Zmotoryzowani wędkarze

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Zmotoryzowani wędkarze

Post autor: Hubert »

Witam.Chciałem napisać o wędkarzach łowiących na Płońskim stawie rutki.I jeżdżącymi samochodami oczywiście nie wszyscy.
Ale większość używając lekkich słów to pospolite chamy bez wychowania i kultury osobistej ,zerowym wychowaniem którzy powinni paść krowy na Poświętnem a nie ryby łowić.A dokładnie chodzi o rozjeżdżanie alejek wokół stawu po to aby dojechać jak najbliżej stawu i miejsca wędkowania.Jakby było ciężko zostawić samochód i przejść 200m z wędką do stawu.
Czy na podwórku tez podjeżdżają pod same drzwi domu,wątpię w to.Gdzie ta straż Miejska za co bierze pieniądze.
pablo

Re: Zmotoryzowani wędkarze

Post autor: pablo »

chamy to mało powiedziane buraki zarzucajcie swoje wedki z samochodu poco wychodzić , a może łatwiej łup przenieść ?
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Zmotoryzowani wędkarze

Post autor: Hubert »

Widzę ze nie jestem sam,a najciekawsze ze przy wjeździe jak wół wisi znak zakaż ruchu,straż miejska powinna nie tylko pilnować parkometrów ale co i raz zajrzeć w okolice stawu.W sobotę i niedziele nałapali by kierowców.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Zmotoryzowani wędkarze

Post autor: Piter »

Hubert pisze:a najciekawsze ze przy wjeździe jak wół wisi znak zakaż ruchu
Ok tylko czy aby ten znak jest "legalny"? Bo w sumie jest miejsce na postawienie normalnego znaku. A takie coś powieszone na ścianie średnio przekonuje. Ja bym przynajmniej mandatu nie przyjął. Niech postawią normalne oznakowanie to wtedy można narzekać :P
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Zmotoryzowani wędkarze

Post autor: Artur_N »

Ten znak to jeszcze z czasów PRLu ;)
wojtek56
Posty: 4
Rejestracja: 2012-07-13, 12:01

Re: Zmotoryzowani wędkarze

Post autor: wojtek56 »

Jaki cham taki cham jakiego mam takiego pcham
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Zmotoryzowani wędkarze

Post autor: Hubert »

Może i macie racie ze znakiem.Ale to nie powód aby rozjeżdżać ścieżki dla pieszych aby dojechać na drugą stronę stawu bo na przeciwko może coś złapie.
ODPOWIEDZ