Fizjoterapeuta w Płońsku

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Andzia23

Fizjoterapeuta w Płońsku

Post autor: Andzia23 »

Dobry wieczór
Czy macie może jakieś namiary na dobrego Fizjoterapeutę w Płońsku. Trafiłam na dr Bafetowskiego. Czy może ktoś miał z nim styczność? Będę wdzięczna za wszelkie opinie na jego temat, bardzo zależy mi na czasie.
Ola321

Re: Fizjoterapeuta w Płońsku

Post autor: Ola321 »

Witam!
Wszystko zależy od tego, jaki masz problem zdrowotny i co chcesz rehabilitować. Jak każdy fizjoterapeuta także i P.Bafeltowski ma swoje mocne i słabsze strony, na jednych chorobach zna się lepiej, na innym mniej. Podaj więcej szczegółów. Ola.
Andzia23

Re: Fizjoterapeuta w Płońsku

Post autor: Andzia23 »

Otóż chodzi mi o rehabilitację po poważnym wypadku samochodowym. W prawdzie chodzę, ale bardzo boli mnie przy tym kręgosłup i tak na dobrą sprawę, doskwiera mi mocno przy wszystkich domowych czynnościach.
Ola321

Re: Fizjoterapeuta w Płońsku

Post autor: Ola321 »

Niech Cię najpierw zbada jakiś lekarz rehabilitacji, on Ci wszystko wytłumaczy, skąd się biorą dolegliwości bólowe, jak sobie z nimi radzić, dobierze odpowiednie ćwiczenia i zabiegi. Ja mam swojego lekarza rehabilitacji, który monitoruje leczenie oraz rehabilitanta, który ze mną ćwiczy i jestem z tego układu bardzo zadowolona. Ola.
Awatar użytkownika
abbottzoila
Posty: 7
Rejestracja: 2023-11-29, 13:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Fizjoterapeuta w Płońsku

Post autor: abbottzoila »

Mimo bardzo wysokiej skuteczności i popularności medycyny akademickiej (konwencjonalnej), nadal metody leczenia z zakresu tradycyjnej medycyny (niekonwencjonalnej) nie tracą na ważności. Niektóre z jej elementów nawet stają się coraz popularniejsze. Przykładem takiego sposobu leczenia czy łagodzenia różnorodnych objawów jest akupunktura. Czy ktoś z Was korzystał z akupunktury w Krakowie - https://itcmkrakow.pl/?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post