Jak płacić kartą przez internet ?

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Awatar użytkownika
emesz
Posty: 18
Rejestracja: 2010-01-10, 16:14
Kontakt:

Jak płacić kartą przez internet ?

Post autor: emesz »

Ostatnio ktoś zarzucił mi, że płacenie kartą w sieci jest niebezpieczne. Postanowiłem więc pokazać Ci jak płacić kartą przez internet. Płacenie kartą w sieci staje się coraz bardziej powszechne. Głównie ze względu na rosnącą popularność zakupów internetowych oraz szybkość dokonywania transakcji. W gruncie rzeczy płacenie kartą jest również bardzo bezpieczne i proste. Dziś pokaże Ci jak bardzo…
Mareczek1
Posty: 15
Rejestracja: 2011-08-04, 13:41

Re: Jak płacić kartą przez internet ?

Post autor: Mareczek1 »

masz całkowitą rację, jeżeli tylko mamy kartę kredytową to nie ma nic na przeszkodzie żeby płacić kartą przez internet.

jak się korzysta z karty mastercard, visa, visa elektron czy maestro. Ja pd dłuższego czasu posługuję się kartą z DB.
Zdecydowałem się na kartę kredytową z limitem, który mogę zmieniać i ustalać samemu. Bardzo fajna sprawa.
Zakupy przez internet są bezpieczne, jeżeli się zachowuje zdrowy rozsądek, bardzo fajnie zrobiłeś ten filmik.
lappsus
Posty: 5
Rejestracja: 2014-02-25, 13:32

Re: Jak płacić kartą przez internet ?

Post autor: lappsus »

czy ludzie naprawde nie wiedza jak placic karta przez internet???
mi naprawde ciezko w to uwierzyc...
sylwia4012
Posty: 10
Rejestracja: 2014-02-02, 13:12

Re: Jak płacić kartą przez internet ?

Post autor: sylwia4012 »

lappsus - no niektórzy nie wiedzą. Zresztą tematyka finansowa nie jest prosta dla przeciętnego zjadacza chleba. A jak się nie ma pojęcia o finansach i bankowości, to lepiej nie korzystać z pewnych produktów.
Titusbajdus
Posty: 41
Rejestracja: 2017-04-05, 11:22

Re: Jak płacić kartą przez internet ?

Post autor: Titusbajdus »

ja od takich transakcji to raczej trzymam się z daleka bo niektóre są bardzo ryzykowne jakby mi wcięło pieniądze to chyba bym się załamała.
Titusbajdus
Posty: 41
Rejestracja: 2017-04-05, 11:22

Re: Jak płacić kartą przez internet ?

Post autor: Titusbajdus »

ja nigdy tego nie próbowałam i na pewno miałabym przed tym opory.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post