Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
kate
Posty: 2
Rejestracja: 2017-06-30, 21:17

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: kate »

Dokladnie tak.
Jagodzia
Posty: 4
Rejestracja: 2017-11-14, 09:57

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: Jagodzia »

Ale studia kosmetyczne - po studiach to raczej jesteś kosmetologiem a nie kosmetyczką, masz większą wiedzę i wykonujesz inne prace niż kosmetyczka
Iskierka
Posty: 3
Rejestracja: 2017-10-26, 15:14

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: Iskierka »

Myślę, że i jedno i drugie jest dobrym rozwiązaniem na studiach zdobędziesz odpowiednią wiedzę i wykształcenie natomiast szkolenia wprowadzą Cię praktycznie i nauczą wykonywania najnowszych zabiegów. Szkolenia oraz sprawdzony sprzęt znajdziesz tutaj rf frakcyjny
ada1980
Posty: 6
Rejestracja: 2019-07-01, 11:26

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: ada1980 »

Ja tam wole zrobić kurs kosmetyczny, który uprawnia mnie do zawodu. Chce iść do pracy jak najszybciej.
Ostatnio widziałam ofertę kursu kosmetycznego na https://www.bydgoszczak.pl i chyba się zapisze
runolfssonryleigh
Posty: 4
Rejestracja: 2019-09-18, 11:52

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: runolfssonryleigh »

Ostatnio poprzez stronę internetową https://marianopania.pl/czy-w-gabinecie ... yc-lekarz/ trafiłem na artykuł, czy w gabinecie medycyny estetycznej może pracować kosmetyczka. Zainteresował mnie ten temat i piszę do Was z pytaniem, czy ktoś spotkał się z tym, że w takim gabinecie była kosmetyczka? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
rosenbaumjavier
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-17, 10:44
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: rosenbaumjavier »

Zawsze można to połączyć, na studiach nauczysz się podstaw i ogólnej teorii, ze szkoleń wyniesiesz potrzebną praktykę. Wtedy będziesz najlepiej przygotowana do zawodu.
Awatar użytkownika
ichamplin
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-18, 23:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: ichamplin »

Ja wybrałam najpierw studia, jakby mi nie wyszło to poszłabym na szkolenia :D
justa

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: justa »

Studia są dobre pod kątem teoretycznym. Więcej umiejętności praktycznych zdobędziesz na szkoleniach. Ja polecam szkolenie z przedłużania rzęs. Prowadzone przez jedyną w Polsce trenerkę amerykańskiej marki Ultimate, która sędziuje w konkursach międzynarodowych. Już w listopadzie kolejne szkolenie. W cenie pakiet startowy na 6 mcy, także zaraz po szkoleniu możesz zacząć zarabiać. Więcej info znajdziesz na fan pagu Pro Civitas. Wpisz na facebooku @szkolaprocivitas
asia70
Posty: 3
Rejestracja: 2019-10-26, 17:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: asia70 »

Szkolenia dają praktyczne umiejętności, ale na studiach kosmetycznych też dużo się dowiesz, wiedzę podstawową trzeba posiadać.
dominika321

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: dominika321 »

asia70 pisze: 2019-10-26, 18:03 Szkolenia dają praktyczne umiejętności, ale na studiach kosmetycznych też dużo się dowiesz, wiedzę podstawową trzeba posiadać.
Jestem tego samego zdania. Ja po studiach postawiłabym na kosmetologię kursy które dużo pomogą w podniesieniu kwalifikacji
Można podejrzeć jakie kwalifikacje mają w salonach kosmetycznych https://medycynaestetycznawarszawa.com.pl/
Awatar użytkownika
qmuller
Posty: 3
Rejestracja: 2022-06-14, 12:25
Lokalizacja: Lubin

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: qmuller »

To prawda. Myślę, że warto iść na tego typu studia. Pozdrawiam! :D
MartaPietrzyk
Posty: 11
Rejestracja: 2022-03-25, 13:24

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: MartaPietrzyk »

Zdecydowanie studia, szkolenia nie dadzą tyle samo co nauka akademicka
haniagemzik
Posty: 1
Rejestracja: 2022-10-16, 14:12

Re: Studia czy szkolenia kosmetyczne?

Post autor: haniagemzik »

Moim zdaniem szkolenie nigdy nie zastąpi studiów. Warto wybrać sobie dobry i przyszłościowy zawód. Takim kierunkiem jest na pewno medycyna. a stronie internetowej znajdziecie informację czym charakteryzuje się ten kierunek https://students.pl/artykuly/lekarz/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post