Prezent

Piszemy dosłownie o wszystkim co nie kwalifikuje się do innych działów.
wisienka

Re: Prezent

Post autor: wisienka »

Możesz też małżonce kupić modną torebkę. Jeśli nie wiesz, co obecnie jest na czasie, to przeczytaj artykuł. Na takich blogach można znaleźć mnóstwo inspiracji zakupowych.
sparker
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-02, 15:43
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: Prezent

Post autor: sparker »

Krem pod oczy dla kobiety to bardzo fajny pomysł na prezent. Do tego coś słodkiego, wino lub bukiet kwiatów.
Awatar użytkownika
dimitrioon
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-05, 14:12
Lokalizacja: Kraków

Re: Prezent

Post autor: dimitrioon »

Warto szukać kreatywnych prezentów, na przykład dobrze sprawdzają się personalizowane rzeczy.
waleriana

Re: Prezent

Post autor: waleriana »

Według mnie najlepsze są prezenty praktyczne, które można wykorzystać. Ostatnio wpadłam na stronę picarta.pl i można tam kupić prezenty ze zdjęciem, które według mnie super się sprawdzą. Możecie tam zamówić przykładowo kolaż czy mozaikę ze zdjęć. Myślę, że ciekawe z tym można pokombinować.
zbuntowana

Re: Prezent

Post autor: zbuntowana »

Myślę, że na prezent fajnie się sprawdzą również dobre wina . Nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć coś wyjątkowego... W sklepie Faktoria Win znajdziecie najróżniejsze opcje win. Coś tańszego, jak i z wyższej półki- wszystko w zależności od tego co szukacie.
Awatar użytkownika
isaiaszieme
Posty: 4
Rejestracja: 2021-03-25, 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent

Post autor: isaiaszieme »

Ja również od pewnego czasu musze korzystać z takiego kremu.
greece1
Posty: 17
Rejestracja: 2019-12-13, 00:18

Re: Prezent

Post autor: greece1 »

blobers pisze: 2021-02-04, 16:15 Jeżeli szukacie prezentu dla bliskiej osoby, to co powiecie na któryś z produktów salonparker? Moim zdaniem mają świetną ofertę, bardzo często można natrafić na spore promocji, a wszystkie produkty są oryginalne. Co sądzicie o ofercie ?
Uważam, że zakup pióra wiecznego na prezent lub takiego zestawu Waterman >> https://www.watermansklep.com/51-zestaw ... e-waterman to strzał w dziesiątkę. Ja bym się bardzo ucieszyła. Uwielbiam notować, skreślać i rysować po kalendarzu, więc taki upominek to zdecydowanie coś dla mnie.
Awatar użytkownika
gfittle
Posty: 4
Rejestracja: 2021-03-31, 11:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent

Post autor: gfittle »

Kosmetyki to zawsze dobry wybór na prezent.
klarakamien
Posty: 3
Rejestracja: 2021-04-05, 21:14

Re: Prezent

Post autor: klarakamien »

jak znasz dobrze te osobę i chcesz podarować porządny prezent to może zegarek jest to dość modne, można fajny stylowy upolować:)
Awatar użytkownika
sharonn1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-04-09, 10:26
Lokalizacja: Szczecin

Re: Prezent

Post autor: sharonn1 »

Jaki prezent polecacie kupić dla fana motoryzacji?
Tandosho

Re: Prezent

Post autor: Tandosho »

Dla fana motyryzacji przydatna może być nawigacja gps. Najlepsze modele znajdziesz na https://najlepszerzeczy.pl/ . Ja od siebie polecam produkty firmy Tom Tom lub Mio. Sam miałem produkty obu firm i są naprawdę kozackie :)
Awatar użytkownika
kargel
Posty: 23
Rejestracja: 2021-01-07, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prezent

Post autor: kargel »

Nigdy nie wiem co kupić na prezent dla solenizanta.
cocoqq

Re: Prezent

Post autor: cocoqq »

Uważam, że bardzo dobrym pomysłem na prezent może być także głośnik bluetooth. Takie głośniki ma w swojej ofercie polska firma Manta: https://www.emanta.pl/glosniki-bluetoot ... -bluetooth . Jego zakup nie jest wcale jakimś ogromnym wydatkiem.
Karol41241
Posty: 1
Rejestracja: 2021-04-16, 13:38

Re: Prezent

Post autor: Karol41241 »

Jeśli chodzi o prezenty to większość osób ma problem z wyborem prezentu. Dlatego uważam, że ciekawą opcją są zestawy prezentowe. W sklepach internetowych można znaleźć ogromny wybór takich zestawów, a wydaje mi się, że solenizant ucieszy się z takiego prezentu.
wang

Re: Prezent

Post autor: wang »

A co powiecie na skarpetki z modnym motywem telewizyjnym: https://www.frogles.pl/product-pol-3327 ... Morty.html? Wydaje mi się, że każdy fan tego serialu z pewnością doceni taki prezent. Warto więc rzucić okiem także na inne gadżety ze sklepu online Frogles.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post