Gdzie na wakacje?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
rwalsh
Posty: 4
Rejestracja: 2022-02-23, 09:26

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: rwalsh »

Myślę, że ten rok jest już nieco spokojniejszy i w końcu uda się spędzić wymarzone wakacje za granicą. My planujemy wyjazd do Włoch i mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem :)
Awatar użytkownika
jaidaschuster
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-14, 23:08
Lokalizacja: Giżycko

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: jaidaschuster »

My w tym roku zarezerwowaliśmy sobie dwutygodniowy pobyt w Hotelu Masovia w Giżycku www.hotelmasovia.pl/. Bardzo lubię Giżycko, takie niewielkie turystyczne miasteczko, w którym jest wszystko czego potrzebujesz w trakcie wakacji, a przy okazji nie jest to zatłoczona nadmorska okolica. Cieszę się strasznie, że udało mi się znaleźć hotel 500 metrów od plaży i jeziora. Jeśli tylko pogoda nam dopisze, to będzie cudownie.
anna114
Posty: 11
Rejestracja: 2022-08-03, 10:10

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: anna114 »

Na Mazury lub Kaszuby
adriennejohnston
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-17, 13:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: adriennejohnston »

Jeśli wakacje, to tylko Bieszczady.
hannapilarz
Posty: 1
Rejestracja: 2023-02-01, 18:12

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: hannapilarz »

Jeśli chodzi o wycieczki dla dzieci Warszawa to z organizacją świetnie radzi sobie centrum edukacyjne https://smartkidsplanet.pl/przedszkola-i-szkoly/. Warto zapoznać się z ich ofertą.
IskaPavlova
Posty: 7
Rejestracja: 2022-03-28, 12:29

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: IskaPavlova »

Warszawa jest pięknym miastem ;) jest co zwiedzać tylko jak się wybrać to od razu na 4-5 dni. Tak mi się wydaje. Co do dłuższych wakacji gdzieś za granicę, to zdecydowanie warto wybrać się gdzieś za granicę. Na pewno warto korzystać z ofert last minute jak tutaj https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt
Awatar użytkownika
thettinger
Posty: 4
Rejestracja: 2023-03-21, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: thettinger »

Chciałbym wyjechać do Grecji w te wakacje.
Sunny

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Sunny »

Jeśli wybieracie się na wakacje z dziećmi to mogę polecić między innymi Zajazd Jurajski w Podlesicach. Na miejscu jest sporo atrakcji, które spodobają się zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Awatar użytkownika
amparo59
Posty: 4
Rejestracja: 2023-04-21, 09:33

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: amparo59 »

tak gdzie nas stać
Marek29

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Marek29 »

W tym roku nie jechałem nigdzie, ale na przyszły rok planuję Kubę. Wiem, że sam dobrze nie zorganizowałbym takiej wycieczki, dlatego myślę, że pomoc biura podróży będzie rozsądnym rozwiązaniem. Pod adresem: https://nomade.pl/kuba udało mi się znaleźć ofertę jednego z takich biur.
Gość

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Gość »

Planujesz wycieczkę po Dolnym Śląsku? Według mnie, kombinacja Wrocławia, Karpacza i Szklarskiej Poręby to świetny pomysł. W ciągu pięciu dni można zwiedzić najważniejsze atrakcje tych miejsc, w tym Świątynię Wang czy Zamek w Książu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej propozycji, zerknij na wrocław karpacz.
Awatar użytkownika
kassulkeamara
Posty: 1
Rejestracja: 2023-10-12, 14:30
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kassulkeamara »

Aby zredukować koszty, wiele osób decyduje się na zakup samochodu dostawczego i samodzielne przerobienie go na kampera. Takie rozwiązanie daje też większą swobodę aranżacyjną i możliwość dostosowania wyposażenia do swojej koncepcji. W serwisach z ogłoszeniami można znaleźć wiele akcesoriów, które przydadzą się podczas budowania swojego domu na kółkach.


___________________________
WYPRAWA KAMPEREM – POMYSŁ NA WAKACJE, CZY SPOSÓB NA ŻYCIE?
Gość

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Gość »

kilimandżaro wyprawa to marzenie wielu podróżników. To najwyższy szczyt Afryki, oferujący różnorodne trasy i niezapomniane doświadczenia. Idealne dla tych, którzy chcą podbić jeden z legendarnych Siedmiu Szczytów.
Awatar użytkownika
kkeebler
Posty: 3
Rejestracja: 2023-12-18, 17:52
Lokalizacja: Giżycko

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kkeebler »

A co sądzicie o Mazurach z dziećmi? W trakcie urlopowego wypoczynku z dzieckiem nie każdy dzień spędzamy na wędrówkach, żeglowaniu czy zwiedzaniu. Potrzebny jest odpoczynek w miejscu, gdzie kilkulatek będzie miał bezpieczną przestrzeń do zabawy, a w razie niepogody ciekawe miejsce do kreatywnych zajęć. Szukamy więc pięknego miejsca, z mnóstwem atrakcji i licznymi udogodnieniami dla całej rodziny. W sieci znalazłam to miejsce - https://pieknagora.pl/pl/mazury-z-dziec ... ie-nudzic/ co sądzicie?
imarats3
Posty: 4
Rejestracja: 2023-12-18, 13:32

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: imarats3 »

To jest zagadnienie, które może wymagać dalszej analizy i badań.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post