Jaka sukienka na komunie

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Ola3

Jaka sukienka na komunie

Post autor: Ola3 »

Mam problem bo muszę kupic sukienke na komunie mojej cóki, nosze rozmiar 46 i dość ciezko coś znaleźc dobrej cenie, wiecie gdzie znajdę ładne niedrogie sukienki w tym rozmiarze ?
Ciszaaa
Posty: 7
Rejestracja: 2015-11-16, 13:27

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: Ciszaaa »

Uwaga, dla kobiet o większych rozmiarach polecam sklep Bialcon. Sama tam kupuję, bo mało jest niestety miejsc gdzie można kupić coś w większym rozmiarze, co nie wygląda jak bezkształtna masa.
kaka13
Posty: 5
Rejestracja: 2017-04-10, 09:59
Kontakt:

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: kaka13 »

Biała? Dla mamy dziewczynki która ma komunie? No nie wiem ;) Ja bym przede wszystkich rozejrzała się po sklepach stacjonarnych, potem ewentualnie w sieci.
manisia

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: manisia »

Ja lubię kupować w necie, znam swój rozmiar i wszystko na mnie pasuje bez przymierzania, mogę kupować w ciemno. Kupowanie w necie to niższe ceny a jak trafisz na hurt odzieży to już zupełnie można zaszaleć z zakupami, na początek wybrałam 2 sukienki, bluzeczkę i fajne buty.
OlaSmok
Posty: 5
Rejestracja: 2017-05-15, 10:27
Kontakt:

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: OlaSmok »

Również stawiam zazwyczaj na skromność, a w internecie szukałaś? W sieci na pewno jest mnóstwo sukienek w przeróżnych rozmiarach.
mariolam
Posty: 1
Rejestracja: 2017-07-24, 15:21

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: mariolam »

W grę wchodzą sukienki bardzo eleganckie i polskich projektantów, takie sukienki możesz znaleźć w sklepie internetowych z sukienkami damskimi.
kalinka

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: kalinka »

A może oglądałaś sobie w sklepie Quiosque? Ja zazwyczaj tam kupuje sukienki na wszystkie okazje bo mają spory wybór a ceny nie wgniatają w ziemię jak w niektórych sklepach :)
ronata

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: ronata »

a może zamiast sukienki założysz eleganckie spodnie wizytowe i do tego jakąś bluzkę czy koszulę. Ja ubrania na szczególne okazję kiedy muszę wyglądać wyjątkowo kupuje w sklepie internetowym Eye for fashion. Teraz można kupić tam spodnie w dobrej cenie: https://eyeforfashion.pl/odziez/spodnie?page=all Na pewno nie zawiedziesz się na ich jakości.
Sama noszę większy rozmiar bo 42 i przyznam się szczerze że często mam problem z kupnem sukienki w której wyglądałabym dobrze. Teraz modne są sukienki ściśle przylegające do ciała albo z kopertowym dekoltem. Niestety jestem posiadaczką wystającego brzucha i dużego biustu więc w takich sukienkach nie wyglądam za dobrze. Dlatego też na specjalne wyjścia preferuje założyć eleganckie spodnie i luźniejszą górę. Bardzo często udaje mi się znaleźć tuniki które umiejętnie maskują mankamenty mojej firgury
Awatar użytkownika
sallysauer
Posty: 3
Rejestracja: 2019-12-09, 17:37

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: sallysauer »

Komunia, to wymiar duchowy i tak według mnie należy do niej podchodzić.
Wiki11

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: Wiki11 »

A ja odkryłam niedawno ten sklep lejdi pl/ i jestem mega zadowolona. Za jednym razem kupiłam sobie sukienkę, torebkę, bieliznę i biżuterię na wesele. Tylko butów musiałam poszukać osobno.
joanna33
Posty: 1
Rejestracja: 2020-10-18, 22:24

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: joanna33 »

Polecam sklep https://sukienki.pl mają modne i skromne sukienki idealne na tego typu przyjęcia
popen

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: popen »

Przykład pięknej sukienki, która robi różnicę - https://www.merg.pl/product-pol-87480-M ... LKOWA.html Czy każdej musi się ona podobać? No nie do końca, ale myślę, że większość kobiet będzie w niej wyglądać po prostu pięknie. Jest długa, estetyczna, robi wrażenie. Czy jest to klimat dla każdej? Nie do końca, ale na pewno trudno się w jej przypadku o cokolwiek czepiać.
Dorota55

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: Dorota55 »

Jeśli chodzi o prezent na komunię to warto też pomyśleć poważnie o takiej opcji jak rower dla dziewczynki na komunię: https://www.metrobikes.pl/pl/c/Rowery/9 . Bardzo często rower jest podstawowym prezentem komunijnym :) Moja córka na pewno by się ucieszyła.
Awatar użytkownika
hhermann
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-12, 09:27
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: hhermann »

Napewno nie wyzywająca ponieważ stoi się pod ołtarzem.
Ewa91

Re: Jaka sukienka na komunie

Post autor: Ewa91 »

Dla mamy albo matki chrzestnej, najlepiej sprawdzi się jakaś elegancka sukienka w kwiaty albo sukienka maxi na lato :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post