Serum przeciwzmarszczkowe

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Mamałyga
Posty: 16
Rejestracja: 2017-05-09, 11:47

Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: Mamałyga »

Jakie polecacie serum przeciwzmarszczkowe? Najlepiej, żeby chroniło nie tylko twarz, ale również szyję. Mam kilka typów, ale jak na razie nie zdecydowałam się na żaden, bo wolałabym poczytać opinie. A pytanie dodatkowe jest takie, od którego wieku najlepiej jest stosować taki kosmetyk?
magdallena

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: magdallena »

ja po prostu używam bardzo dobrych kremów i praktycznie nie mam zmarszczek :) a jak zauważyłam delikatne worki pod moimi oczami to od razu zakupiłam Remescar i mój problem przestał być widoczny :)
cytrynka01
Posty: 3
Rejestracja: 2018-02-18, 02:04

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: cytrynka01 »

Osobiście używam olejku Bio-Oil - to specjalistyczny preparat, przevadany klinicznie, dostępny w aptekach i drogeriach. Działa na blizny, rozstępy, ale na zmarszczki również się nadaje. Ja go stosuję od klilku miesięcy i zmarszczki wokól oczu są płytsze, mniej widoczne. Dodatkoeo nawilża skórę, przez co jest też miło gładka. Polecam.
pomarańczka

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: pomarańczka »

Na moją twarz nie pomogly zadne kremy ani maści... moja babcia miala wielkie zmarszczki, moja mama w wieku 35 lat podobnie wiec i u mnie dosc szybko zaczely sie pojawiac. Sposobem pozbycia sie ich byl dla mnie botoks. Zabieg mialam w Warszawie w klinice Melitus i w koncu jestem zadowolona ze swojego wygladu
klarabik

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: klarabik »

U mnie zadne cuda nie dzialaly... Niestety ;d dopiero jak zdecydowalam sie na zabieg z osoczem bogatopylkowym w Bienkowscy Clinic w Czestochowie pomogl mojej twarzy wrocic do mlodszej wersji :) Buzia nie tylko wyglada mlodziej, ale skora jest tez promienniejsza i bardziej jedrna.
Monday65
Posty: 9
Rejestracja: 2017-11-14, 21:03

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: Monday65 »

Myślę, że należy stawiać na sprawdzone, cieszące się dobrą opinią marki. Ale takie kremy mają też swoją, dość wysoką cenę. Swoją drogą uważam, że najlepsze efekty dają profesjonalne zabiegi przeciwzmarszczkowe. Moja siostra często korzysta z usług tego typu w Gabinecie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka – Kruk i jest zachwycona efektami. Również uważam, że wygląd jej skóry bardzo się poprawił, a zmarszczki są wygładzone. Tutaj http://gorlickakruk.pl/zabiegi-przeciwzmarszczkowe/ można poczytać o oferowanych usługach. :) :ok:
kowalenka

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: kowalenka »

Ja tez nie mam nic przeciwko zabiegom. Sama wypelnialam zmarszczki kwasem hialuronowym w Bienkowscy Clinic w Czestochowie i przyznaje - efekty sa o niebo lepsze niz przy kosmetykach :)
samecka

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: samecka »

Myślę że na pewno na początku warto jest spróbować czy kremy będą tutaj pomoce. Nie dziwmy się ale w wielu przypadkach to właśnie dzięki nim nasza skóra zaczyna lepiej wyglądać a my zaczynamy znowu się czuć atrakcyjnie. U mnie tak właśnie było, bo dzięki kremowi cetaphil ps lipoaktywny moje przebarwienia zaczynały znikać, twarz zrobiła się jaśniejsza i bardziej gładka. Sama byłam i nadal jestem w szoku, że ten krem tak świetnie sobie dawał i daje radę i to bez pomocy chirurga
ikar
Posty: 5
Rejestracja: 2018-08-23, 11:29
Kontakt:

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: ikar »

Myslę, że zdrowe podejście do zmarszczek jest równie ważne, jak nie ważniejsze niż najlepsze nawet serum. Starzejemy się - to normalne.
Mamałyga
Posty: 16
Rejestracja: 2017-05-09, 11:47

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: Mamałyga »

No pewnie, że to normalne że się starzejemy, ale każdy jednak starzeje się w inny sposób, szybciej bądź wolniej itp. A skoro ma się pieniądze, które można przeznaczyć na takie jakby wspomagacze urody to dlaczego by nie? :D Ja też co jakiś czas chodzę na różne zabiegi do https://drparadowska.pl/ i dzięki temu nawet lepiej się czuję.
brak
Posty: 7
Rejestracja: 2019-08-14, 11:22

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: brak »

Ja już jestem 50+ i jakieś kremy mi nie pomagają. Więc zamiast kupować jakiś drogie kremy, wolę praktycznie tyle samo wydać na botoks i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Jak przeliczycie, zabieg trzyma do 12 miesięcy, ile wydacie na dobre kremy przez rok - tyle samo co na zabieg. A efekt jest nieporównywalny.
ramonka

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: ramonka »

ja tez mialam wypeniane kwasem hialuronowym :) sporo tych zmarszczek sie u mnie ostatnio pojawilo, musialam jakos zadzialac :) bez namyslu wybralam sie do Dermedu w Katowicach :) najlepsza klinika jak dla mnie, jestem bardzo zadowolona
anabellebsack
Posty: 4
Rejestracja: 2019-11-06, 09:29
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: anabellebsack »

Na pewno pomoże coś co ma w składzie kwas hialuronowy, który spłyca zmarszczki, lub retinol działający przeciwstarzeniowo.
baumbach12
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-24, 18:12
Lokalizacja: Poznań

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: baumbach12 »

Dobrze jest, aby kosmetyki posiadały naturalne składniki.
Malwina23
Posty: 35
Rejestracja: 2021-07-07, 10:08

Re: Serum przeciwzmarszczkowe

Post autor: Malwina23 »

A probowalas moze serum z linii złote ceramidy? bardzo dobre przeciwzmarszczkowe. kupilam mamie i jest bardzo zadowolona z efektów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post