Najlepsze konto osobiste

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
adik356
Posty: 3
Rejestracja: 2014-06-19, 14:01

Najlepsze konto osobiste

Post autor: adik356 »

Witam. Gdzie macie założone konto osobiste? Fajną porównywarkę znalazłem i zdecydowanie ING jest w tym miesiącu na prowadzeniu, ale wolę się upewnić. Co polecacie Wy?
twojtyp
Posty: 5
Rejestracja: 2014-10-30, 09:21
Kontakt:

Re: Najlepsze konto osobiste

Post autor: twojtyp »

Jak dla mnie mBank. Założyłam u nich konto mobilne i jest bardzo dobre. Zero opłat, wystarczy płacić kartą. Wszystkie sprawy załatwiasz mobilnie. Mają fajną aplikację na smartfony. Przed wyborem idź popytaj w bankach, wtedy masz informacje z pierwszej ręki i zdecydujesz jakie ci odpowiada
wioluska

Re: Najlepsze konto osobiste

Post autor: wioluska »

Najlepsze konto w MERITUM BANKU, konto normalnie za 0,00zł.
Wyrobienie karty NIC nie kosztuje, tak jak utrzymanie konta.
A co najfajniejsze jest nie musze nic wpłacac aby miec za darmo konto :)
Oczywiście aplikacja na smartfona jest:)

Mam konto w Meritum i polecam każdemu..
haniakiel
Posty: 1
Rejestracja: 2016-10-31, 14:10

Re: Najlepsze konto osobiste

Post autor: haniakiel »

Najlepsze konto masz w Millennium. Wszystko za darmo, razem z wypłatami ze wszystkich bankomatów. Wystarczy, że zapewnisz wpływy na konto w wysokości 1000 zł i wykonasz jedną płatność w miesiącu. Jeśli jesteś jeszcze studentem, wystarczy tylko płatność kartą.
Titusbajdus
Posty: 41
Rejestracja: 2017-04-05, 11:22

Re: Najlepsze konto osobiste

Post autor: Titusbajdus »

jak dla mnie to wszystkie te konta bankowe są takie same, nie widzę między nimi większej różnicy.
Titusbajdus
Posty: 41
Rejestracja: 2017-04-05, 11:22

Re: Najlepsze konto osobiste

Post autor: Titusbajdus »

ja też mam w BZWBK ale nie jestem zadowolona. M.in. za te opłaty które naliczają sobie, jak im pasuje.
adrian0989

Re: Najlepsze konto osobiste

Post autor: adrian0989 »

Nie wiem które najlepsze ale wiem jakie ja mam. A mam konto w raiffeisen za które nie płacę. Mam też darmowe bankomaty i bankowe internowanie. jak dla mnie w sam raz.
Awatar użytkownika
boylechyna
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-04, 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsze konto osobiste

Post autor: boylechyna »

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i wykonujesz liczne rozliczenia z zagranicznymi kontrahentami to kolejny argument by założyć konto walutowe. Dzięki niemu szybko i bezpiecznie zrealizujesz transakcje poprzez łączność bankową SWIFT, które pozwalają na transfer środków na dowolne konto, w dowolnym banku w każdym państwie https://www.bslubaczow.pl/konta-i/konto-walutowe,120
Amaro
Posty: 11
Rejestracja: 2021-01-13, 11:48

Re: Najlepsze konto osobiste

Post autor: Amaro »

Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb, czasami jeden warunek korzystania z danej usługi może być kluczowy dla konkretnej osoby. Warto sobie poczytać i sprawdzić różne oferty na portalach jak ten https://bino24.pl/ i wyszukać to, co nas konkretnie interesuje https://bino24.pl/ranking-kredytow-hipo ... umenckich/. Wydaje mi się, że to różnicę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post