC

Odchudzanie

Post autor: MagdalenaBNC » 2017-10-10, 15:50

Czy w przypadku odchudzania zastosowanie suplementu takiego jak Foreverslim w trakcie diety ma sens? Bo na samej diecie ciężko mi idzie i bardzo poważnie rozważam zakup suplementu. Tylko nie wiem, czy musiałabym przerywać obecną dietę, czy dołozyć suplement tak z dnia na dzień, czy odczekać z miesiąc i zacząć od początku?

DominikaGekon

Re: Odchudzanie

Post autor: DominikaGekon » 2017-10-19, 19:15

marmurka pisze:
2017-10-14, 16:24
ja nie wierze w takie cuda :D odpowiednio zrownowazona dieta, cwiczenia i woda do picia i waga bedzie leciec. Dieta to tak naprawde ciezka praca - sama od siebie waga nie spadnie. Ja teraz spozywam 1400 kalorii na dzien w 5 regularnych posilkach, do tego pije naprawde duzo wody, ale na szczescie mam dystrybutor od darnatury.pl/ i do tego cwicze i od lutego schudlam juz 30 kg :) powodzenia !
To uwierz. Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. To co piszesz jest prawdą odnośnie diety i ćwiczeń. Tez jak się odchudzałam, to byłam na diecie oraz ćwiczyłam i to regularnie na siłowni z trenerem. Nie mniej suplement nie ma ciebie sam z siebie odchudzać, tylko ze względu na swój skład, wspomóc przemianę materii, odnowić pierwiastki śladowe w organizmie, które wypłukujesz z potem podczas ćwiczeń, a które wbrew pozorom, przy nagłym zachwianiu ich w organizmie mogą skutecznie przeszkodzić nawet w odchudzaniu

tycka

Post autor: tycka » 2017-11-29, 15:55

slyszalam o nim ale nie stosowalam.. ja biore blonnik taki w kapsulkach i dla mnie jest rewelacyjny :) latwiej mi kontrolowac to jak duzo jem i jak czesto bo blonnik zmniejsza apetyt.. trzeba tylko z nim uwazac bo zbyt duza ilosc blonnika powoduje zaparcia i wtedy trzeba sie ratowac pijac dicopeg 10g

Adela

Post autor: Adela » 2017-12-06, 14:14

Mi też się wydawało że Forever Slim raczej nie nie sprawdzi.A tu taka niespodzianka.Po trzech miesiącach stosowanie moja waga pokazuje 12 kg mniej

ODPOWIEDZ